X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Discovery Hostel

Rua Benjamin Constant 26, Glória, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Rio de Janeiro - Galeao Antonio Carlos Jobim międzynarodowa (GIG)

AUTOBUSEM - Autobusy odjeżdżają z dolnej / przylotów obu terminali piętrze co 20 minut. Nazwa firmy jest prawdziwe, a jego niebieskie autobusem. Autobus będzie Gloria jest numerem 2018 i będzie miał Aeroporto Internacional do RJ / Alvorada (Via Zona Sul Orla da) napisane na nim.

Autobusy kursują od godziny 05:30 do 23:35, koszt R $ 13 (US $ 6) i około godzinę, aby dostać się do miejsca, gdzie znajduje się schronisko.

Autobus jedzie przez całą drogę z Galeao (GIG) przez centrum miasta i zatrzymuje się w lotniska Santos Dumont (SDU). Zaraz po wyjściu z lotniska krajowego, niech wiedzą, że kierowcy są wysiąść naprzeciwko stacji metra Gloria i stamtąd jej zaledwie 5 minut spacerem do Discovery Hostel.

Taksówką - przedpłaty taksówki działają z tego lotniska. Bony można nabyć na stoisku w hali przylotów lub z biurka przed zamknięciem Customs.

Ogólnie rzecz biorąc, te taksówki są droższe niż żółte taksówki na zewnątrz. Jest stała cena R $ 100 do większości miejsc w Zona Sul.

Przejazd do dzielnicy Gloria trwa około 30 minut i będzie kosztować około R $ 50-60 (US $ 25-30) z żółtych taksówek. Zapytaj o cenę pierwszy i powiedzieć kierowcy, aby włączyć taksometr na.

Oferujemy usługi dla R 90 dolarów, jak również taksówką odbiór. Nawet jeśli jest to nieco droższe niż zwykły żółtym kabiny z lotniska, można mieć pewność, że ktoś czeka na ciebie, zwłaszcza dla spóźnionych.


Rio de Janeiro - Santos Dumont (SDU)

AUTOBUSEM - Autobusy odjeżdżają z zewnątrz budynku przylotów co 30 minut. Nazwa firmy jest prawdziwe i to jest niebieski autobus. Autobus będzie Gloria jest numerem 2018 i będzie miał Alvorada (Via Zona Sul Orla da) napisane na nim.

Autobusy kursują między 05:30 a 22:30 oraz koszty R 6 dolarów - R 13 dolarów (U $ D 3-6).

Powiedz kierowcy autobusu, że jesteś wysiąść na stacji metra Gloria i stamtąd Jego 5 minut spacerem do Discovery hostelu.

Autobus publiczny 497- Działa od lotniska Santos Dumont (SDU) do Catete, Flamengo i Laranjeiras. Jest to mniej niż 5 minut jazdy od lotniska, więc zwrócić uwagę i niech kierowca autobusu wiedzieć, że wysiadając na stacji metra Gloria.

Wysiąść na Avenida Augusto Severo (na samym końcu Parque do Paryża znajduje się po lewej stronie), przejechać przez ulicę i idź do Rua da Gloria, aż dojdziesz do stacji metra. Rua Benjamin Constant (nasza ulica) jest tuż obok niego i Discovery Hostel znajduje się na liczbie 26.

Taksówką - Taksówki czekać na zewnątrz budynku przylotów.

Transcootour mają biuro w hali przylotów i oferuje stałe taksówki cen. Ogólnie rzecz biorąc, te taksówki są droższe od zwykłych taksówek poza żółtym.

Aby Gloria powinien kosztować około R 15 dolarów (U $ D 7) i zajmuje mniej niż 10 minut.