X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Dzajica Buk Neretva Rafting

Plaža Džajića Buk bb88400, Konjic, Konjic, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z dworca kolejowego Džajići do centrum Konjic:
idziesz ulicą Titova na światłach przy ulicy M17 (Sarajewo, Mostar drogi), a następnie prosto do starego mostu (co jest tylko dla pieszych), należy utrzymać starego mostu na jedynek prawej stronie i powinien iść prosto , nadal wzdłuż ulicy Titova do następnego mostu.
Restauracja Han znajduje się obok mostu wciąż jedynek po prawej stronie. Przejście przez most jeden idzie z ulicy do ulicy Zuke Titova i jest Džumhura znak drogowy, który punkty lewej do Boracko jezero, Rafting, a po prawej stronie jest stary most.
Biorąc lewy zakręt i chodzić po ulicy (w kierunku jeziora Boracko) droga jest obok rzeki Neretwy, która jest teraz na lewej stronie. Po 1 km, Hotel Garden City znajduje się po prawej stronie, po której znajduje się ważne skrzyżowanie na małej rzeki zwanej Bijela, stoi znak drogowy, który wskazuje w lewo Džajići, a tuż Boracko jezioro. Biorąc lewo w kierunku Džajići na 4 km, jeden obok rzeki Neretwy przechodzi długa 150m tunel, obok mostu (co prowadzi do Spiljane nie Džajići). Po przejściu przez (czyli rzeki Neretwy pozostaje na nich lewej stronie) i 1 km drogi więcej docelowego, Džajići, został osiągnięty.

Z dworca autobusowego w dół drogi M17 (Sarajevo- Mostar):
jeden przechodzi przez taksówek i po drugiej stronie głównej mostu w Konjic na rzece Neretwy, która prowadzi do ulicy Titova, co skręcić w prawo tutaj i będzie ulicą Titova stary most zostanie osiągnięty (który jest tylko dla pieszych), stary most powinien pobyt na jedynek prawej stronie i powinien jechać prosto, wciąż wzdłuż ulicy Titova do następnego mostu. Restauracja Han znajduje się obok mostu wciąż jedynek po prawej stronie. Przejście przez most jeden idzie z ulicy do ulicy Zuke Titova i jest Džumhura znak drogowy, który punkty lewej do Boracko jezero, Rafting, a po prawej stronie jest stary most. Biorąc lewy zakręt i chodzić po ulicy (w kierunku jeziora Boracko) droga jest obok rzeki Neretwy, która jest teraz na lewej stronie. Po 1 km, Hotel Garden City znajduje się po prawej stronie, po której znajduje się ważne skrzyżowanie na małej rzeki zwanej Bijela, stoi znak drogowy, który wskazuje w lewo Džajići, a tuż Boracko jezioro. Biorąc lewo w kierunku Džajići na 4 km, jeden obok rzeki Neretwy przechodzi długa 150m tunel, obok mostu (co prowadzi do Spiljane nie Džajići). Po przejściu przez (czyli rzeki Neretwy pozostaje na nich lewej stronie) i 1 km drogi więcej docelowego, Džajići, został osiągnięty.