X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Dublin Citi Hotel

46-49 Dame Street, Temple Bar, Dublin, Irlandia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:

Samochodem
Na rondzie lotniska drugi zjazd na M1 (oznakowane Dublin), nadal przekazuje na Swords Road N1 (oznakowane City Centre), w dalszym ciągu na Dorset Street Upper (R804), skręcić w lewo na Church Street (R108), skręcić zajazdy Quay (N4), skręcić w prawo na Grattan Bridge, nadal przekazuje na Parliament Street. Na drugi zestaw sygnałów drogowych skręcić w lewo w ulicę Dame (N81), przejazd przez 2 zestawy sygnałów drogowych, Dublin Citi Hotel znajduje się po lewej stronie.

Autobus
Trener powietrza co 15 minut odjeżdża na zewnątrz hali przylotów. Przystanek potrzebna jest Trinity College. Iść z powrotem do głównej bramy Trinity College, droga przed główną bramą jest Dame Street. Dublin Citi Hotel jest w połowie drogi po prawej stronie minął banku centralnego.
Z lotniska można także wziąć 16A autobus, który kursuje co 15 minut od hali przylotów. Usługa ta będzie zostawić cię na Dame Street po lewej stronie. Hotel znajduje się po prawej stronie, po prostu przeszedł w banku centralnym.