X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Eastern Comfort Hostelboat Berlin

Mühlen Str 73-77, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google BUS: (ZOB jest centralny dworzec autobusowy). Kup jeden bilet (obecnie € 2,30), a kolejką S-Bahn (pospieszny) do 'Warschauerstrasse ". (Zob. "Dojazd z Warschauerstrasse")


POCIĄG: Po przybyciu na nowo wybudowanym dworca głównego ("Hauptbahnhof"), trzeba mieć "S-Bahn" (szybki pociąg) do stacji "Warschauerstrasse '. (Zob. "Dojazd z Warschauerstrasse")

Samolotem: Lotnisko Tegel Kup jeden bilet (obecnie 2,30). Autobus TXL X109 Alexanderplatz ", stamtąd kolejką S-Bahn (pospieszny) do Warschauerstrasse stacji. (Ok. 20min od "Tegel" do "Warschauer Str."). (Patrz wskazówki dotyczące dojazdu od Warschauerstrasse)

Lotnisko: Schnefeld SXF:
Poza lotniska podejmują shuttlebus lub spacer (chodnik z dachem) do stacji. Kup jeden bilet (obecnie 2,30). Możesz wziąć expresstrain (RE), który kursuje co 30 minut do dworca Ostbahnhof lub kolejką S-Bahn (pospieszny) do Warschauerstrasse stacji. (Ok. 30min od 'Schnefeld' do 'Warschauerstr' ) (patrz wskazówki dotyczące dojazdu od Warschauerstrasse)


Dojazd z Warschauerstrasse:

Po wyjściu z dworca będziesz na moście. Skręć w lewo i po drodze, będzie zjazd w kierunku Szprewy. Po dotarciu do sygnalizacji świetlnej, przejść przez ulicę, a następnie przejść ponownie (idziesz w kierunku muru berlińskiego). Spacer wzdłuż ściany, aż dojdziesz do drugiego bramę / otwarcia. Pojawi się Eastern signage Comfort wyraźnie. Spacerem od Warschauerstrasse zajmie około 10 minut.

Schnefeld (Expressbus) do Ostbahnhof (mniejsza stacja kolejowa w dawnej wschodniej), można wyjść z dworca, idź w kierunku głównej drogi (Mhlenstrasse), przejść przez ulicę, skręcić w lewo i iść wzdłuż muru, aż dojdziesz Eastern Comfort. Spacerem od dworca Ostbahnhof będzie trwać do 15 minut. Istnieje wiele taksówek na zewnątrz stacji, jazdy powinien kosztować około 5, jeśli masz zbyt dużo bagażu na spacer.

CAR: An 'naklejki środowiska jest konieczna:
http://www.umwelt-plakette.de/
wszystkie autostrady do Berlina prowadzą na Berliner Ring (A10) (pierścień autostrady wokół Berlina). Podjęcie jakichkolwiek zjazd prowadzący do Berlin Zentrum, uważaj na znaki kierujące się w stronę Mitte / Alexanderplatz Stąd można jechać w kierunku Dresden / Kpenick z Holzmarktstr jechać dalej do. Mhlenstrasse (jest to B96 na mapie) (pamiętaj, istnieje wiele "Mhlenstr w Berlinie, adres Twojego systemu nawigacyjnego jest 10243 Berlin, Muehlenstr 73!) (dawny mur będzie na prawo podczas jazdy wzdłuż Mhlenstrasse). Tuż przed końcem okresu Mhlenstrasse, zobaczysz Eastern Comfort. Parking jest bezpłatny na drodze