X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Dover Castle Hostel and Bar

6a Great Dover Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


72%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 60%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dover Castle Hostel znajduje się obok stacji metra Borough na Północnej (czarny) Linia. Jest to jedna stacja metra na południe od London Bridge i jeden na północ stacji Elephant and Castle. Na stacji metra Borough i przejść bezpośrednio na skrzyżowaniu do Wielkiej Dover Street. Jesteśmy zaledwie 1 minutę spacerem w dół Wielki Dover Street po prawej stronie w liczbie 6.

Jesteśmy także w pobliżu stacji metra London Bridge i stacji kolejowych. Od London Bridge można dojść w 5 minut w dół Borough High Street do stacji Borough i Wielkiej Dover Street.

Od stacji kolejowej Waterloo i Paddington, metrem linii Bakerloo południe do Elephant and Castle, a następnie jeden przystanek Północna linii północ do dzielnicy.

Z lotniska Heathrow, podjąć Piccadilly Line wschód do Green Park, a następnie podjąć linii Jubilee wschód do London Bridge. Od London Bridge albo pieszo lub na jeden przystanek linii Północne południe do Borough.

Z lotniska Gatwick, podejmują lądową pociągiem z terminalu South London Bridge. Od London Bridge albo schodzić Borough High Street lub skorzystać z linii Northern na jeden przystanek metra na południe, do dzielnicy.

Z lotniska Stansted, wziąć albo pociągiem Stansted Express lub autobusem (dużo taniej) do Liverpool Street. Od Liverpool Street autobusem 35 na południe do Borough.

Z lotniska Luton, podejmują lądową pociąg do London Bridge i stacji St Pancras Train. Następnie przejdź do północnej linii metra i podróż na południe do stacji Borough.