X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Embassie Liverpool Backpackers

1 Falkner Square, Toxteth, Liverpool, Anglia

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd pociągiem:

Będziesz przybyciu na Lime Street Station w centrum Liverpoolu. Jeśli będzie taksówką do Embassie, znajdziesz postój taksówek tuż obok terminalu. Taxi do Embassie powinna być mniejsza niż 5

Jeśli chcesz jechać autobusem miejskim, w dniu przyjazdu wyjścia kolejowego i iść na lewo od platformy, z dworca w kierunku Crown Pub. Naprzeciwko pubu, widać dwie wiaty autobusowe na ulicy obok Eliot St Johns Rynku. Krzyż na światłach (uważać, przejście). Obojętnie 86 (A / C / D) lub 80A autobus może zabrać cię do Embassie. Poprosić kierowcę, aby podwieźć na rogu ulicy i Canning Katarzyny ul. Z tego autobusu piechotą w kierunku światłach skręcić w lewo w ul chodzić do Canning prosty, który zaprowadzi Cię do kwadratu Falkner. Embassie ma duże czerwone drzwi, które wychodzi na pole telefonu. Cena biletu wynosi 1,70 regularny od tej lokalizacji.

To trwa około 20 minut spacerem od dworca kolejowego Lime Street do Embassie. Po wyjściu przyjazdu pociągu, chodzić w lewo od platformy, z dworca w kierunku Crown Pub. Skręć w lewo na ulicy Lime i po drodze Renshaw Street. Po dotarciu na szczyt Renshaw Street, można zauważyć, St Lukes Kościół, który został zbombardowany w czasie wojny. Skręć w prawo na Berry Street, przechodzisz obok sklepu o nazwie Richer Sounds i kierunku łuku, jesteś teraz idąc przez Chinatown, raz widać łuk, skręć w lewo na ulicy Górna Duke i nadal się obok pięknej katedry anglikańskiej Liverpool (największy jednomiejscowe katedra na świecie). Teraz prowadzi prosto aż do Falkner Square, przelatując nad Catharine ulicy na światłach i dalej na Canning Street ponownie aż do placu Falkner. Embassie jest budynek z wielkim czerwonym drzwi, który wychodzi na pole telefonu na placu. Przyjazny personel Embassie teraz czeka na Ciebie gorące lub zimne napoje w dniu przyjazdu.

Samolotem:

Z lotniska w Liverpoolu, wziąć numer 80 A lub autobus 86A i wysiąść na rogu Katarzyny i Canning Street. Skręć w lewo na Canning Street, która w końcu stać Falkner Kwadrat. Embassie jest budynek z wielkim czerwonym drzwi, który wychodzi na pole telefonu na placu.
Dojazd autobusem:

Twój trener National Express przyjedzie na stacji Norton Street. Możemy zaproponować taksówką z dworca autobusowego. Posiłek nie powinien przekraczać 5. Można oczywiście chodzić do Embassie stąd,
To jest około 20 minut spacerem do Embassie. Zapytaj w recepcji jednego z naszych ulotek, które ma bardzo pomocny szczegółową mapę na plecach. Spacer w dół Norton Street i krzyż London Road. Droga jesteś w tym czasie zmieni nazwy kilka razy (od Norton Street staje Seymour Street, następnie Russell Street, następnie Clarence Street, następnie Rodney Street). Na koniec Rodney Street skręć w lewo na ulicy Górna Duke i nadal się obok pięknej katedry anglikańskiej Liverpool (największy pojedynczy zlokalizowane katedra na świecie). Teraz prowadzi prosto aż do góry Canning Street, przelatując nad Catharine Street i z powrotem na ulicy Canning znowu, aż wejdzie w Falkner Square, Embassie jest budynek z wielkim czerwonym drzwi, który wychodzi na pole telefonu na placu. Przyjazny personel Embassie teraz czeka na Ciebie gorące lub zimne napoje w dniu przyjazdu.