X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Elizabeth Bridge Hostel

Kossuth Lajos u. 14-16, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy w Kossuth Lajos ulicy, która jest główną ulicą Budapesztu i łączy w Elizabeth Bridge. W okolicy można osiągnąć wiele znanych show-miejsc na piechotę: Wzgórze Gellerta i Citadell, Gellért wanna, Zamek Królewski z Kościoła Macieja, Baszta Rybacka, Parlament, Dunaju Avenue, Bazyliki Świętego Stefana, Synagoga, Muzeum Narodowe i inne. Jeśli chcesz kupić pamiątki, ulica Vaci (słynna ulica handlowa) jest o 50
metrów od schroniska. Można dotrzeć do innych części Budapesztu z linii metra 2 (czerwone) i 3 (niebieskie). Możesz wskoczyć na różnych autobusach i tramwajach niemal naprzeciwko hostelu dotrzeć dalej ciekawych miejsc.

Wskazówki:

Jak do nas dojechać z lotniska Ferihegy:

Weź autobus do lotniska (200E) do ostatniego przystanku (Kobanya-Kispest) i wziąć metro do niebieskiego Ferenciek tere.
Od Ferenciek tere, na szczycie schodów ruchomych zjazd po prawej stronie. Spacerem do ulicy, aby dotrzeć do domu o numerze 14-16. Naciskać dzwonek 90. ​​Znajdziesz hostel na 3 piętrze.

Jeśli chcesz wziąć transfer na lotnisko na 20 euro, poinformuj nas o tym podczas rezerwacji swoje łóżko na nas. Poinformuj nas wcześniej, a my wysłać samochód do ciebie na lotnisku bezpośrednio.

Jak do nas dojechać z dworca kolejowego Keleti i Deli:

Weź czerwoną metra i złapać czerwoną linię metra Astoria. Zapoznaj się z ruchomymi schodami na górę i idź do wyjścia po prawej.
Idź prosto 70 metrów, aż dojdziesz do domu, numer 14-16. Naciskać dzwonek 90. ​​Znajdziesz hostel na 3 piętrze.

Jak do nas dojechać z dworca autobusowego Nepliget i dworca kolejowego Nyugati:
Weź niebieską linię metra do Ferenciek tere. Od Ferenciek tere, na szczycie schodów ruchomych zjazd po prawej stronie. Spacerem do ulicy, aby dotrzeć do domu o numerze 14-16. Naciskać dzwonek 90. ​​Znajdziesz hostel na 3 piętrze.