X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Edinburgh Central Youth Hostel

9 Haddington Place, Edinburgh, Szkocja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Pociągiem - hostel jest krótki 15 minut spacerem od dworca kolejowego Waverley.
Opuścić dworzec Waverley na Princes Street. Przejść i skręcić w prawo wzdłuż Princess Street. Skręć w lewo na centrum handlowego St James 'i wzdłuż Leith Street do Pikardia Place ronda. Kontynuuj wzdłuż Leith Walk na około. 400 metrów, aby znaleźć hostel na rogu przy Haddington Place na Leith Walk.

Autobusem z dworca autobusowego w St Andrews, hostel jest zaledwie 10 minut spacerem.
Wyjście z dworca autobusowego na York Place. Spacer wzdłuż York Place do Pikardia Place ronda. Skręć w lewo na rondzie i wzdłuż Leith Walk przez około 400 metrów, aby znaleźć hostel na rogu przy Haddington Place na Leith Walk.


Lotniczego z lotniska w Edynburgu
Weź usługę Airlink 100, który działa 24 godziny na dobę i trwa ok 25 minut od lotniska do Waverley Bridge. Taryfy od 3,50 GBP pojedyncze lub 5 GBP w obie strony.

Z Waverley Bridge nadal na Princes Street. Skręć w prawo wzdłuż ulicy Princes Street, a następnie w lewo na centrum handlowego St James 'i wzdłuż Leith Street do Pikardia Place ronda. Kontynuuj wzdłuż Leith Walk na około. 400 metrów, aby znaleźć hostel na rogu przy Haddington Place na Leith Walk.

Samochodem

Od północy i Zachód kierować się znakami na centrum miasta i podróży wzdłuż Queen Street, na York Place. Na rondzie pierwszy zjazd na Leith Walk. Edinburgh Central położony 400 metrów od ronda po lewej stronie, róg Haddington Place na Leith Walk & Annadale Street.

Od południa i wschodu śledzić A1 w kierunku centrum miasta zbliża się do miasta poprzez Leith Walk. Hostel znajduje się na rogu Haddington Place na Leith Walk & Annadale Street.

Prosimy pamiętać, nie ma parkingu w schronisku. Istnieją ograniczone na ulicy parking w pobliżu hostelu. Najbliższy parking znajduje się przy Greenside NCP, zaledwie kilka minut spacerem od hostelu na ulicy Leith