X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Feetup Garden House Hostel Barcelona

Calle d' Hedilla 58, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca autobusowego Estacio del Nord:
Weź czerwoną linię (L1) metra od Łuku Triumfalnego w kierunku Hospital de Bellvitge. Wysiąść na stacji Catalunya i przenieść się do zielonej linii (L3). Wysiąść na stacji Valldaura. Kiedy wyjść z dworca, zachować spaceru w tym samym kierunku i skręcić w prawo w drugą ulicę, Calle dHedilla. Jesteśmy pod numerem 58, po lewej stronie.

Od dworca kolejowego Sants Estacio:
Zapoznaj się z zielonej linii (L3) metro w kierunku Trinitat Nova. Wysiąść na stacji Valldaura. Kiedy wyjść z dworca, zachować spaceru w tym samym kierunku i skręcić w prawo w drugą ulicę, Calle dHedilla. Jesteśmy pod numerem 58, po lewej stronie. To jest tylko 20 minut! To będzie kosztować 2.

Od lotniska El Prat w Barcelonie:
... Pociągiem: Jest pociąg z lotniska do centrum miasta. To zajmuje tylko 25 minut. Jeśli kupić T-10 lub T-day (patrz przydatnych informacji poniżej) można go używać do tego pociągu. Jeśli nie, to będzie kosztować 2,60.
Masz dwie opcje. Szybsza trasa jest wysiąść z pociągu w Paseo de Gracia. Stamtąd metrem linii 3 w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Valldaura stacji.
Inną opcją jest wysiąść z pociągu w Barcelona Sants, a następnie metrem linii 3 w kierunku Trinitat Nova, a następnie wysiąść w Valldaura stacji.
Kiedy wyjść z dworca, zachować spaceru na sam
kierunek i skręcić w prawo w drugą ulicę Calle dHedilla. Jesteśmy pod numerem 58, po lewej stronie.

... Przez Aerobusem:
Poza każdym terminalu znajdziesz niebieski autobus zwany Aerobus, który zabierze Cię do centrum Barcelony. Podróż trwa około 20 minut i kosztuje 5,30. Wysiąść na Plaza Catalunya i przejść na rynek główny. Przed tobą znajduje się budynek zwany El Triangle i Caf Zurych. Naprzeciwko Caf Zurych zobaczysz stację metra, gdzie trzeba będzie podjąć zielonej linii (L3) kierunek Trinitat Nova. Wysiąść na stacji Valldaura. Przy wyjściu, nadal idzie w tym samym sensie opuszczenia stacji i skręcić w prawo w drugą ulicę (Calle d'Hedilla). Jesteśmy pod numerem 58, który będzie po lewej stronie.

... Taksówką:
Taksówką z lotniska kosztuje około 20 lub 25, ale to zależy od taksówkarza.

Przydatne informacje:
Istnieje kilka rodzajów kart turystycznych można kupić, w zależności od tego, jak długo jesteś w Barcelonie. T-10 to 9,25 na 10 przejazdów. T-Dia jest 6.95 na jeden dzień nieograniczonych przejazdów.

Bilet jednorazowy kosztuje metro 2 i można przenosić między stacjami w obrębie 1h15mins. Bilety te są dostępne w stacji metra, dworców autobusowych, sklepów, stacji loterii FCG i kioskach z prasą.
Należy pamiętać, że można korzystać z T-10 i T-Dia w autobusie, metrze, pociągach, Rodalies Renfe i na autobus nocny.