X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Econtel

Bodenseestrasse 227, Monachium, Niemcy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego (Hauptbahnhof) podjąć S8 w kierunku Herrsching. 7th przystanek Neuaubing. Skręć w prawo w Bodenseestraße - tylko 5 minut pieszo od przystanku Neuaubing S8.
Z lotniska S8 w kierunku Herrsching. Wysiąść na Neuaubing.

Samochodem:
Od lotniska w Monachium
Autostradą / Autostrada w kierunku Monachium, w momencie zmiany "Munich Nord" do autostrady / autostrady 99 w kierunku Stuttgartu. Zjazd na "Freiham Mitte".

Jadąc z Stuttgart / Augsburg (BAB 8)
W punkcie motorwy / autostrady zmiana "Munich West / Lochham 'do autostrady / higway 99 w stronę" Lindau ". Zjazd na "Freiham Mitte".

Jadąc z Lindau / Landsberg / Ammersee (BAB96)
W punkcie motorwy / autostrady zmiana "Munich Południowy zachód" do autostrady / higway 99 w stronę "Stuttgart". Zjazd na "Freiham Mitte".

Von Salzburg / Rosenheim (BAB 8)
W punkcie motorwy / autostrady zmiana "Południa" do Monachium autostradą / higway 99 i po nim aż do zjazdu na "Freiham Mitte".

Od zjazdu z jazdy "Freiham Mitte" w kierunku Pasing / Neuaubing i będzie bezpośrednio na 'Bodenseestraße'. Po ok.. 5 km zobaczysz hotel po lewej stronie.

Jadąc z centrum Monachium miasta
Od Placu Karola wziąć Bayerstrasse w kierunku głównego dworca / Pasing / Augsburg. Śledź cieśniny drogowego na. Bayerstrasse staje Landsbergerstrasse a następnie Bodenseestrasse. Po ok.. 11 km zobaczysz hotel po lewej stronie, tuż obok Mc Donalda.