X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Equity Point London

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 73%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Paddington jest bardzo dobrze znany obszar w Londynie, w odległości krótkiego spaceru od Hyde Parku. To jest bardzo używane trasa dla taksówek, więc słabnącym taksówkę tutaj jest łatwe.

Jeśli używasz rurki, stacja Paddington z Circle Line jest najbliższa stacja do naszej posesji, zaledwie o 200 metrów od hotelu, ale również Lancaster Gate od Central Line jest bardzo blisko, nie więcej niż 300 metrów. Queensway, Bayswater i Royal Oak nie są tak daleko.

Z lotniska Heathrow:
Postępuj zgodnie ze znakami z lotniska aż do pomostu wsiadania Heathrow Express. Wsiąść do Heathrow Express, która zabierze Cię do stacji Paddington w 18 minut. Wyjście z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i iść prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Z lotniska Gatwick:
Postępuj zgodnie ze znakami wskazujące pociągiem Gatwick Express. Weź ten pociąg aż do Liverpool Street Station (30 minut). Przełącz się na stacji metra i wsiąść do pociągu Central Line w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt, Ealing Broadway lub White City i wysiąść na stacji Lancaster Gate. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na Westbourne Street. Westbourne Ulica staje Sussex Gardens i następnie Westbourne taras. Idź prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Z lotniska Stansted:
Postępuj zgodnie ze znakami wskazujące pociągiem Stansted Express. Weź ten pociąg aż do Liverpool Street Station (45 minut). Przełącz się na stacji metra i wsiąść do pociągu Central Line w kierunku Zachodniej Ruislip, Northolt, Ealing Broadway lub White City i wysiąść na stacji brama Lancaster. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na Westbourne Street. Westbourne Ulica staje Sussex Gardens następnie Westbourne taras. Idź prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Z lotniska Luton:
Podczas lądowania na London Luton Airport, Luton złapać bezpłatny autobus z lotniska na zewnątrz terminalu w Bay 1. To zabierze Cię do stacji Luton Airport Parkway w około 10 minut. Stamtąd można złapać pociąg Southbound w First Capital Connect, dworca kolejowego London First Capital Connect. Wsiąść do pociągu i pozostać na pokładzie aż do stacji London Kings Cross (45 minut). Transfer do stacji metra i rady westbound kolejowego Circle Line do High Street Kensington. Wysiąść na stacji Paddington. Wyjście z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i iść prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Od stacji kolejowej w Londynie lub dowolnym przystanku metra:
Środkowi: metrem i wysiąść na stacji Lancaster Gate. Wyjście z dworca w lewo, skręć w lewo na Westbourne Street. Westbourne Ulica staje Sussex Gardens następnie Westbourne taras. Idź prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.

Circle Line / Powiat Linia: metrem i wysiąść na stacji Paddington. Wyjście z dworca na Praed Street. Skręcić w prawo i dalej prosto. Praed Street staje Craven Road. Skręć w prawo na Westbourne Terrace i iść prosto do numeru 100-102 Westbourne Terrace.