X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Econtel

Bodenseestrasse 227, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 63%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego (Hauptbahnhof) S8 w kierunku podjęcia Herrsching. 7. przystanek Neuaubing. Skręć w prawo w Bodenseestraße - tylko 5 minut piechotą od przystanku Neuaubing S8.
Z lotniska S8 w kierunku Herrsching. Wysiąść na Neuaubing.

Samochodem:
Od lotniska w Monachium
Autostradą w kierunku / autostrady Monachium w punkcie zmiany "Munich Nord" do autostrady / autostrady 99 w kierunku Stuttgartu. Wyjdź na "Freiham Mitte".

Jadąc z Stuttgart / Augsburg (BAB 8)
W punkcie motorwy / szosa zmiany "Munich West / Lochham" do autostrady / higway 99 w kierunku na "Lindau". Wyjdź na "Freiham Mitte".

Jadąc z Lindau / Landsberg / Ammersee (BAB96)
W punkcie motorwy / szosa zmiany "Munich Południowy zachód" do autostrady / higway 99 w kierunku "Stuttgart". Wyjdź na "Freiham Mitte".

Von Salzburg / Rosenheim (BAB 8)
W punkcie motorwy / szosa zmiany "Munich Południa do autostrady / higway 99, a następnie ją aż do zjazdu na" Freiham Mitte ".

Od wyjścia napędu "Freiham Mitte" w kierunku Pasing / Neuaubing i będzie bezpośrednio na "Bodenseestraße". Po ok. 5 km zobaczysz hotel po lewej stronie.

Jadąc z centrum Monachium
Od Placu Karola podjąć Bayerstrasse w kierunku dworca głównego / Pasing / Augsburg. Śledź cieśniny drogowego na. Bayerstrasse staje Landsbergerstrasse a następnie Bodenseestraße. Po ok. 11 km zobaczysz hotel po lewej stronie, tuż obok Mc Donalda.