X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Eazy's Place

Nyakisinde Road, Dar es Salaam, Tanzania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Eazy za miejsce znajduje się na obrzeżach miasta Dar es Salaam około 12 km na północ od centrum miasta. Przylot na lotnisko międzynarodowe, najtańszy sposób na dostanie się do Eazy za miejsce jest Daladala, lokalnym autobusem. Więc cała podróż nie jest więcej niż 4000 TZS (2,50 USD). Trzeba będzie wyjść z obszaru lotniska do głównej drogi i spróbować zatrzymać autobus do centrum miasta idzie tam. Centrum miasta jest w prawo, kiedy masz na lotnisko w plecy. Pamiętaj, że jeżdżą po lewej stronie drogi w Tanzanii, więc trzeba będzie przejść przez ulicę. Szukać ludzi czekających na autobus i do nich dołączyć. Równie dobrze można spróbować zapytać o autobusy do miasta. W daladalas często już załadowany osób udających się do miasta, więc można zobaczyć niektóre z nich przechodząc przed można dostać się do jednego. Pilnuj bagażu - najprawdopodobniej będą rzucać go na dachu, jeśli jest to możliwe, lub jeśli masz szczęście to masz w środku gdzieś. Czy podróżujesz światło to może działać. Upewnij się, jechać autobusem, który jedzie do Posta (poczta) - która jest w centrum miasta - lub jeśli masz szczęście i autobusy kursują z obszaru lotniska, jechać autobusem prosto do Mwenge. Zapytaj: daladala Mpaka Mwenge? Istnieją znaki na przodzie autobusu mówi miejsc. Jeśli kończy się na Posta znaleźć autobus do Mwenge, jego okolice lub przybyciu wkrótce. Mówi Posta i Mwenge na przodzie autobusu. Pamiętaj, aby przybyć na Posta dobrze przed godzinach szczytu, jak trudno będzie dostać się do autobusu i trzeba będzie czekać na godzinę lub dwie lub trzy - lub będziesz musiał zrobić tak jak miejscowi: walczyć na swój sposób na do szyny.

Przybyciu Mwenge znaleźć autobus do Tegeta. Znajdują się one na jednym końcu dziedzinie autobusów, bliżej stacji benzynowej, które można zobaczyć po drugiej stronie drogi, przy skrzyżowaniu. Bądź świadomy kradzieże kieszonkowe w Mwenge - nie wyglądają jak zagubionej nieznajomym. Ludzie są mili, ale być może nieco nieśmiały wobec cudzoziemców podróżujących w ten sposób, ponieważ nie wielu turystów zrobić. Pamiętaj, aby mieć łatwy dostępny zmianę za bilety. Musisz wysiąść na Mbuyuni.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie wysiąść, albo poprosić konduktora, on ci powie - albo kilka minut po minięciu Galeria Sztuki Karibu po prawej stronie (patrz zdjęcie) trzeba będzie wysiąść. Tutaj Eazy będzie ciebie albo przez Bajaji lub Pikipiki i zabiorę was do siebie, który jest o 4 km od Mbuyuni.

Jeśli przyjeżdżają samochodem, idziesz na północ, za pośrednictwem nowego Bagamoyo Road, przejść Africana, aż pojawi się galeria sztuki Karibu po prawej stronie. Można tu parkować, wypić drinka lub coś do jedzenia i zadzwonić Eazy, który doprowadzi Cię do siebie.