X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Equity Point London

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od HEATROW LOTNISKA
Postępuj zgodnie ze znakami na lotnisko aż do platformy pokładowej Heathrow Express. Wejść na Heathrow Express (wyżywienie Heathrow podłączyć do tańszej opcji). Wyjść ze stacji na Praed Street. Skręć w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace.
Z lotniska Gatwick
Postępuj zgodnie ze znakami wskazujące pociągi Gatwick Express. Weź ten pociąg aż do Victoria Station. Przełącz się na stacji londyńskiego metra i wsiąść linię Bakerloo. Wysiąść na stacji Paddington. Wyjść ze stacji na Praed Street. Skręć w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace. Inne opcje są do rezerwacji (z góry) przejazd autobusem do Victoria lub Baker Street.
Z lotniska Stansted
Postępuj zgodnie ze znakami wskazujące pociągiem Express Stansted. Weź ten pociąg aż do stacji Liverpool Street. Przełącz się na stacji londyńskiego metra i wsiąść do pociągu linii Central i wysiąść na stacji bramy Lancaster. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na ulicy Westbourne. Westbourne Ulica staje się ogrody Sussex następnie Westbourne taras. Idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace. Inne opcje są do rezerwacji (z góry) przejazd autobusem do Victoria lub Baker Street.
Z lotniska Luton
Podczas lądowania na London Luton Airport, złapać bezpłatny autobus z lotniska Luton z zewnątrz terminalu na Bay 1. Spowoduje to przejście do Luton Airport Parkway stacji w około 10 minut; stamtąd można złapać pociąg Southbound First Capital Connect dworca kolejowego London do First Capital Connect. Wsiąść do pociągu i pozostają na pokładzie aż do London Kings Cross Station.Transfer do londyńskiego metra i wsiąść do pociągu w kierunku zachodnim Circle Line i wysiąść na stacji Paddington. Wyjść ze stacji na Praed Street. Skręć w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace. Inne opcje są do rezerwacji (z góry) przejazd autobusem do Victoria lub Baker Street. Z Londynu stacje kolejowe lub jakikolwiek

Stacja metra: Central Line: metrem i wysiąść na stacji Lancaster Gate. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na ulicy Westbourne. Westbourne Ulica staje się ogrody Sussex następnie Westbourne taras. Idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace.
Circle Line / Powiat Linia / Bakerloo / Hammersmith / Miasto: metrem i wysiąść na stacji Paddington. Jeśli wyjść ze stacji na Praed Street, skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace. Jeśli wyjdziesz z wyjścia kanału chodzić po schodach. Skręć w lewo i iść w dół, aż dojdziesz do Westbourne taras. Idź prosto, aż liczba 100-102 Westbourne Terrace.