X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Dover Castle Hostel and Bar

6a Great Dover Street, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


72%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 71%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dover Castle Hostel znajduje się obok stacji metra Borough na Północnej (w czerni) Line. Jest to jedna stacja metra na południe od London Bridge, a jedna stacja na północ od Elephant and Castle. Na stacji metra Borough i przejść bezpośrednio na skrzyżowaniu do Wielkiej Dover Street. Jesteśmy zaledwie 1 minut spacerem w dół Wielki Dover Street po prawej stronie pod numerem 6.

Jesteśmy także w pobliżu stacji metra London Bridge i stacji kolejowych. Od London Bridge można w odległości 5 minut Borough High Street w dół do stacji Borough i Wielkiej Dover Street.

Od stacji kolejowej Waterloo lub Paddington, metrem linii Bakerloo południe do Elephant and Castle, a następnie jeden przystanek linii Północnej na północ, do dzielnicy.

Z lotniska Heathrow, podjąć Piccadilly Line wschód do Green Park, a następnie podjąć linii Jubilee wschód do London Bridge. Od London Bridge albo pieszo lub jeden przystanek linii Północne południe do Borough.

Z lotniska Gatwick, podejmują lądową pociągiem z South Terminal do London Bridge. Od London Bridge albo zejść Borough High Street lub skorzystać z linii Northern na podziemnym przystanku południe do jednej dzielnicy.

Z lotniska Stansted, wziąć albo pociągiem Stansted Express lub autobusem (dużo taniej) do Liverpool Street. Od Liverpool Street autobusem 35 na południe do Borough.

Z lotniska Luton, podejmują lądową pociąg do London Bridge lub stacji St Pancras Train. Następnie przejść do linii metra i Północnej podróży na południe do stacji Borough.