X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Embassy Inn

1627 16th Street NW, Washington, Washington DC, USA

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 62%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pieszo od stacji metra Dupont (linia czerwona)
Z dworca, idź na północ około 4 bloków na New Hampshire. Idź w prawo na ulicy i iść R o dwóch blokach na 16th Street. Embassy Inn jest po drugiej stronie ulicy, w środku bloku.

Od I-95 (w kierunku północnym)
Take I-95 na północ, do 395 na północ w kierunku Waszyngtonu. Krzyż na 14th St Most i pobyt w odległych dwóch pasów lewej które Route 1 North. Idź około 2 mile w dół 14th St i skręcić w lewo na P St Zrób prawo na 16th St Embassy Inn jest na 16 & R ulice po prawej stronie.

Z Baltimore-Washington Parkway/295 (Maryland dzieje South)
Weź Parkway do New York Ave. Po przejechaniu 7th St, New York Ave. stanie Massachusetts Ave. Na Scott Koła skręcić w prawo na 16th St się na północ. Embassy Inn jest 6 przecznic na północ po prawej stronie.

Od I-66 (w kierunku wschodnim od Virginia)
Weź Roosevelt most na Constitution Avenue. Skręć w lewo na 18th St i podróży około 2 mil. Zrób prawo na Q St i lewo na 16th St The Embassy Inn jest na 16 & R ulice po prawej stronie.

Od drogi nr 1 (w kierunku północnym)
Od gdzie można odebrać Route 1 North, pobyt na Route 1, który w końcu można nad 14. Most św. Pobyt w lewo dwa pasy ruchu. Po przekroczeniu mostu, przejść około 2 mil i skręcić w lewo na P. St Zrób prawo na 16th St Embassy Inn jest na 16 i ul R.. po prawej stronie.

Od Reagan National Airport (jadąc na północ)
Zjedź do Waszyngtonu na George Washington Parkway do wyjścia Memorial Bridge. Po zrobieniu zjazdu, przejechać przez most i trzymaj się lewego koła w środku pasa w Lincoln Memorial. Po drodze, w tym pasie, aż Constitution Ave. Zrób prawo na Constitution Avenue. Następnie skręcić w lewo na 18 Napęd St około 2 mil. Zrób prawo na Q St i lewo na 16th St The Embassy Inn jest na 16 i Streets R. po prawej stronie.