X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do El Clandestino

C/Mirador de Rolando n� 16, Granada, Hiszpania

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 75%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca autobusowego i kolejowego:

Autobusem Nr 3 lub 33 i dostać się w Jardines del Triunfo Stop (Triunfo Gardens). Pojawi się dużą flagę Spanigh oraz ogrody z tyłu. Weź Hospicio Av tylko w części parku, idź do końca (park będzie na lewo i mijamy Szpital prawdziwy budynek. Śledź dostać Real de Cartuja ulicę, iść do przodu i wziąć pierwszy z nich z prawej strony, Cuesta de San Antonio ulicy (jest Tatoo Sklep na rogu). Idź na około 10 metrów i widać schody po lewej stronie. Pobierz schodów i będzie na naszej ulicy, Calle Mirador de Rolando. Jesteśmy po lewej stronie numer 16. Większość ludzi nie wie, na ulicy, ale dużą część domów domek na wzgórzu, które mają prawie taką samą nazwę!, więc jeśli pytanie o drogę powiedz im albo Real de Cartuja lub Cuesta de San Antonio, w przeciwnym razie może to doprowadzić cię do najlepszych domów Hill Cottage.

Od chodzenia stacja kolejowa:

Dostać się do głównej drogi Gran Via de Coloni w kierunku centrum miasta (katedra). Po przybyciu do kwadratu z big flagą Hiszpanii będzie w Jardines del Triunfo (duży ogród). Weź Hospicio Av tylko w części parku, idź do końca (park będzie na lewo i mijamy Szpital Prawdziwe bulding. Śledź dostać Real de Cartuja ulicę, iść do przodu i wziąć pierwszy z nich z prawej strony, Cuesta de San Antonio ulicy (jest Tatoo Sklep na rogu). Idź na około 10 metrów i widać schody po lewej stronie. Pobierz schodów i będzie na naszej ulicy, Calle Mirador de Rolando. Jesteśmy po lewej stronie numer 16. Większość ludzi nie wie, na ulicy, ale dużą część domów domek na wzgórzu, które mają prawie taką samą nazwę!, więc jeśli pytanie o drogę powiedz im albo Real de Cartuja lub Cuesta de San Antonio, w przeciwnym razie może to doprowadzić cię do najlepszych domów Hill Cottage.

Taksówką:
Większość taksówkarzy nie wiem, na ulicy, ale dużą część domów domek na wzgórzu, które mają bardzo podobną nazwę!, Więc jeśli taksówkę powiedz im albo Real de Cartuja lub Cuesta de San Antonio inaczej ulice mogą prowadzić do Najlepszych domów Hill Cottage. Muszą podejmować Carretera de Murcia, a następnie Cuesta de San Antonio ulicy idąc w dół. Zatrzymaj się na dole Cuesta de San Antonio pojawi się schody po lewej stronie. Idź w górę i będzie w naszej ulicy Calle Mirador de Rolando. Jesteśmy na lewym numerze bocznym 16.