X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Elizabeth Bridge Hostel

Kossuth Lajos u. 14-16, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy w Kossuth Lajos ulicy, która jest główną ulicą Budapesztu i łączy w Elizabeth Bridge. W okolicy można osiągnąć wiele znanych show-miejsc na piechotę: Wzgórze Gellerta i Citadell, kąpieliska termalnego Gellerta, Buda Castle z Matthias Church, Halaszbastya Parlament Danube Avenue, Bazylika Świętego Stefana, Synagoga, Muzeum Narodowe i inne. Jeśli chcesz kupić pamiątki, Vaci Street (słynnej ulicy) jest o 50
metrów od schroniska. Można dotrzeć do innych części Budapesztu z liniami metra 2 (czerwony) i 3 (niebieski). Możesz wskoczyć na różnych autobusach i tramwajach niemal naprzeciwko hostelu dotrzeć dalej ciekawych miejsc.

Wskazówki:

Jak do nas dojechać z lotniska Ferihegy:

Zapoznaj się z lotniska autobusem (200E) do ostatniego przystanku (Kobanya-Kispest) i wziąć niebieską metro do Ferenciek tere.
Od Ferenciek tere, na szczycie schodów zjazd po prawej stronie. Podejdź do ulicy, aby dotrzeć do domu o numerach 14-16. Naciśnij dzwonek 90. Znajdziesz hostel na 3th podłodze.

Jeśli chcesz wziąć do lotniska za 20 euro, daj nam znać, kiedy zarezerwować łóżko na nas. Powiadom nas o tym wcześniej i wysłać samochód do ciebie na lotnisku bezpośrednio.

Jak do nas dojechać z dworca stacji Keleti i Deli:

Weź czerwoną metra i złapać czerwona linia metra do Astoria. Weź na górze schodów i przejść do wyjścia prawej.
Idź prosto 70 metrów, aż do domu, nr 14-16. Naciśnij dzwonek 90. Znajdziesz hostel na 3th podłodze.

Jak do nas dotrzeć z Nepliget dworca autobusowego i stacji kolejowej Nyugati:
Weź niebieską linią metra do Ferenciek tere. Od Ferenciek tere, na szczycie schodów zjazd po prawej stronie. Podejdź do ulicy, aby dotrzeć do domu o numerach 14-16. Naciśnij dzwonek 90. Znajdziesz hostel na 3th podłodze.