X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Discover Rwanda Youth Hostel

Kacyiru Kigali, Kigali, Rwanda

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Discover Rwanda Youth Hostel położony jest tuż przy Boulevard de L'Umuganda, naprzeciwko Top Tower Hotel, obok chińskiej restauracji.

Z lotniska: Weź jedyną drogę w kierunku centrum miasta, w Kigali, iść dalej na tej drodze aż do Kigali Centrum biznesowe (KBC) rondo zostanie osiągnięty, a następnie skręcić w pierwszą w prawo na rondzie. Po drodze w dół, tuż po minięciu Top Tower Hotel w lewo, skręć w prawo (jest to drugi w prawo na drogę po KBC ronda) drogi krzyżowej, który przyjdziesz natychmiast, przekazując chińskiej restauracji po lewej stronie oraz biurowiec po prawej stronie. Odkryj Youth Hostel Rwanda jest bezpośrednio przed tobą z białą bramę.

Jadąc z centrum miasta: Jadąc z Unii Trade Centre (UTC) budynku w centrum miasta Niedźwiedź w prawo na rondzie, przy drugim zjazdem. Od razu możesz zacząć schodzić od centrum miasta. Idź dalej, aż przedstawione przez światłach na KOBIL stacji benzynowej. Skręć w lewo i jechać jak pochyla się w lewo, potem w prawo, potem w lewo i jeszcze raz w prawo. Na tej samej drodze, iść pod górę - jesteś teraz w kierunku Ministerstwa Obrony. Zapoznaj się z następną w lewo (przed osiągnięciem Ministerstwa Obrony, ale w oczach tego), to będzie można dostać się do centrum biznesowego w Kigali (KBC) ronda. Skręć w lewo, przy 3. zjazd. Po drodze w dół, tuż po minięciu Top Tower Hotel w lewo, skręć w prawo (jest to drugi w prawo na drogę po KBC ronda) drogi krzyżowej, który przyjdziesz natychmiast, przekazując chińskiej restauracji po lewej stronie oraz biurowiec po prawej stronie. Odkryj Youth Hostel Rwanda jest bezpośrednio przed tobą z białą bramę.

Kontakt: +250782265679