X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Feetup Garden House Hostel

Calle d' Hedilla 58, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego Estació del Nord:
Weź czerwoną linią (L1) metrem od Łuku Triumfalnego w kierunku Hospital de Bellvitge. Wysiąść na stacji Catalunya i przenieść się do zielonej linii (L3). Wysiąść na stacji Valldaura. Kiedy wyjść z dworca, trzeba chodzić w tym samym kierunku i skręcić w prawo w drugą ulicę Calle dHedilla. Jesteśmy pod numerem 58, z lewej strony.

Od dworca kolejowego Sants Estacio:
Zapoznaj się z zielonej linii (L3) metro w kierunku Trinitat Nova. Wysiąść na stacji Valldaura. Kiedy wyjść z dworca, trzeba chodzić w tym samym kierunku i skręcić w prawo w drugą ulicę Calle dHedilla. Jesteśmy pod numerem 58, z lewej strony. To jest tylko 20 minut! To będzie kosztować 2.

Z lotniska El Prat w Barcelonie:
... Pociągiem: Jest pociąg z lotniska do centrum miasta. To zajmuje tylko 25 minut. Jeśli kupujesz T-10 lub T-dni (patrz przydatnych informacji poniżej), można ją używać do tego pociągu. Jeśli nie, to będzie kosztować 2,60.
Masz dwie opcje. Szybsza trasa jest wysiąść z pociągu w Paseo de Gracia. Stamtąd metrem linii 3 w kierunku Trinitat Nova i wysiąść na stacji Valldaura.
Inną opcją jest wysiąść z pociągu w Barcelona Sants, a potem metrem linii 3 w kierunku Trinitat Nova, a następnie wysiąść na stacji Valldaura.
Kiedy wyjść z dworca, chodzenia na sam
kierunek i skręcić w prawo w drugą ulicę Calle dHedilla. Jesteśmy pod numerem 58, z lewej strony.

... Przez Aerobusem:
Poza każdym terminalu znajdziesz niebieski autobus zwany Aerobus, który zabierze Cię do centrum Barcelony. Podróż trwa około 20 minut i kosztuje 5,30. Wysiąść na Plaza Catalunya i przejść na rynek główny. Przed tobą znajduje się budynek zwany El Triangle i Caf Zurych. Naprzeciwko Caf Zurych zobaczysz stację metra, gdzie trzeba będzie podjąć zielonej linii (L3) kierunek Trinitat Nova. Wysiąść na stacji Valldaura. Przy wyjściu, nadal idzie w tym samym sensie wyjściu ze stacji i skręcić w prawo w drugą ulicę (Calle d'Hedilla). Jesteśmy pod numerem 58, który będzie po lewej stronie.

... Taksówką:
Aby wziąć taksówkę z lotniska kosztuje około 20 lub 25, ale to zależy od taksówkarza.

Przydatne informacje:
Istnieje kilka rodzajów kart podróży można kupić, w zależności od tego, jak długo jesteś w Barcelonie. T-10 to 9,25 na 10 przejazdów. T-Dia jest 6,95 na jeden dzień nieograniczonych przejazdów.

Kosztuje jeden bilet metra 2 i można przenosić między stacjami w obrębie 1h15mins. Bilety te są dostępne na stacjach metra, dworcach autobusowych, sklepów, stacji loterii FCG i kiosków z prasą.
Należy pamiętać, że można korzystać z T-10 i T-Dia do autobusu, metra, pociągów, Rodalies Renfe i na nocnym autobusie.