X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Edinburgh Central Youth Hostel

9 Haddington Place, Edinburgh, Szkocja

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem - hostel jest krótki 15 minut spacerem od dworca kolejowego Waverley.
Wyjdź na Waverley Station Princes Street. Krzyż i skręcić w prawo wzdłuż Princess Street. Skręć w lewo w centrum handlowym na St James 'i wzdłuż Leith Street do Pikardia Place ronda. Kontynuuj wzdłuż Leith Walk na około. 400 metrów, aby znaleźć hostel na rogu przy Placu Haddington na Leith Walk.

Autobusem - z dworca autobusowego St Andrews, hostel znajduje się zaledwie 10 minut spacerem.
Wyjście z dworca autobusowego na York Place. Spacer wzdłuż York Place do Pikardia Place ronda. Skręć w lewo na rondzie i wzdłuż Leith Walk na około 400 metrów, aby znaleźć hostel na rogu przy Placu Haddington na Leith Walk.


Samolotem - z lotniska w Edynburgu
Weź usługę Airlink 100, który działa 24 godziny na dobę i trwa ok. 25 minut z lotniska do Waverley Bridge. Fare od £ 3,50 jednej lub £ 5 powrót.

Od Waverley Bridge kontynuować na Princes Street. Skręć w prawo wzdłuż Princes Street, a następnie w lewo w centrum handlowym na St James 'i wzdłuż Leith Street do Pikardia Place ronda. Kontynuuj wzdłuż Leith Walk na około. 400 metrów, aby znaleźć hostel na rogu przy Placu Haddington na Leith Walk.

Samochodem

Od północy i zachodu - kierować się znakami na centrum miasta i podróży wzdłuż Queen Street, na York Place. Na rondzie pierwszy zjazd na Leith Walk. Edinburgh Central położony jest 400 metrów od ronda po lewej stronie, róg Placu Haddington na Leith Walk & Annadale Street.

Od Południa i Wschodu - follow A1 w kierunku centrum miasta zbliża się do miasta przez Leith Walk. Hostel znajduje się na rogu Placu Haddington na Leith Walk & Annadale Street.

Pamiętaj - nie ma parkingu przy hostelu. Nie są ograniczone na ulicy parkingu w pobliżu schroniska. Najbliższy parking znajduje się w KPK Greenside, zaledwie kilka minut spacerem od hostelu na ulicy Leith