X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Eco Wave Lodge

11 Gladioli Way, Kommetjie, Kapsztad, Republika Południowej Afryki

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Transport publiczny: Jest regularny pociąg, który kursuje od Dworca Głównego Miasta Przylądka bezpośrednio Fish Hoek. Od Fish Hoek można wziąć taksówkę lub możemy zorganizować transport (100 PLN) dla ciebie, jeśli pozwolisz nam znać wcześniej. To trwa 20 minut, aby dostać się z Fish Hoek do Kommetjie.


Aby Kommetjie z lotniska samochodem: Postępuj zgodnie ze znakami do N2 autostrady w kierunku Cape Town Centre. Kontynuuj wzdłuż N2, aż do bramy do Muizenberg M3, po lewej stronie. Śledź ten autostrady i mijamy uczelni, Kirstenbosch i Constantia do końca autostrady. Na T-skrzyżowaniu skręcić w prawo w kierunku na M64 Ou Kaapse Weg. Około 1 km dalej skręcić w lewo w "Ou Kaapse Weg". Wzdłuż tej górskiej drodze mijamy rezerwat przyrody i Silvermine Noordhoek. Raz na górze droga staje M65 Droga Kommetjie. Kontynuuj na M65 przeszłości Sun Valley i na drugich światłach skręcić w prawo w Kommetjie. Dalej prosto i mijamy Farm Masimumphele i Imhoff do końca Kommetjie. Pojawi się znak Surf Shop na prawo i sklep spożywczy po lewej stronie. Skręć w prawo na znak Surf Shop w Sommerset Way, a następnie ją na 100 metrów, aż stanie się Way Mieczyk / Gladioliusweg na prawym zakręcie ręki. Znajdziecie Eco Wave Long Beach na numer 11 po prawej stronie.


Aby Kommetjie z miasta samochodem: N2 rozpoczyna się w centrum miasta Kapsztad, na północnym końcu ulicy Buitengracht poza V & A Waterfront. Pierwszy odcinek N2 dzielone z początku N1. Kontynuuj wzdłuż N2, aż do bramy do Muizenberg M3, po lewej stronie. Śledź ten autostrady i mijamy uczelni, Kirstenbosch i Constania do końca autostrady. Na T-skrzyżowaniu skręcić w prawo w kierunku na M64 Ou Kaapse Weg. Około 1 km dalej skręcić w lewo w "Ou Kaapse Weg". Wzdłuż tej górskiej drodze mijamy rezerwat przyrody i Silvermine Noordhoek. Raz na górze droga staje M65 Droga Kommetjie. Kontynuuj na M65 przeszłości Sun Valley i na drugich światłach skręcić w prawo w Kommetjie. Dalej prosto i mijamy Farm Masimumphele i Imhoff do końca Kommetjie. Zobaczysz znak Surf Shop na prawo i sklep spożywczy po lewej. Skręć w prawo na znak Surf Shop w Sommerset Way, a następnie ją na 100 metrów, aż stanie się Mieczyk / Gladiolius Way na prawym zakręcie ręki. Znajdziecie Eco Wave Long Beach na numer 11 po prawej stronie.