X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Fat Cat Travellers Community

2A Sherrybrooke Place, Auckland, Nowa Zelandia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska - opcji 2:

1) Zapoznaj się z Airport Express Bus (www.airbus.co.nz - $ 16, jedna godzina) do Nowego Rynku, a następnie linia Zachodnia Waitakere Pociąg do dworca kolejowego w Sunnyvale (www.maxx.co.nz - 6 dolarów, 30 minut). Całkowity koszt to $ 24, a czas podróży z godzinę i pół.

2) Zapoznaj się z Super Shuttle (www.supershuttle.co.nz). Koszt wynosi 51 dolarów za osobę i trwa około godziny.


Od centrum miasta pociągiem:
Jeśli chcesz wziąć pociąg tutaj, weź zachodnią linię pociągu z Britomart (centrum miasta Auckland) w kierunku Waitakere. Zatrzymują się na stacji Sunnyvale - stamtąd jest w odległości krótkiego spaceru (około 600 m) do naszego domu. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak poniżej.

Pieszo od dworca kolejowego w Sunnyvale:
Spaceru z powrotem w kierunku Auckland, idąc w kierunku światła ruchu na moście na Seymour Road. Skręć w lewo na Seymour Road. Następnie skręcić w prawo na Rangeview Road. Idź w prawo i przejechać przez tory kolejowe. Skręć w lewo na Sherrybrooke Place; Jesteśmy na samym końcu drogi na 2A. Śledź na podjazd i mijamy szopach owocowych, aby dojść do domu. Przywitaj się z wszystkimi spotkać po drodze, jesteśmy bardzo przyjazny w Nowej Zelandii!

Czekamy na spotkanie z Państwem.

Należy pamiętać, że nasza ulica jest bardzo mały i nie znanym. Nikt nie wie, naszą ulicę, więc nie będzie w stanie dać ci wskazówki - najlepiej jest, aby wydrukować mapę powyżej i zabrać ze sobą!