X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Eazy's Place

Nyakisinde Road, Dar es Salaam, Tanzania

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Eazy za miejsce znajduje się na obrzeżach miasta Dar es Salaam około 12 km na północ od centrum miasta. Przylot na lotnisko międzynarodowe, najtańszy sposób na dostanie się do Eazy za miejsce jest Daladala, lokalnym autobusem. Tak więc cała podróż nie więcej niż 4000 USD (2,50 TZS). Musisz wyjść z obszaru lotniska do głównej drogi i spróbować zatrzymać autobus tam dzieje do centrum miasta. W centrum miasta znajduje się w prawo, gdy masz na lotnisko na plecach. Pamiętaj, że jeżdżą po lewej stronie drogi w Tanzanii, więc trzeba będzie przejść przez ulicę. Poszukaj ludzi czekających na autobus i połączyć je. Równie dobrze można spróbować zapytać o autobusy do miasta. W daladalas są często już załadowany osób będzie miasta, więc można zobaczyć niektóre z nich przechodzi, zanim będzie można dostać się do jednego. Pilnuj bagażu najprawdopodobniej będą rzucać go na dachu, jeśli jest to możliwe, lub jeśli masz szczęście można dostać go w środku gdzieś. Czy podróżujesz światło to może działać. Upewnij się, czy jechać autobusem, który jedzie do Posta (poczta), która jest w centrum miasta lub jeśli masz szczęście i autobusy kursują z obszaru lotniska, dojechać autobusem prosto do Mwenge. Popytaj: daladala mpaka Mwenge? Istnieją oznaki, z przodu autobusu informując odbiorców. Jeśli kończąc na Posta znaleźć autobus do Mwenge, jego wokół lub przybywających wkrótce. Mówi Posta i Mwenge z przodu autobusu. Pamiętaj, aby przybyć na Posta dobrze przed godzinach szczytu, jak trudno będzie dostać się do autobusu i trzeba będzie czekać na godzinę lub dwie lub trzy lub będziesz musiał zrobić jak miejscowi: walczyć na swój sposób na do magistrali.

Przylot na Mwenge znaleźć autobus dla Tegeta. Znajdują się one na jednym końcu obszarze autobusów, bliżej stacji paliw, które można zobaczyć po drugiej stronie drogi, przy skrzyżowaniu. Bądź świadomy kradzieże kieszonkowe na Mwenge Dont Look jak zagubionej nieznajomego. Ludzie są mili, ale być może nieco nieśmiały wobec cudzoziemców podczas podróży w ten sposób, ponieważ nie wielu turystów zrobić. Pamiętaj, aby mieć łatwy dostępną zmiany dla swoich biletów. Będziesz musiał wysiąść na Mbuyuni.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie wysiąść, albo poprosić konduktora, on powie Ci - lub kilka minut po minięciu Art Gallery Karibu po prawej stronie (patrz zdjęcie) trzeba będzie wysiąść. Tutaj Eazy będzie ciebie albo Bajaji lub Pikipiki i zabiorę was do siebie, jest to około 4 km od Mbuyuni.

Jeśli przyjeżdżają samochodem wybrać się na północ za pomocą nowego Bagamoyo Road, przejść Africana, aż pojawi się galeria sztuki Karibu po prawej stronie. Można tu parkować, wypić drinka lub coś do jedzenia i nazywają Eazy, który doprowadzi Cię do siebie.