X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Destino N�mada

Calle 11 # 00 - 38, La Candelaria, Bogota, Kolumbia

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 44%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Oto kilka porad o tym, jak dostać się do hostelu od podstawowych 3 systemów transportu publicznego i masywny. Na końcu znajdziesz porady w języku hiszpańskim, które można dać do taksówkarza znaleźć DN tak proste, jak to tylko możliwe.

Tak, wybrać to, co najbardziej Ci odpowiada z następujących czynności:

Od międzynarodowego lotniska - El Dorado.
Gdy wyjdziesz z obszaru imigracji, przejechać przez ulicę i złapać autobus numer "299 Germania Centro". Poprosić kierowcę, aby powiedzieć, aby wysiąść na rondzie przy Calle 19 z Carrera 3rd.
Znajdź 4. Carrera i iść na południe od niej w kierunku Calle 11, w którym biblioteka Luis Anioł Arango. Następnie pieszo up Dwa i pół bloków, a znajdziecie fioletowy i biały budynek - DN house - w środku bloku po lewej stronie. Dla uściślenia wskazań można dostać mapę w serwisie.
Cena: około 1400 COP = 0,8 US

Od głównego terminalu autobusowego.
Po wyjściu z terminalu, złapać autobus numer "C-23 Moralba Germania". Poprosić kierowcę, aby powiedzieć, aby wysiąść na Carrera 4-ty z Calle 11 w Bibliotece Luis Anioła Arango. Następnie pieszo up Dwa i pół bloków, a znajdziecie fioletowy i biały budynek - DN house - w środku bloku po lewej stronie. Dla uściślenia wskazań można dostać mapę w serwisie.
Cena: około 1400 COP = 0,8 US

Od Transmilenio.
Dostać się do stacji "Las Aguas" lub "Museo del Oro" i przejdź do Avenida Jimenez z Carrera 4.. Następnie iść na południe przez Carrera 4-gie aż dojdziesz rożny z Calle 11. obok biblioteki Luis Anioła Arango. Następnie pieszo up Dwa i pół bloków, a znajdziecie fioletowy i biały budynek - DN house - w środku bloku po lewej stronie. Dla uściślenia wskazań można dostać mapę w serwisie.
Cena: Around COP 1700 = 0,95 US

Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę z dowolnego miejsca (lub dworca autobusowego Port Lotniczy), zapisz następujące wskazówki o tym, jak dostać się do DN, pokaż go Drajwer i upewnić się, że przejście wzdłuż najszybszy sposób:

Primera opción: Tomar la Avenida El Dorado hacia Monserrate. Luego pasar derecho por toda la Circunvalar hasta llegar la Calle 10 y Bajar por esa. Finalmente, rodeando la Universidad de La Salle por el costado Norte, Calle 11, Bajar hasta llegar al hostel la Calle 11 nr 1 - 38. Schronisko posiada czarną flagę wiszącą na zewnątrz.

Segunda Opción: Tomar la carrera Avenida El Dorado hasta llegar 5a carrera la. Seguir derecho Buscando Tomar la carrera 4a. hasta atravesar la Avenida Jimenez. Seguir por la carrera 4a hasta llegar la calle 10. Subir hasta la carrera cero y bordear la Universidad de la Salle. Luego encontrarán el hostel sobre el costado Norte de la Universidad junto al parqueadero del costado Norte en la Calle 11 nr 1 - 38. Schronisko posiada czarną flagę wiszącą na zewnątrz.

Ceny:
Z centralnego dworca autobusowego 10,000 do 14,500 (6 do 8 US)
Z lotniska El Dorado: pomiędzy 20,000 i 25,000 (11 do 13 US). Pamiętaj, że istnieje dodatkowa opłata za zamawianie taksówki w nocy.