X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Equity Point Lisboa

Travessa do Fala-S� 9, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Travessa do Fala-S, nr 9

Z lotniska (autobus):

Weź Aerobus i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 20 minut, a cena biletu wynosi 3,50 (to jest ważne przez 24 godziny w autobusach i tramwajach)
Taksówką: To będzie kosztować od 12 do 16 w weekendy i nocy. Kup kupon Taxi w recepcji turystycznej na lotnisku. Dać wskazówki toTravessa do Numer Fala-S 9. (Blisko Praa da Alegria)

Z lotniska (metro):
45 min. 1,40 - Metro - Weź kierunek Czerwona Linia Więc Sebastio (ostatni przystanek). Zmieni się na niebieską linię (wciąż tak Sebastio) i jechać w kierunku Święty Apolnia. Wysiąść na Restauradores.
20 min. 3,5 - Weź Aerobus i wysiąść na Restauradores
15 min. 12 do 16 w weekendy i nocy - Taxi -. Dać wskazówki do Travessa do Fala-S, numer 9. (Blisko Praa da Alegria). Raz w Praa da Alegria, taxi musi iść prosto i skręcić w lewo na Santo Antnio da Glria. Po dwóch blokach, nazwa ulicy zmiany Travessa do Fala-S.


Od dworca kolejowego Santa Apolnia:
Metrem: niebieska linia w kierunku Amadora Este i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi siedem minut i kosztuje 1,40.
Autobusem: autobus numer 759 i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 10 minut i kosztuje 1,80.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9 (blisko Praa da Alegria).. Czas przejazdu to 10 minut i powinien kosztować 8.

Od dworca Gare do Oriente:
Metrem: czerwona linia dla tak Sebastio, a następnie przesiąść się na niebieskiej linii dzieje w kierunku Santa Apolnia. Wyjdź na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 25 minut, a cena biletu wynosi 1,40.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9 (blisko Praa da Alegria) Czas przejazdu wynosi 15 minut i powinien kosztować około 15..

Z terminalu Sete Rios Dworzec / Bus:
Metrem: niebieska linia w kierunku Santa Apolnia i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 15 minut, a cena biletu wynosi 1,40.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9 (blisko Praa da Alegria). Podróż trwa 25 minut i kosztuje około 9.

Kiedy w Restauradores!
Wyjdź na Restauradores, a po przeciwnej stronie Hard Rock Caf masz Elevador da Glria, typowe żółte tramwaje Lizbona. Podążać ścieżką tramwaj pod górę i włączyć trzeci w prawo. Ten mały plac nazywa Largo da Oliveirinha. Przejść nieco dalej, a zobaczysz Travessa do Fala-S. Będziemy na numer 9, różowym budynku po lewej stronie! Witamy w Equity Point Lisboa!