X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Essaouira Youth Hostel & Social Travel

17 rue laghrissi, Essaouira, Maroko

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google W każdej bramie do Medyny (Stare Miasto) można zobaczyć planu MEDINA (mapa) jesteśmy w NUMER 14 W Laghrissi w strefie BOUAKHER, Jeśli jesteś w supratour przystanku autobusowego, najbliższa brama jest: BAB Marrakesz: chodzić prosto untel widać z oczu hostelu i skręcić w prawo w Rue Ibn 'Spacer' prosto Khaldouna aż zobaczysz inne oznaczenie schroniska skręcić w prawo w Rue Laghrissi. Schronisko jest to w małej Cul de Sac ok 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.

Jeśli przybywających z BAB Doukalla medyny; iść prosto główną ulicą Avenue Zerktouni. Skręć w lewo w Rue de Bagdad Ilość 13. Spacer prosto do końca i skręcić w prawo w Rue Zairu. Spacer w dół, aż pojawi się znak schroniska po lewej stronie; Skręć w lewo w Rue Laghrissi .the hostelu jest to w małej Cul de Sac ok 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.

Jeśli przybywających na wejściu BAB SBAA do medyny; iść prosto w dół Rue de Caire, na przełomie końca w prawo na głównej ulicy, Avenue de l'Istiqlal. Skręć w prawo w dół Avenue Le Qouri (suku Ouaka) wobec bab Marakeszu. Untel widzisz znak hostel następnie skręcić w lewo w Spacer 'Rue Ibn Khaldoun "prosto w dół, aż pojawi się znak hostel po prawej stronie; Skręć w prawo w Rue Laghrissi. Schronisko jest to w małej Cul de Sac ok 15m w dół po lewej stronie. Schronisko znajduje się na końcu po prawej stronie.
Jeśli masz trudności ze znalezieniem hostelu prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie; 0524476481 jeden z nasz zespół chętnie pokazać drogę do schroniska.