X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Ecomama

Valkenburgerstraat 124, Amsterdam, Holandia

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Transport publiczny z lotniska Schiphol AMS: Podjęcie jakichkolwiek pociągiem do Dworca Centralnego. Czas podróży wynosi 15 - 20 minut. Bilety można kupić w automatach biletowych z dworca kolejowego na lotnisko w. Jeden sposób to 4,40 bilety euro. Od Dworca Centralnego wskazówek jak wyżej.

Transportu publicznego od głównego dworca kolejowego w Amsterdamie:
Spacer przez frontowe wejście do stacji w lewo, aż pojawi się niebieski znak z wielkim 'M', które stoją na stacji metra. Zejdź na dół po schodach do stacji metra. Po lewej stronie widać zameldowania bram. Przełóż je z ważnego biletu, który można kupić na stacji na Euro 2,80 (24 godzin Blok komunikacji miejskiej Euro 7,50). Zejdź na dół po schodach i wziąć numer Metro 51, 53 lub 54 (nie martw się o kierunku).
Wynoś się z metra na "Waterlooplein". Po wysiąść z pociągu, szukać niebieskich znaków kierunku i zjazd, który prowadzi do Waterlooplein. Spacer po ruchomych schodach i przejść przez bramę wymeldowaniu. Teraz pojawi się snackbar przed sobą. Skręć w prawo i podjąć kolejną ruchomymi schodami do wyjścia z dworca. Po prawej stronie zobaczysz duży plac (w ciągu dnia istnieje rynek dzieje). Przejść przez ulicę w kierunku placu i głowy na wprost (przesuń rynku i przejść kolejną ulicę), aż dojdziesz "Valkenburgerstraat". Spacer ulicą przez około 4 minuty aż do numeru domu 124. Tutaj zobaczysz kącik kawiarniany nazwie "Filter". Wejść i przejść do drugiego biurka. Masz teraz osiągnął Ecomama Hotel.

Transport publiczny z dworca autobusowego Amstel:
Metrem 51, 53 lub 54 do głównego dworca kolejowego i wysiąść na przystanku "Waterlooplein". Stamtąd to krótki spacer (patrz opis powyżej).

Taxi:
Taksówką do Valkenburgerstraat 124. Z lotniska odległość wynosi 17,3 km, czas podróży ok. 20 minut bez ruchu. Taksówka powinna kosztować około 45 euro w przypadku zwykłej taksówki (mieści do 4 osób), 55 euro dla minivana. Taksówki są zobowiązani włączyć miernik, który rozpoczyna się na 2,65 euro. Cena za kilometr jest 1,95 euro za km, czas oczekiwania 0,32 euro za minutę. Dla minivana stawka początkowa wynosi 5,40 euro plus 2,46 euro za km, czas oczekiwania 0,37 euro za minutę.