X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Equity Point Lisboa

Travessa do Fala-S� 9, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Travessa do Fala-S, nr 9

Z lotniska (autobus):

Weź Aerobus i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu to 20 minut, a opłata wynosi € 3,50 (jest to ważny przez 24h w autobusach i tramwajach!)
Taksówką: To będzie kosztować od 12 do 16 w weekendy i nocy. Kup kupon na taksówkę w recepcji turystycznej na lotnisku. Dać wskazówki toTravessa zrobić numer 9. Fala-S (blisko Praa da Alegria)

Z lotniska (metro):
45 min. 1,40 - Metro - Weź kierunek czerwona linia Więc Sebastio (ostatni przystanek). Zmień na błękitnej linii (wciąż Więc Sebastio) i wziąć kierunek Święty Apolnia. Wysiąść na Restauradores.
20 min. 3,5 - Weź Aerobus i wysiąść na Restauradores
15 min. 12 do 16 w weekendy i nocą - Taxi -. Udziela wskazówek Travessa do Fala-S, numer 9. (blisko Praa da Alegria). Raz w Praa da Alegria, taxi musi iść prosto i skręcić w lewo na Santo Antnio da Glria. Po dwóch bloków, nazwę ulicy zmiany Travessa do Fala-S.


Od dworca kolejowego Santa Apolnia:
Metro: Weź niebieską linię w kierunku Amadora Este i wysiąść na Restauradores. Podróż trwa siedem minut i kosztuje 1,40.
Autobusem: autobus numer 759 i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu to 10 minut i kosztuje 1,80.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9. (blisko do Praa da Alegria). Czas przejazdu to 10 minut i powinien kosztować 8.

Od dworca kolejowego Gare do Oriente:
Metro: weź czerwoną linię Więc Sebastio, a następnie przesiąść się na niebieskiej linii w kierunku kontynuacji Santa Apolnia. Wyjdź na Restauradores. Czas przejazdu to 25 minut, a opłata jest 1,40.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9. (blisko do Praa da Alegria) Czas przejazdu to 15 minut i powinien kosztować około 15.

Od terminalu Sete Rios Dworzec kolejowy / autobusowy:
Metro: Weź niebieską linię w kierunku Santa Apolnia i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu to 15 minut, a opłata jest 1,40.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, nr 9 (blisko do Praa da Alegria). Podróż trwa 25 minut i kosztuje około 9.

Kiedy w Restauradores!
Wyjdź na Restauradores, a po przeciwnej stronie Hard Rock Caf masz Elevador da Glria, typowe żółte tramwaje w Lizbonie. Postępuj zgodnie ze ścieżką tramwaj pod górę i skręcić na trzecie miejsce w prawo. Ten mały plac nazywa Largo da Oliveirinha. Przejdź nieco dalej, a zobaczysz Travessa do Fala-S. Będziemy na numer 9, różowego budynku po lewej stronie! Witamy w Equity Point Lisboa!