X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Discovery Hostel

Rua Benjamin Constant 26, Glória, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Rio de Janeiro - Galeao Antonio Carlos Jobim międzynarodowa (GIG)

Autobusem - Autobusy odjeżdżają z dolnej / przylotów podłodze obu terminali co 20 minut. Nazwa firmy jest prawdziwe, a jego niebieskie autobusy. Autobus będzie Gloria jest numer 2018 i będzie miał Aeroporto Internacional nie RJ / Alvorada (Via Orla da Zona Sul) napisane na nim.

Autobusy kursują od 05:30 do 23:35, koszt R $ 13 (US $ 6) i zajmuje około godziny, aby dostać się do obszaru, na którym znajduje się schronisko.

Autobus jedzie aż z Galeao (GIG) przez centrum miasta i zatrzymuje się w lotniska Santos Dumont (SDU). Zaraz po wyjściu z lotniska krajowego, niech wiedzą, że kierowca jest wysiąść z przodu stacji metra Gloria i stamtąd jej zaledwie 5 minut spacerem do Discovery Hostel.

Taksówką - Pre-paid taxi działać z tego lotniska. Kupony można kupić z budki w strefie przylotów lub z biurka przed zamknięciem Customs.

Ogólnie rzecz biorąc, te taksówki są droższe niż na żółtych taksówek na zewnątrz. Jest ustalona cena R $ 100 do większości miejsc w Zona Sul.

Przejazd do dzielnicy Gloria trwa około 30 minut i będzie kosztować około R $ 50-60 (US $ 25-30) z żółtych taksówek. Zapytaj o cenę pierwszy i powiedzieć kierowcy, aby włączyć taksometr na.

Oferujemy usługi dla R 85 dolarów taksówką pick-up, jak również. Mimo, że jest to nieco droższe niż zwykły żółty taksówkę z lotniska, można mieć pewność, że ktoś będzie czekał na Ciebie, zwłaszcza dla spóźnionych.


Rio de Janeiro - Santos Dumont (SDU)

Autobusem - Autobusy odjeżdżają z zewnątrz budynku przylotów co 30 minut. Nazwa firmy jest realne i to niebieski autobus. Autobus będzie Gloria jest numer 2018 i będzie miał Alvorada (Via Orla da Zona Sul) napisane na nim.

Autobusy kursują między 05:30 a 22:30 i kosztów R $ 6 - R $ 13 (U $ D 3-6).

Powiedz kierowcy autobusu, że jesteś wysiąść na stacji metra Gloria i stamtąd jej 5 minut spacerem do Discovery hostelu.

Autobusem 497 - Działa od lotniska Santos Dumont (SDU) do Catete, Flamengo i Laranjeiras. Jest to mniej niż 5 minut jazdy od lotniska, więc zwrócić uwagę i niech kierowca autobusu wiedzieć, że wysiadając na stacji metra Gloria.

Wysiąść na Avenida Augusto Severo (na samym końcu Parque do Paris usytuowany po lewej stronie), przejść przez ulicę i iść do Rua da Gloria, aż dojdziesz do stacji metra. Rua Benjamin Constant (nasza ulica) znajduje się tuż obok niego i Discovery Hostel znajduje się pod numerem 26.

Taksówką - Taksówki czekać na zewnątrz budynku przylotów.

Transcootour mieć biurko przy wyjściu przylotów i oferuje stałe taksówki cen. Ogólnie rzecz biorąc, te taksówki są droższe niż na żółtych wspólnych taksówki na zewnątrz.

Do Gloria powinna kosztować około R 15 dolarów (U $ D 7) i zajmuje mniej niż 10 minut.