X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do El Clandestino

C/Mirador de Rolando n� 16, Granada, Hiszpania

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 61%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca autobusowego:

Autobusem SN1 i dostać się w Avenida de la Constitución. Keep walking prosto ku spanigh flagi na końcu ulicy. Na lewej stronie zobaczysz ogród, to Parque del Triunfo. Weź Hospicio Av tylko w stronę parku, iść do przodu, aż do końca (park będzie po lewej stronie i można zdać Szpital Real budynku). Śledź dostać ulicy Real de Cartuja, iść do przodu i podjąć pierwsze jeden z prawej, Cuesta de San Antonio ulicy (jest Tatuowanie Sklep na rogu). W górę o 10 metrów, a zobaczysz schody po lewej stronie. Pobierz schodów i będzie na naszej ulicy, Calle Mirador de Rolando. Jesteśmy pod numerem 16 po lewej stronie. Większość ludzi nie wie, na ulicy, ale obszar dużych domów letniskowych na szczycie wzgórza, które mają prawie taką samą nazwę!, Więc jeśli pytanie o drogę powiedz im albo Real de Cartuja lub Cuesta de San Antonio, w przeciwnym razie może to doprowadzić cię do najlepszych domów Hill Cottage.

Z dworca chodzenia:

Dostać się do głównej drogi, Avenida de la Constitucion i skręcić w prawo. Po przybyciu do kwadratu z dużym banderą Hiszpanii będzie w Jardines del Triunfo (duży ogród). Weź Hospicio Av tylko w stronę parku, iść do przodu, aż do końca (park będzie po lewej stronie i można zdać Szpital Real bulding. Śledź dostać ulicy Real de Cartuja, iść do przodu i podjąć pierwsze jeden z prawej strony, Cuesta de San Antonio ulicy (jest Tatuowanie Sklep na rogu). Idź w górę o 10 metrów, a zobaczysz schody po lewej stronie. Pobierz schodów i będzie na naszej ulicy, Calle Mirador de Rolando. Jesteśmy na lewej stronie numer 16. Większość ludzi nie wie, na ulicy, ale obszar dużych domów letniskowych na szczycie wzgórza, które mają prawie taką samą nazwę!, więc jeśli z prośbą o wskazówki powiedz im albo Real de Cartuja lub Cuesta de San Antonio, w przeciwnym razie może to doprowadzić cię do najlepszych domów Hill Cottage.

Taksówką:
Większość taksówkarzy nie wiem, na ulicy, ale obszar dużych domów letniskowych na szczycie wzgórza, które mają bardzo podobną nazwę!, Więc jeśli taksówkę powiedz im albo Real de Cartuja lub Cuesta de ulicach San Antonio w przeciwnym razie może to doprowadzić do najlepsze domy Hill Cottage. Muszą podjąć Carretera de Murcia, a następnie ulicy Cuesta de San Antonio dzieje. Zatrzymaj się na dole Cuesta de San Antonio zobaczysz schody po lewej stronie. Przejdź się i będziesz w naszej ulicy Calle Mirador de Rolando. Jesteśmy numerem 16 po lewej stronie.