X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Explorers Hostel

Luigi Cazzavillan Street, Number 21, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Znajdujemy się na Luigi Cazzavillan ulicy, pod numerem 21.

Z dworca kolejowego:
1. Spacer: * Po wyjściu z pociągu, iść w kierunku wyjścia z przodu torach kolejowych, przejść przez McDonalds (na lewej stronie). Kiedy jesteś na ulicy, przy głównej wyjścia / wejścia Gara de Nord, z przodu niektórych dużych kolumnach po prawej stronie znajdziesz Dinicu Golescu Str. Idź w lewo na Dinicu Golescu Street, pozostawiając za sobą dworca kolejowego, aż do skrzyżowania z Mircea Vulcanescu Street. Tutaj jesteś w połowie swojej drogi do schroniska. Od skrzyżowania iść po lewej stronie na ulicy Mircea Vulcanescu aż do skrzyżowania z Luigi Cazzavillan Street. Jesteśmy po prawej stronie, pod numerem 21.
2. Autobus: * Od Dinicu Dolescu Street, (po prawej stronie, jak wychodzi, jeśli stacja kolejowa), można dojechać autobusem 178 do 4 przystanki, aż do przystanku 'Cismigiu ". Proszę wysiąść z autobusu, cofnąć się trochę, przejść przez ulicę na światłach, idź na lewo, a znajdziesz Luigi Cazzavillan Street.

Od Otopeni i Baneasa lotniska:
1. Autobus: * wsiąść do autobusu 780 (7 lei bilet z 2 wycieczki) do głównego dworca kolejowego Gara de Nord "", z której można znaleźć wskazówki powyżej, w sekcji "Z dworca kolejowego".
* Autobus 783, aż do stacji "Piata Romana". Stamtąd albo chodzić na Dacia Boulevard, Mircea Vulcanescu kontynuować na ulicy aż do skrzyżowania z ul Luigi Cazzavillan (po lewej stronie), gdzie pod numerem 21 znajduje się z nami. Albo iść trochę w kierunku autobusu, pozostawiając i skręcić w pierwszą ulicę w prawo "" Piata Amzei ulicy, iść do końca ulicy na skrzyżowaniu z bulwaru "Calea Victoriei", przejść na bulwar i podjąć pierwsze ulica po prawej znowu ulica "generała Mathiasa Berthlot. Chodzić aż do skrzyżowania z ul 'Luigi Cazzavillan', gdzie można łatwo nas znaleźć.
2.Taxi: * z lotniska Otopeni podjęcia "Fly taksówkę", upewnij się, że zaczynają one Metter i napęd powinien być około 50-60 lei. Z lotniska Baneasa jazdy powinno być około 20-25 lei.

Miłej podróży!