X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Eastern Comfort Hostelboat Berlin

Mühlen Str 73-77, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 83%Czystość
  • 78%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google BUS: (ŻOB jest centralny dworzec autobusowy). Kup jeden bilet (AB obecnie € 2,60), a kolejką S-Bahn (szybka kolej) do 'Warschauerstrasse'. (Patrz "Wskazówki z Warschauerstrasse")


POCIĄG: Po przybyciu na nowo wybudowanej stacji głównej ("Hauptbahnhof"), trzeba mieć "S-Bahn" (szybki pociąg) do stacji "Warschauerstrasse '. (Patrz "Wskazówki z Warschauerstrasse")

Samolotem: Lotnisko Tegel Kup jeden bilet (AB obecnie 2,60). TXL autobus X109 Alexanderplatz ", stamtąd kolejką S-Bahn (szybka kolej) do stacji Warschauerstrasse. (Ok. 20min od "Tegel" do "Warschauer Str. '). (Zobacz Dojazd z Warschauerstrasse)

Lotnisko: Schnefeld SXF:
Poza lotniska podejmują shuttlebus lub pieszo (przejście z dachu) do stacji. Kup jeden bilet (ABC obecnie 3,20). Możesz wziąć expresstrain (RE), który kursuje co 30 minut do dworca Ostbahnhof lub kolejką S-Bahn (szybka kolej) do stacji Warschauerstrasse. (Ok. 30 min od "Schnefeld 'do' Warschauerstr" ) (zobacz dojazd z Warschauerstrasse)


Dojazd z Warschauerstrasse:

Po wyjściu z dworca będzie na moście. Skręcić w lewo i jechać; będzie zjazd w kierunku rzeki Szprewy. Po dotarciu do sygnalizacji świetlnej, przejść przez ulicę, a następnie przejechać znowu (idziesz w kierunku muru berlińskiego). Spacer wzdłuż ściany, aż dotrzesz do drugiej bramy / otwór. Zobaczysz oznakowanie Comfort Wschodniej wyraźnie. Spacerem od Warschauerstrasse zajmie około 10 minut.

Schnefeld (Expressbus) do Ostbahnhof (mniejsza stacja kolejowa w dawnym Wschodzie), będzie po wyjściu z dworca, idź w kierunku głównej drogi (Mhlenstrasse), przejść przez ulicę, skręcić w lewo i iść wzdłuż muru, aż dojdziesz Eastern Comfort. Spacerem od dworca Ostbahnhof będzie trwać do 15 minut. Istnieje wiele taksówek spoza stacji; jazdy powinien kosztować około 5, jeśli masz zbyt dużo bagażu na spacer.

Naklejki konieczna jest "Środowisko: CAR:
http://www.umwelt-plakette.de/
wszystkie autostrady do Berlina prowadzą na Berliner Ring (A10) (autostrady pierścień wokół Berlina). Podjąć wszelkie zjazd prowadzący do Berlin Zentrum; zwracać uwagę na znaki kierujące się w kierunku Mitte / Alexanderplatz. Stąd można jechać w kierunku Dresden / Kpenick z Holzmarktstr jechać dalej do Mhlenstrasse (to B96 na mapie) (pamiętaj, że istnieje wiele "Mhlenstr w Berlinie, adres dla systemu nawigacji jest 10243 Berlin, Muehlenstr 73!) (dawny mur będzie na prawo podczas jazdy wzdłuż Mhlenstrasse) . Tuż przed dotrzeć do końca Mhlenstrasse, zobaczysz Eastern Comfort. Parking jest bezpłatny na drodze, po sklepie z pamiątkami wszystko aż do dworca Ostbahnhof (i gdzie nie ma znaków 'Parkverbot').