X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Equity Point London

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 78%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Paddington jest bardzo dobrze znany obszar w Londynie, w odległości krótkiego spaceru od Hyde Parku. To jest bardzo używane trasa dla taksówek, więc słabnącym taksówkę tutaj jest łatwe.

Jeśli używasz rurki, stacja Paddington z Circle Line jest najbliższa stacja do naszej posesji, zaledwie o 200 metrów od hotelu, ale również Lancaster Gate od Central Line jest bardzo blisko, nie więcej niż 300 metrów. Queensway, Bayswater i Royal Oak nie są tak daleko.

Z lotniska Heathrow:
Postępuj zgodnie ze znakami z lotniska aż do pomostu wsiadania Heathrow Express. Wsiąść do Heathrow Express, która zabierze Cię do stacji Paddington w 18 minut. Wyjście z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i iść prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Z lotniska Gatwick:
Postępuj zgodnie ze znakami wskazujące pociągiem Gatwick Express. Weź ten pociąg aż do Liverpool Street Station (30 minut). Przełącz się na stacji metra i wsiąść do pociągu Central Line w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt, Ealing Broadway lub White City i wysiąść na stacji Lancaster Gate. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na Westbourne Street. Westbourne Ulica staje Sussex Gardens i następnie Westbourne taras. Idź prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Z lotniska Stansted:
Postępuj zgodnie ze znakami wskazujące pociągiem Stansted Express. Weź ten pociąg aż do Liverpool Street Station (45 minut). Przełącz się na stacji metra i wsiąść do pociągu Central Line w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt, Ealing Broadway lub White City i wysiąść na stacji brama Lancaster. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na Westbourne Street. Westbourne Ulica staje Sussex Gardens następnie Westbourne taras. Idź prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Z lotniska Luton:
Podczas lądowania na London Luton Airport, Luton złapać bezpłatny autobus z lotniska na zewnątrz terminalu w Bay 1. To zabierze Cię do stacji Luton Airport Parkway w około 10 minut. Stamtąd można złapać pociąg Southbound w First Capital Connect, dworca kolejowego London First Capital Connect. Wsiąść do pociągu i pozostać na pokładzie aż do stacji London Kings Cross (45 minut). Transfer do stacji metra i rady westbound kolejowego Circle Line do High Street Kensington. Wysiąść na stacji Paddington. Wyjście z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i iść prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Od stacji kolejowej w Londynie lub dowolnym przystanku metra:
Środkowi: metrem i wysiąść na stacji Lancaster Gate. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na Westbourne Street. Westbourne Ulica staje Sussex Gardens następnie Westbourne taras. Idź prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Circle Line / Powiat Linia: metrem i wysiąść na stacji Paddington. Wyjście z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i iść prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.