X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Egans House

7-9 Iona Park, Glasnevin, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 70%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google 1. Z lotniska w Dublinie.
Linie autobusowe 41 i 16. Wszystkie autobusy z lotniska przejść wzdłuż tej samej trasy. Przystanek dla Egans House jest na drodze Drumcondra tuż przed mostem kolejowym. Naprzeciwko tego przystanku jest Alfons drogowe: skręcić w prawo na drugim rondzie i będzie on Iona Park i Egans House jest po lewej stronie.
Samochodem podjąć MI do centrum Dublina i podróży ok. 8 km w miarę Drumcondra Road. Skręć w prawo w pubie Fagan jest na Hollybank Road. Postępuj zgodnie z drogi wokół i podjąć ostatnią lewo (na skrzyżowaniu), na drodze, która będzie Park Iona. Egans House jest po prawej stronie.

2. Od centrum miasta.

Linie autobusowe 4, 9, 40, 140 od ​​O'Connell Street (po stronie GPO) i wysiąść na rogu Harta. Idź do drogi Iona i podejmowania 1 skręcić w lewo Iona Park i Egans House jest po lewej stronie.

Samochodem kontynuować do końca ulicy O'Connell Street, skręć w lewo, a następnie 1st prawo. Dalej prosto aż do głównego skrzyżowania i sygnalizacji świetlnej. Skręć w prawo na głównych światłach, po drogowskazami na lotnisku i teraz jesteś na Dorset Street, która w dalszym ciągu na Drumcondra Road. Przejdź pod mostem kolejowym (w pubie Quinn) i podejmują lewo po światłach. To jest Droga Alfons drogi, która prowadzi do Iona. Skręć w prawo na drugim rondzie na Iona Park.

3. Od portu promowego.

Samochodem należy skręcić w prawo i kierujemy się na lotnisko. Jedź dalej prosto przez kilka zestawów światłach, aż dojdziesz do końca Clonliffe Road. Skręć w prawo na głównych światłach, (widać Pub Quinna przed tobą), dalej przez tego pubu i wziąć 1L po pieszych światła na drogę Alfonsa. Skręć w prawo na drugim rondzie na Iona Park.