X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Dover Castle Hostel and Bar

6a Great Dover Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 66%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dover Castle Hostel znajduje się obok stacji metra Borough na (czarny) Northern Line. To jedna stacja metra na południe od mostu London Bridge i jedna stacja na północ od Elephant and Castle. Na stacji metra Borough i krzyż bezpośrednio na skrzyżowaniu do Wielkiej Dover Street. Jesteśmy tylko 1 minut spacerem w dół Wielkiej Dover Street po prawej stronie na numer 6.

Jesteśmy także w pobliżu London Bridge metra i dworców kolejowych. Od London Bridge można chodzić 5 minut w dół Borough Borough High Street do stacji i Wielkiej Dover Street.

Z Waterloo lub Paddington stacji kolejowych, podjąć Bakerloo linia do podziemnego południe Elephant and Castle, a następnie Northern Line jeden przystanek na północ do dzielnicy.

Z lotniska Heathrow, podejmują Piccadilly linii wschód w Green Park, a następnie podjąć Jubilee linii wschód do London Bridge. Od London Bridge albo pieszo lub na linii Northern jeden przystanek południe do dzielnicy.

Z lotniska Gatwick, pociągiem lądową z South Terminal do London Bridge. Od London Bridge albo schodzić Borough High Street lub skorzystać z linii Northern na jeden przystanek metra na południe, do dzielnicy.

Z lotniska Stansted, wziąć albo pociągiem Express Stansted lub autobusem (dużo taniej) do Liverpool Street. Od Liverpool Street autobusem 35 na południe do dzielnicy.

Z lotniska Luton, pociągiem lądową do London Bridge i St Pancras pociągu. Następnie przejdź do północnej linii metra i podróże na południe do stacji Borough.