X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Favela Chic Hostel

Rua Major Raul de Mattos, 78, Foz do Iguacu, Brazylia

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 69%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska nie może być łatwiej do nas trafić. Co 20 minut jest autobus do centrum miasta dla R 2,65 dolarów. Podróż trwa około 10 minut wzdłuż jednej ulicy (Avenida das Cataratas) i jesteśmy końcowa (wniosek) przystanek przed końcem tej długiej drodze. Jesteśmy tuż obok przystanku Iguassu Boulevard (duży kompleks rekreacyjny, którego nie można przegapić) na Reft. Trzeba przejść przez ulicę i głowę pod górę na około 25 metrów i Rua major Raul de Mattos jest pierwszą ulicę w prawo. Jesteśmy 100 metrów w górę po lewej stronie (numer 78 - zwrócić uwagę na duży drewniany znak).

Taksówka z lotniska prawdopodobnie będzie kosztować w rejonie R $ 20-25.

Z głównego dworca autobusowego międzymiastowego, trzeba jechać autobusem do terminalu Urbano dla R 2,65 dolarów. Kursują co 15 minut. Na tym terminalu należy wsiąść do autobusu numer 120 w kierunku wodospadów Iguazu w języku portugalskim () bez dodatkowych kosztów. Jest to krótka podróż do miasta, które następnie wije się na Avenida das Cataratas, droga, która prowadzi do wodospadów. Jesteśmy na pierwszym (przystanek request) na tej ulicy. Wysiąść z autobusu, i głowa do góry wzgórza na około 10 metrów i skręcić w prawo w Rua majora Raul de Mattos. Jesteśmy 100 metrów w górę po lewej stronie (numer 78 - zwrócić uwagę na duży drewniany znak).

Taksówka z dworca autobusowego Intercity prawdopodobnie kosztować w rejonie R 15 dolarów.