X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ericeira Villa

Rua Eduardo Henriques Pereira lote 3, Ericeira, Portugalia

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google DOJECHAĆ DO ERICEIRA Z lotniska w Lizbonie:

1) BUS: kursuje między lotniskiem w Lizbonie a centrum miasta i zatrzymuje się w drodze na "Campo Grande", czy można wziąć taksówkę do Campo Grande. Stąd odchodzą autobusy do Ericeirze każdej godzinie w ciągu dnia. Busline nazywa Mafrense i przystanek jest blisko schodach do metra, na drugiej stronie Stadion Alvalade XXI. Przeznaczenia autobusu jest Venda do Pinheiro, Malveira, Mafra i Ericeira. Musisz liczyć się z podróży do około 2 godzin, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej metody.

2) TAXI Być może jednak, że bardziej praktyczne zamówić taksówkę z nas zabierze Cię z lotniska do Ericeirze. Napęd zajmuje mniej niż 1 godzinę. Wynegocjowaliśmy preferencyjne stawki dla tego transferu. Proszę zapoznać się z cennikiem na szczegóły.
Taksówkarz czeka na ciebie, kiedy wyjdzie ze zwyczajami i będzie on trzyma kartkę papieru z nazwy; on da ci klucze do swojego domu wakacyjnego i zabierze Cię tam skierować, jeśli jest poza godzinami pracy. (Proszę nie wejść taksówkę którego kierowca nie ma nazwy w jego posiadaniu.)
Alternatywnie można dostać się taksówką na lotnisko lub do rangi wynająć samochód od nas.
Jeżeli dostarczone do urzędu przez taksówkę, która nie została zamówione przez nas, proszę nie opróżnić taksówkę z bagażem jak powinien postępować w taksówkę do domu wypoczynkowego po odebraniu kluczy. Nie, niestety, usługi dostarczania między biurem i willi.

3) wynajętym samochodem (patrz również ceny wynajmu samochodów). Wychodząc z budynku carpark skręcić w prawo od razu, zjazd w kierunku "Parque das Nações". Przejść przez okrągłe o (Ponte Vasco da Gama - A2), w odległości 50 m, a po przejściu pod mostem skręcić w lewo na światłach. Jesteś teraz na autostradzie. (Jeśli zauważysz kolej wychodzi z parkingu budynku może skończyć się na co inny, dużo większy okrągły-o. Upewnij się, że masz trochę skręt / Norte / Ponte Vasco da Gama i wil skończy się na tej samej autostradzie ).
Po 1,8 km wziąć zakręt w prawo podpisanej IC17/Outros Destinos i natychmiast po się na lewym pasie "Outros Destinos".
Po dalszych 3,8 km będzie wjeździe do tunelu, pobyt na prawym pasie, który zabierze Cię do A8/Malveira/Leiria. Upewnij się, że kierujemy się do Leiria / Malveira. Podziały autostrad, kierujemy się do Malveira / Mafra. Wyjdź na Mafrze i jesteś 13 km od Ericeira.
W Ericeirze przyjeździe na skrzyżowania podpisałem i Sintry na lewo i Ericeira w prawo, skręć w lewo. (Nie wchodzą do centrum miasta). 200 m dalej po przybyciu na rozdrożu, podpisana w prawo "centro".
Zaparkować tutaj, biuro jest na rogu tej ulicy, na szczycie lotu wybitnych kroków.

DOJECHAĆ DO ERICEIRA Podróżowanie samochodem
1) Jeśli pochodzą z Mafra / Malveira przyjeździe Ericeirze na skrzyżowania podpisałem i Sintry na lewo i Ericeira w prawo, skręć w lewo. (Nie wchodzą do centrum miasta). 200 m dalej po przybyciu na rozdrożu, podpisana w prawo "centro". Zaparkować tutaj, biuro jest na rogu tej ulicy, na szczycie lotu wybitnych kroków.

2) Jeśli pochodzą z Torres Vedras / Ribamar, zatrzymać się przy głównej drodze, raz w Ericeira. Po firestation nadal 300 m (lub 200 m za znakiem do Mafra) i przyjeździe na rozdrożu, podpisana w prawo "centro". Zaparkować tutaj.

3) Jeśli pochodzą z Sintra pobyt na głównej drodze kolejnych 200 m od stacji benzynowej "Galp", który jest na początku miejscowości. i po przybyciu na rozdrożu, podpisana w lewo "centro".
Tu parkować, to przyjechał.