X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Dream House Hostel

2D Andriyivskyy Uzviz, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska "Borispyl ':

Taksówką: Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska w wygodnym samochodzie. Cena z naszej taksówki wynosi 28 Euro / samochód. Możesz zapłacić w hostelu przez przyjazdem. Kierowca spotka się z komisją "Dream Hostel" w pobliżu bramy przyjazdu i dostarczy do drzwi naszego hostelu.
Jednakże, można dostać się taksówką na lotnisko bezpośrednio na mniej niż 20 euro, ale nie bierzemy odpowiedzialności za taksówki na lotnisko.

Transportem publicznym: autobus zabierze Cię z lotniska do Dworca Centralnego (Vokzalna stacja metra). Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut i kosztuje 25 hrywien (ok. 2,5 euro).

Z dworca kolejowego:

Transportem publicznym: Take metro! Vokzal'na stacja metra znajduje się 100 metrów na lewo od dworca kolejowego wejścia głównego. Idź tam, kupić żeton na osobę, zejdź na dół schodami ruchomymi i podjąć prawy kierunek pociągu. Idź do stacji Khreschatik. Gdy na stacji Khreschatik, zmienić linię do stacji Nezalezhnosti Majdan i dojechać pociągiem do Kontraktova Ploscha stacji. Wyjście z pociągu skręcić w lewo i opuścić stację. Zobaczysz, Kontraktova Ploscha (kwadrat). Zapoznaj się z prawej strony placu i iść 300 metrów przechodzące Samson pomnik (człowiek z lwem) po lewej, a następnie Kościoła starożytnego prawej. W końcu dotrzemy naszą ulicę - Andriyivskyy Zjazdu (zejście). Skręć w prawo, przejść 80 metrów więcej, a zobaczysz nasz znak!