X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Eastern Comfort Hostelboat Berlin

Mühlen Str 73-77, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google BUS: (ŻOB jest centralny dworzec autobusowy). Kup jeden bilet (AB obecnie € 2,60), a kolejką S-Bahn (szybka kolej) do 'Warschauerstrasse'. (Patrz "Wskazówki z Warschauerstrasse")


POCIĄG: Po przybyciu na nowo wybudowanej stacji głównej ("Hauptbahnhof"), trzeba mieć "S-Bahn" (szybki pociąg) do stacji "Warschauerstrasse '. (Patrz "Wskazówki z Warschauerstrasse")

Samolotem: Lotnisko Tegel Kup jeden bilet (AB obecnie 2,60). TXL autobus X109 Alexanderplatz ", stamtąd kolejką S-Bahn (szybka kolej) do stacji Warschauerstrasse. (Ok. 20min od "Tegel" do "Warschauer Str. '). (Zobacz Dojazd z Warschauerstrasse)

Lotnisko: Schnefeld SXF:
Poza lotniska podejmują shuttlebus lub pieszo (przejście z dachu) do stacji. Kup jeden bilet (ABC obecnie 3,20). Możesz wziąć expresstrain (RE), który kursuje co 30 minut do dworca Ostbahnhof lub kolejką S-Bahn (szybka kolej) do stacji Warschauerstrasse. (Ok. 30 min od "Schnefeld 'do' Warschauerstr" ) (zobacz dojazd z Warschauerstrasse)


Dojazd z Warschauerstrasse:

Po wyjściu z dworca będzie na moście. Skręcić w lewo i jechać; będzie zjazd w kierunku rzeki Szprewy. Po dotarciu do sygnalizacji świetlnej, przejść przez ulicę, a następnie przejechać znowu (idziesz w kierunku muru berlińskiego). Spacer wzdłuż ściany, aż dotrzesz do drugiej bramy / otwór. Zobaczysz oznakowanie Comfort Wschodniej wyraźnie. Spacerem od Warschauerstrasse zajmie około 10 minut.

Schnefeld (Expressbus) do Ostbahnhof (mniejsza stacja kolejowa w dawnym Wschodzie), będzie po wyjściu z dworca, idź w kierunku głównej drogi (Mhlenstrasse), przejść przez ulicę, skręcić w lewo i iść wzdłuż muru, aż dojdziesz Eastern Comfort. Spacerem od dworca Ostbahnhof będzie trwać do 15 minut. Istnieje wiele taksówek spoza stacji; jazdy powinien kosztować około 5, jeśli masz zbyt dużo bagażu na spacer.

Naklejki konieczna jest "Środowisko: CAR:
http://www.umwelt-plakette.de/
wszystkie autostrady do Berlina prowadzą na Berliner Ring (A10) (autostrady pierścień wokół Berlina). Podjąć wszelkie zjazd prowadzący do Berlin Zentrum; zwracać uwagę na znaki kierujące się w kierunku Mitte / Alexanderplatz. Stąd można jechać w kierunku Dresden / Kpenick z Holzmarktstr jechać dalej do Mhlenstrasse (to B96 na mapie) (pamiętaj, że istnieje wiele "Mhlenstr w Berlinie, adres dla systemu nawigacji jest 10243 Berlin, Muehlenstr 73!) (dawny mur będzie na prawo podczas jazdy wzdłuż Mhlenstrasse) . Tuż przed dotrzeć do końca Mhlenstrasse, zobaczysz Eastern Comfort. Parking jest bezpłatny na drodze, po sklepie z pamiątkami wszystko aż do dworca Ostbahnhof (i gdzie nie ma znaków 'Parkverbot').