X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Fabric Hostel & Club

Via Bellucci Sessa 22, Portici, Neapol, Włochy

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Można dotrzeć do schroniska na wiele sposobów: z Dworca Centralnego są dwie linie metra, Circumvesuviana (najbardziej regularne, co 20 minut) i Trenitalia (szybciej, ale rzadziej). Następnie można dojechać autobusem (zalecane tylko jeśli przyjadą między godzina dwudziesta trzecia i 5 rano, z powodu ruchu) lub taksówką Taxi.

Linia Circumvesuviana (zalecane jeden):
pociągiem skierowany do Pompei / Sorrento / Poggiomarino poprzez Scafati (bilet 1,50 - nie pociągi oznaczone DD na znaki czasu, które nie będą się tutaj zatrzymać!), i zatrzymać w Portici Via Libert.
Po wyjściu z tej stacji, skręcić w prawo i pokrycie krótką drogę aż Via Libert, a następnie skręcić w lewo i iść w dół aż do wielkiego placu o nazwie Piazza San Ciro. Nasza ulica, Via Bellucci Sessa, jest pierwszą na prawo od wielkiego kościoła: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22).
Pociągi Cicrumvesuviana zostawić co 20 minut, od godziny 7 rano do 21:30.

Trenitalia linia:
pociągiem do Portici (ostateczna kierunek może się zmieniać), a następnie wysiąść na Portici-Herkulanum (jeden lub trzy przystanki w zależności od pociągu). Po wyjściu z dworca, po prostu iść prosto przed siebie, aż dojdziesz do dużego placu o nazwie S.Ciro. Nasza ulica, Via Bellucci Sessa, jest pierwszą na prawo od wielkiego kościoła: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22). Usługa nie jest dostępna w tej chwili.

Jeśli planują Państwo przyjazd po 11pm, można wybrać się na nocny autobus odjeżdża z placu dworca centralnego Neapol (naprzeciwko od wejścia stacji), linia # 455, to ma prawo zatrzymania w Piazza San Ciro. Nasza ulica, Via Bellucci Sessa, jest pierwszą na prawo od wielkiego kościoła: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22). Bądź cierpliwy, bo czasami te autobusy mogą przekazać również 30mins odległe od siebie.

Jeśli masz samochodem, raz przyjechał w pobliżu Neapolu autostradą do Salerno i pozostawić go w wyjściu Portici. Na pierwszym rozwidleniu skręcić w lewo i przejść całego tras o nazwie Via Diaz aż do jego zakończenia, a następnie włącz ponownie po lewej: dostaniesz na Piazza San Ciro, zostawić samochód i skręcić w pierwszą ulicę w prawo wielkie kościelne: 20meters i masz nasze główne wejście po prawej stronie (numer domu 22).

Uważaj na taksówki! Są one bardzo drogie i zawsze starają się oszukiwać turystów, pytając niesamowite taryf, i robi głupie długie podróże. Zanim wejdziesz w to, poprosić o przybyciu "Portici Piazza San Ciro" i ile to będzie kosztować: od dworca to nie powinno być więcej niż 30 euro w nocy, z lotniska nie więcej niż 35 euro, w sumie , Jeśli proszą o wiele bardziej, że nie, i spróbować innego. Jeśli nie masz wyboru, grozić mu będzie wezwać Policję (numer 112 z dowolnego telefonu).

autobusem do "Alibus" (bilet 3) i wysiąść na placu Central Station, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.