X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Doors Hostel

Olimpului Street No 13, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska (Banaeasa lub Otopeni):

Wsiąść do autobusu nr 783 do ekspresowe placu Unirii ostatniego przystanku. Upewnij się, że wysiąść na ostatnim przystanku, Unirii Square posiada 2 stops.When wysiąść z 783, spacer z prawej strony, około 200 metrów i można dostać się do Bibescu Voda Street. Idź prosto aż dojdziesz do Calea Serban Voda Street i idź dalej, aż znajdziesz Principatele Unite ulicę w prawo. Dzieje Principatele Unite, nasza ulica jest trzecią po lewej stronie, Olimpului Street. Znajdziesz nas na nr 13, czarnym i żółtym bramy. Przyjdź i cieszyć się atmosfera zabawy!
Jak trzeba chodzić kilka małych uliczek, aby dotrzeć do naszego hostelu, zalecamy wydrukowanie mapy, które można znaleźć za pośrednictwem obrazów.

Od dworca kolejowego (Gara de Nord):

Idź do stacji metra "Gara de Nord 1" i dostać się na linia żółta zamiar Pantelimon. Na 7th zatrzymać wysiąść z pociągu na Placu Unirii (Piazza Unirii) i skręcić w prawo i wyjść z stacji metra. Jak jesteś po schodach, aby dostać się, zachować pieszo prosto i skręcić w pierwszą w prawo. Ta krótka ulica przeniesie Cię do Serban Voda Street, podejmują lewo na Serban Voda ulicy i iść w kierunku dużego kościoła. Gdy pójdziesz do kościoła, skręcić w pierwszą ulicę w prawo, Principatele Unite Street i następnie trzeci po lewej stronie, Olimpului Street.You będzie nas znaleźć w nr 13, czarną i żółtą bramę. Przyjdź i cieszyć się atmosfera zabawy!
Jak trzeba chodzić kilka małych uliczek, aby dotrzeć do naszego hostelu, zalecamy wydrukowanie mapy, które można znaleźć za pośrednictwem obrazów.

Zarówno Gara de Nord i lotniska są głównym celem dla oszustw turystycznych i taksówek con. Proszę być ostrożnym i nie podejmuje pierwszą taksówkę, która zaprasza. Normalna taryfa od Gara de Nord jest 15 maksymalna lei (około 3,5 euro) i od Otopeni Airport (OTP) jest maksymalnie 45 lei (10 euro).
Lotnisko posiada 2 biura zwołania taksówkę, są tuż obok obszaru realizacji transakcji, poprosić o tanie taksówki, to będzie tam od razu. Jest też autobus z lotniska, nr 783, która prowadzi również w nocy, pozostawia odjazdy co 40 minut w nocy i co 15 minut w ciągu dnia.
Dworzec kolejowy ma kilka uczciwych taksówkarzy też, ale trzeba by się rozejrzeć trochę. Większość uczciwych taksówki mają cenę napisane na drzwiach, który jest maksymalnie 1,4 lei / km. Kiedy znajdziesz tego rodzaju taksówki, zapytać lub powiedzieć im zapłacisz maksymalnie 15 lei, aby dostać się do Olimpului Street. Najlepszym sposobem, aby dostać się tutaj w ciągu dnia korzysta z metra, ale jeśli przyjedziecie w nocy jest autobus nr N117, że pozostawia w Piata Unirii, przechodząc Gara de Nord co 40 minut. Przystanek autobusowy znajduje się na Grivita Street.