Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Dzajica Buk Neretva Rafting

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

Plaža Džajića Buk bb88400, Konjic

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Z dworca kolejowego Džajići do centrum Konjic:
idziesz ulicą Titova na światłach przy ulicy M17 (Sarajewo, Mostar drogi), a następnie prosto do starego mostu (co jest tylko dla pieszych), należy utrzymać starego mostu na jedynek prawej stronie i powinien iść prosto , nadal wzdłuż ulicy Titova do następnego mostu.
Restauracja Han znajduje się obok mostu wciąż jedynek po prawej stronie. Przejście przez most jeden idzie z ulicy do ulicy Zuke Titova i jest Džumhura znak drogowy, który punkty lewej do Boracko jezero, Rafting, a po prawej stronie jest stary most.
Biorąc lewy zakręt i chodzić po ulicy (w kierunku jeziora Boracko) droga jest obok rzeki Neretwy, która jest teraz na lewej stronie. Po 1 km, Hotel Garden City znajduje się po prawej stronie, po której znajduje się ważne skrzyżowanie na małej rzeki zwanej Bijela, stoi znak drogowy, który wskazuje w lewo Džajići, a tuż Boracko jezioro. Biorąc lewo w kierunku Džajići na 4 km, jeden obok rzeki Neretwy przechodzi długa 150m tunel, obok mostu (co prowadzi do Spiljane nie Džajići). Po przejściu przez (czyli rzeki Neretwy pozostaje na nich lewej stronie) i 1 km drogi więcej docelowego, Džajići, został osiągnięty.

Z dworca autobusowego w dół drogi M17 (Sarajevo- Mostar):
jeden przechodzi przez taksówek i po drugiej stronie głównej mostu w Konjic na rzece Neretwy, która prowadzi do ulicy Titova, co skręcić w prawo tutaj i będzie ulicą Titova stary most zostanie osiągnięty (który jest tylko dla pieszych), stary most powinien pobyt na jedynek prawej stronie i powinien jechać prosto, wciąż wzdłuż ulicy Titova do następnego mostu. Restauracja Han znajduje się obok mostu wciąż jedynek po prawej stronie. Przejście przez most jeden idzie z ulicy do ulicy Zuke Titova i jest Džumhura znak drogowy, który punkty lewej do Boracko jezero, Rafting, a po prawej stronie jest stary most. Biorąc lewy zakręt i chodzić po ulicy (w kierunku jeziora Boracko) droga jest obok rzeki Neretwy, która jest teraz na lewej stronie. Po 1 km, Hotel Garden City znajduje się po prawej stronie, po której znajduje się ważne skrzyżowanie na małej rzeki zwanej Bijela, stoi znak drogowy, który wskazuje w lewo Džajići, a tuż Boracko jezioro. Biorąc lewo w kierunku Džajići na 4 km, jeden obok rzeki Neretwy przechodzi długa 150m tunel, obok mostu (co prowadzi do Spiljane nie Džajići). Po przejściu przez (czyli rzeki Neretwy pozostaje na nich lewej stronie) i 1 km drogi więcej docelowego, Džajići, został osiągnięty.

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×