X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Essaouira Youth Hostel & Social Travel

17 rue laghrissi, Essaouira, Maroko

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google W każdej bramie do medyny (starego miasta) można zobaczyć plan Medyna (MAP) jesteśmy w numerze 14 w Laghrissi w strefie BOUAKHER, Jeśli jesteś w supratour przystanku, najbliższa brama to: BAB Marrakesz: iść prosto w dół untel widać oczu hostelu i skręcić w prawo w Aleja 'rue Ibn Khaldoun "prosto w dół, aż zobaczysz inny znak hostelu, a następnie skręcić w prawo w Rue Laghrissi. Schronisko jest następnie na małej, ślepej uliczce, ok. 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.

Jeśli przybywających z BAB Doukalla medyny, iść prosto w dół głównej ulicy Avenue Zerktouni. Skręć w lewo w Rue de Bagdad numer 13. Idź prosto aż do końca i skręcić w prawo na Rue Zair. Spacer w dół, aż pojawi się znak hostel po lewej stronie, skręcamy w lewo w Rue Laghrissi hostel jest następnie na małej, ślepej uliczce, ok. 15m w dół po lewej stronie.. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.

Jeśli przybywających na wejściu BAB Sbaa do medyny, iść prosto w dół Rue de Caire, na końcu skręcić w prawo na głównej ulicy, Avenue de l'Istiqlal. Skręć w prawo w dół alei Le Qouri (suku Ouaka) do bab Marrakeszu. Untel zobaczysz znak hostel następnie skręcić w lewo na spacer 'rue Ibn Khaldoun "prosto w dół, aż pojawi się znak hostel na prawo, skręć w prawo w Rue Laghrissi. Schronisko jest następnie na małej, ślepej uliczce, ok. 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.
Jeśli masz trudności ze znalezieniem hostelu prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie; 0524476481 jednym z naszego zespołu chętnie pokazać drogę do schroniska.