X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Fabric Hostel & Club

Via Bellucci Sessa 22, Portici, Neapol, Włochy

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 71%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Można dotrzeć do schroniska na wiele sposobów: z Dworca Centralnego są dwie linie metra, Circumvesuviana (najbardziej regularny, co 10 minut) i Trenitalia (szybsze, ale mniej częste). Następnie można wziąć autobus (zalecane tylko, jeśli przyjeżdżają pomiędzy godzina dwudziesta trzecia i 5 rano, ze względu na ruch) lub taksówki.

Circumvesuviana linia (zalecane jedną):
pociągiem skierowany do Pompei / Sorrento / Poggiomarino poprzez Scafati (bilet 1,60 - nie pociągi oznaczone DD na znaki czasu, które nie zatrzymują się tutaj), i zatrzymać w Portici Via Libert.
Po wyjściu ze stacji, skręcić w prawo i pokryć krótką drogę aż Via Libert, a następnie skręcić w lewo i iść w dół aż do wielkiego placu zwanym Piazza San Ciro. Nasza ulica, Via Bellucci Sessa, jest pierwszą na prawo od wielkiego kościoła: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22).
Pociągi Cicrumvesuviana odjeżdżają co 10-15 minut, od 5 rano aż do 11pm.

Trenitalia linia:
pociągiem do Portici (ostateczny kierunek można zmieniać), a następnie wysiąść na Portici-Ercolano (jeden lub trzy przystanki w zależności od pociągu). Po wyjściu z dworca, tylko iść prosto przed siebie, aż dojdziesz do dużego placu zwanego S.Ciro. Nasza ulica, Via Bellucci Sessa, jest pierwszą na prawo od wielkiego kościoła: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22).

Jeśli planują Państwo przyjazd po 11pm, można wziąć nocny autobus odjeżdża z placu dworca centralnego Neapol (naprzeciwko od wejścia stacji), linii nr 455 lub 457, mają prawo zatrzymania na Piazza San Ciro. Nasza ulica, Via Bellucci Sessa, jest pierwszą na prawo od wielkiego kościoła: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22). Bądź cierpliwy, bo czasami te autobusy mogą przejść 30mins również odległe od siebie.

Jeśli się samochodem, gdy przybył w pobliżu Neapolu autostradą do Salerno i pozostawić go w wyjściu Portici. Na pierwszym widelcem kolei po lewej stronie, i iść na całym zjazd nazwie Via Diaz do jego zakończenia, a następnie włącz ponownie po lewej: dostaniesz na Piazza San Ciro, zostawić samochód i skręcić w pierwszą ulicę w prawo duży kościół: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22).

Uważaj na taksówki! Są one bardzo drogie, a oni zawsze próbują oszukiwać turystów, pytając niesamowite taryf, i robi głupie długie podróże. Zanim wejdziesz w nim, poprosić o przybyciu 'Portici Piazza San Ciro' i ile to będzie kosztować: od dworca głównego nie powinno być więcej niż 30 euro za noc, od lotniska nie więcej niż 35 euro, w całości . Jeśli proszą o wiele więcej, że nie, i spróbować innego. Jeśli nie masz wyboru, grożą mu, że zadzwonisz na policję (numer 112 z dowolnego telefonu).

autobusem do "Alibus '(bilet 3) i wysiąść na placu Central Station, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.