Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Fattoria di Cavaglioni

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
429 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Pokoje są usytuowane w imponującej willi szlacheckiej (Villa Cavaglioni) z XIII wieku, pierwotnie będącej twierdzą.
Willa g?ruje nad folwarkiem o powierzchni 220 hektar?w.
Siena znajduje się w odległości 10 minut drogi samochodem, 20 minut autobusem, odległość od przystaneku: 50 metr?w.
Willa jest usytuowana pomiędzy miastem a wsią, dlatego można korzystać zar?wno z urok?w miasta jak i natury.
Tereny Montagnola Senese i Val di Merse, kt?re otaczają folwark, należą do najpiękniejszych w okolicy Sieny i Toskanii.
Od pokoleń folwark jest własnością naszej rodziny, atmosfera tego miejsca pozostała nietknięta, zachowaliśmy orginalne freski i meble willi, tradycyjne mieszkania i pracę rolną.
Jesteśmy bardzo blisko słynnych miejsc, kt?rych nie można ominąć: Siena, Montalcino, San
Gimignano, San Galgano, Volterra, Pienza, Montepulciano, Chianti...
Wok?ł willi znajduje się pas dawnych mur?w, kt?ry otacza ogromne przestrzenie zieleni, gdzie nasi goście mogą spacerować, odpoczywać, grilować czy korzystać z małego basenu.
Będziecie mogli spr?bować i nabyć nasze typowe wyroby: czerwone wino Chianti colli senesi i oliwę z oliwek.
Każdego ranka jest serwowane wspaniałe śniadanie.
Wynajmujemy r?wnież chaty chłopskie blisko willi, przeznaczone dla 2, 4 lub 6 os?b, posiadające kuchnię i kominek oraz wyposażone w pościel.
Prosimy o poinformowanie nas o godzinie przyjazdu, kt?ry jest możliwy między 12 a 21.

Sprawdź dostępność

Przyjazd