X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Econtel

Bodenseestrasse 227, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 60%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego (Hauptbahnhof) podjąć S8 w kierunku Herrsching. 7th przystanek Neuaubing. Skręć w prawo w Bodenseestraße - tylko 5 minut pieszo od przystanku Neuaubing S8.
Z lotniska S8 w kierunku Herrsching. Wysiąść na Neuaubing.

Samochodem:
Od lotniska w Monachium
Autostradą / Autostrada w kierunku Monachium, w momencie zmiany "Munich Nord" do autostrady / autostrady 99 w kierunku Stuttgartu. Zjazd na "Freiham Mitte".

Jadąc z Stuttgart / Augsburg (BAB 8)
W punkcie motorwy / autostrady zmiana "Munich West / Lochham 'do autostrady / higway 99 w stronę" Lindau ". Zjazd na "Freiham Mitte".

Jadąc z Lindau / Landsberg / Ammersee (BAB96)
W punkcie motorwy / autostrady zmiana "Munich Południowy zachód" do autostrady / higway 99 w stronę "Stuttgart". Zjazd na "Freiham Mitte".

Von Salzburg / Rosenheim (BAB 8)
W punkcie motorwy / autostrady zmiana "Południa" do Monachium autostradą / higway 99 i po nim aż do zjazdu na "Freiham Mitte".

Od zjazdu z jazdy "Freiham Mitte" w kierunku Pasing / Neuaubing i będzie bezpośrednio na 'Bodenseestraße'. Po ok.. 5 km zobaczysz hotel po lewej stronie.

Jadąc z centrum Monachium miasta
Od Placu Karola wziąć Bayerstrasse w kierunku głównego dworca / Pasing / Augsburg. Śledź cieśniny drogowego na. Bayerstrasse staje Landsbergerstrasse a następnie Bodenseestrasse. Po ok.. 11 km zobaczysz hotel po lewej stronie, tuż obok Mc Donalda.