X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Essaouira Youth Hostel & Social Travel

17 rue laghrissi, Essaouira, Maroko

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google W każdej bramie do medyny (starego miasta) można zobaczyć plan Medyna (MAP) jesteśmy w numerze 14 w Laghrissi w strefie BOUAKHER, Jeśli jesteś w supratour przystanku, najbliższa brama to: BAB Marrakesz: iść prosto w dół untel widać oczu hostelu i skręcić w prawo w Aleja 'rue Ibn Khaldoun "prosto w dół, aż zobaczysz inny znak hostelu, a następnie skręcić w prawo w Rue Laghrissi. Schronisko jest następnie na małej, ślepej uliczce, ok. 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.

Jeśli przybywających z BAB Doukalla medyny, iść prosto w dół głównej ulicy Avenue Zerktouni. Skręć w lewo w Rue de Bagdad numer 13. Idź prosto aż do końca i skręcić w prawo na Rue Zair. Spacer w dół, aż pojawi się znak hostel po lewej stronie, skręcamy w lewo w Rue Laghrissi hostel jest następnie na małej, ślepej uliczce, ok. 15m w dół po lewej stronie.. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.

Jeśli przybywających na wejściu BAB Sbaa do medyny, iść prosto w dół Rue de Caire, na końcu skręcić w prawo na głównej ulicy, Avenue de l'Istiqlal. Skręć w prawo w dół alei Le Qouri (suku Ouaka) do bab Marrakeszu. Untel zobaczysz znak hostel następnie skręcić w lewo na spacer 'rue Ibn Khaldoun "prosto w dół, aż pojawi się znak hostel na prawo, skręć w prawo w Rue Laghrissi. Schronisko jest następnie na małej, ślepej uliczce, ok. 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.
Jeśli masz trudności ze znalezieniem hostelu prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie; 0524476481 jednym z naszego zespołu chętnie pokazać drogę do schroniska.