X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Egans House

7-9 Iona Park, Glasnevin, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 67%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 1. Z lotniska w Dublinie.
Autobusy linii 41 i 16. Wszystkie autobusy z lotniska przejść wzdłuż tej samej trasie. Przystanek Egans House jest Drumcondra drogi tuż przed mostem kolejowym. Naprzeciwko tego przystanku jest Alfons drogowe: skręcić w prawo na drugim rondzie i będziesz na Iona Park i Egans House jest po lewej stronie.
Samochodem podjąć MI do centrum Dublina i podróży około 8 km miarę Drumcondra Road. Skręć w prawo na Fagan pubie na Hollybank Road. Postępuj zgodnie z drogi wokół i wziąć ostatni lewo (na skrzyżowaniu), na drodze, która będzie Iona Park. Egans House jest po prawej stronie.

2. Od centrum miasta.

Autobusy: 4, 9, 40, 140 z OConnell ulicy (GPO boku) i wysiąść na rogu Harta. Idź do Iona Road i podejmowania 1 w lewo na Iona Park i Egans House jest po lewej stronie.

Samochodem aż do końca ulicy O'Connell Street, skręć w lewo, a następnie 1st prawo. Jedź dalej prosto aż do skrzyżowania głównych i sygnalizacji świetlnej. Skręć w prawo na światłach głównych, po znakami na lotnisko, a teraz jesteś na Dorset Street, która trwa na Drumcondra Road. Przejść pod mostem kolejowym (na Quinn Pub), i podejmują lewo po światłach. To Alfons Droga, która prowadzi do Iona Road. Skręć w prawo na drugim rondzie na Iona Park.

3. Z portu promowego.

Samochodem skręcamy w prawo i kierujemy się na lotnisko. Jedź dalej prosto przez kilka zestawów światłach, aż dojdziesz do końca Clonliffe Road. Skręć w prawo na światłach głównych, (widać Quinns Pub przed sobą), dalej przez ten pub i wziąć 1L po światłach dla pieszych na Alfonsa Road. Skręć w prawo na drugim rondzie na Iona Park.