X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Elizabeth Bridge Hostel

Kossuth Lajos u. 14-16, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


51%Ocena

  • 60%Dobry towar za tę cenę
  • 40%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 60%Personel
  • 40%Atmosfera
  • 40%Czystość
  • 40%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy w Kossuth Lajos ulicy, która jest główną ulicą Budapesztu i łączy w Elizabeth Bridge. W okolicy można osiągnąć wiele znanych show-miejsc na piechotę: Wzgórze Gellerta i Citadell, kąpieliska termalnego Gellerta, Buda Castle z Matthias Church, Halaszbastya Parlament Danube Avenue, Bazylika Świętego Stefana, Synagoga, Muzeum Narodowe i inne. Jeśli chcesz kupić pamiątki, Vaci Street (słynnej ulicy) jest o 50
metrów od schroniska. Można dotrzeć do innych części Budapesztu z liniami metra 2 (czerwony) i 3 (niebieski). Możesz wskoczyć na różnych autobusach i tramwajach niemal naprzeciwko hostelu dotrzeć dalej ciekawych miejsc.

Wskazówki:

Jak do nas dojechać z lotniska Ferihegy:

Zapoznaj się z lotniska autobusem (200E) do ostatniego przystanku (Kobanya-Kispest) i wziąć niebieską metro do Ferenciek tere.
Od Ferenciek tere, na szczycie schodów zjazd po prawej stronie. Podejdź do ulicy, aby dotrzeć do domu o numerach 14-16. Naciśnij dzwonek 90. Znajdziesz hostel na 3th podłodze.

Jeśli chcesz wziąć do lotniska za 20 euro, daj nam znać, kiedy zarezerwować łóżko na nas. Powiadom nas o tym wcześniej i wysłać samochód do ciebie na lotnisku bezpośrednio.

Jak do nas dojechać z dworca stacji Keleti i Deli:

Weź czerwoną metra i złapać czerwona linia metra do Astoria. Weź na górze schodów i przejść do wyjścia prawej.
Idź prosto 70 metrów, aż do domu, nr 14-16. Naciśnij dzwonek 90. Znajdziesz hostel na 3th podłodze.

Jak do nas dotrzeć z Nepliget dworca autobusowego i stacji kolejowej Nyugati:
Weź niebieską linią metra do Ferenciek tere. Od Ferenciek tere, na szczycie schodów zjazd po prawej stronie. Podejdź do ulicy, aby dotrzeć do domu o numerach 14-16. Naciśnij dzwonek 90. Znajdziesz hostel na 3th podłodze.