X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Eco Wave Lodge

11 Gladioli Way, Kommetjie, Kapsztad, Republika Południowej Afryki

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Transport publiczny: Nie ma regularny pociąg, który biegnie od głównego dworca kolejowego w Cape Town bezpośrednio do Fish Hoek. Od Fish Hoek można wziąć taksówkę lub możemy zorganizować transport (100 ZAR) dla ciebie, jeśli pozwolisz nam znać wcześniej. To trwa 20 minut, aby dostać się z Fish Hoek do Kommetjie.


Aby Kommetjie z lotniska samochodem: Postępuj zgodnie ze znakami na autostradzie w kierunku N2 do Cape Town Centre. Dalej wzdłuż N2 do bramy M3 Muizenberg po lewej stronie. Śledź ten autostradą i mijamy University, Kirstenbosch i Constantia do końca autostrady. Na T-skrzyżowaniu skręcić w prawo w kierunku do M64 Ou Kaapse Weg. Około 1 km dalej skręcić w lewo na "Ou Kaapse Weg". Wzdłuż tej górskiej drodze mijamy Rezerwat przyrody i Noordhoek Silvermine. Raz na górze droga staje M65 Kommetjie drogowe. Dalej na M65 ubiegłym Sun Valley i na drugich światłach skręcić w prawo do Kommetjie. Jedź dalej prosto i miniesz Masimumphele i Imhoff Farm do końca Kommetjie. Zobaczysz znak sklepu surfowania po prawej stronie i sklep spożywczy po lewej stronie. Skręć w prawo na znak sklepu surfowania w Sommerset Way, a następnie ją na 100 metrów, aż stanie się mieczyków Way / Gladioliusweg na prawej stronie zgina. Znajdziesz Eco Wave Long Beach na numer 11 po prawej stronie.


Aby Kommetjie z miasta samochodem: N2 zaczyna się w centrum miasta Kapsztad na północnym krańcu ulicy poza Buitengracht V & A Waterfront. Pierwszy odcinek N2 wspólnie z początku N1. Dalej wzdłuż N2 do bramy M3 Muizenberg po lewej stronie. Śledź ten autostradą i mijamy University, Kirstenbosch i Constania do końca autostrady. Na T-skrzyżowaniu skręcić w prawo w kierunku do M64 Ou Kaapse Weg. Około 1 km dalej skręcić w lewo na "Ou Kaapse Weg". Wzdłuż tej górskiej drodze mijamy Rezerwat przyrody i Noordhoek Silvermine. Raz na górze droga staje M65 Kommetjie drogowe. Dalej na M65 ubiegłym Sun Valley i na drugich światłach skręcić w prawo do Kommetjie. Jedź dalej prosto i miniesz Masimumphele i Imhoff Farm do końca Kommetjie. Zobaczysz znak sklepu surfowania po prawej stronie i sklep spożywczy po lewej stronie. Skręć w prawo na znak sklepu surfowania w Sommerset Way, a następnie ją na 100 metrów, aż stanie się mieczyki / Gladiolius sposób na prawej stronie zgina. Znajdziesz Eco Wave Long Beach na numer 11 po prawej stronie.