X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Equity Point Lisboa

Travessa do Fala-S� 9, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Travessa do Fala-S, nr 9

Z lotniska (autobus):

Weź Aerobus i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 20 minut, a cena biletu wynosi 3,50 (to jest ważne przez 24 godziny w autobusach i tramwajach)
Taksówką: To będzie kosztować od 12 do 16 w weekendy i nocy. Kup kupon Taxi w recepcji turystycznej na lotnisku. Dać wskazówki toTravessa do Numer Fala-S 9. (Blisko Praa da Alegria)

Z lotniska (metro):
45 min. 1,40 - Metro - Weź kierunek Czerwona Linia Więc Sebastio (ostatni przystanek). Zmieni się na niebieską linię (wciąż tak Sebastio) i jechać w kierunku Święty Apolnia. Wysiąść na Restauradores.
20 min. 3,5 - Weź Aerobus i wysiąść na Restauradores
15 min. 12 do 16 w weekendy i nocy - Taxi -. Dać wskazówki do Travessa do Fala-S, numer 9. (Blisko Praa da Alegria). Raz w Praa da Alegria, taxi musi iść prosto i skręcić w lewo na Santo Antnio da Glria. Po dwóch blokach, nazwa ulicy zmiany Travessa do Fala-S.


Od dworca kolejowego Santa Apolnia:
Metrem: niebieska linia w kierunku Amadora Este i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi siedem minut i kosztuje 1,40.
Autobusem: autobus numer 759 i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 10 minut i kosztuje 1,80.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9 (blisko Praa da Alegria).. Czas przejazdu to 10 minut i powinien kosztować 8.

Od dworca Gare do Oriente:
Metrem: czerwona linia dla tak Sebastio, a następnie przesiąść się na niebieskiej linii dzieje w kierunku Santa Apolnia. Wyjdź na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 25 minut, a cena biletu wynosi 1,40.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9 (blisko Praa da Alegria) Czas przejazdu wynosi 15 minut i powinien kosztować około 15..

Z terminalu Sete Rios Dworzec / Bus:
Metrem: niebieska linia w kierunku Santa Apolnia i wysiąść na Restauradores. Czas przejazdu wynosi 15 minut, a cena biletu wynosi 1,40.
Taksówką: Daj dojazdu do Travessa do Fala-S, numer 9 (blisko Praa da Alegria). Podróż trwa 25 minut i kosztuje około 9.

Kiedy w Restauradores!
Wyjdź na Restauradores, a po przeciwnej stronie Hard Rock Caf masz Elevador da Glria, typowe żółte tramwaje Lizbona. Podążać ścieżką tramwaj pod górę i włączyć trzeci w prawo. Ten mały plac nazywa Largo da Oliveirinha. Przejść nieco dalej, a zobaczysz Travessa do Fala-S. Będziemy na numer 9, różowym budynku po lewej stronie! Witamy w Equity Point Lisboa!