Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Dentro la Valle dei Templi

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
14 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Witamy w B & B Dentro la Valle dei Templi - W Dolinie Świątyń!
Tak, nazywa się to 'W Dolinie Świątyń' właśnie dlatego, że nasz pensjonat znajduje się na terenie parku archeologicznego.
Jesteśmy strategicznie położony w bardzo korzystnej lokalizacji dla tych, którzy zdecydowali się odwiedzić Agrigento, ale także jego najbardziej poszukiwane turystycznym:
Dolina Świątyń, ze wszystkich cudów architektonicznych, które można znaleźć w środku.
Nasz obiekt położony jest zaledwie dwa kroki od wejścia do świątyń, w ten sposób nasi goście mogą chodzić do miejsca przeznaczenia.
Jak można łatwo zauważyć na mapie, Dolina Świątyń, nie znajduje się w centrum Agrigento, ale o 4 km od niego, a wśród wszystkich właściwości działających w mieście, nasz B & B jest jednym z niewielu, który stanowi tak w jego pobliżu.
Biorąc pod uwagę położenie naszego obiektu, tak daleko od zgiełku miasta, nasz B & B jest również przeznaczony dla tych, którzy chcą spędzić odprężające wakacje i chce, aby cieszyć się spokojem Greków.
Jesteśmy też nie bardzo daleko od morza, plaży Lido di San Leo i dwóch najpopularniejszych klifach wyspy: Punta Bianca i Scala dei Turchi.
Od naszego B & B, to możesz dotrzeć do wszystkich najbardziej atrakcyjnych turystycznie i to będzie dla nas przyjemnością udzieli Państwu wszelkich informacji i wskazówek niezbędnych do pełnego i zasadniczego zwiedzanie Agrigento.
Na przykład, można kupić wejście do muzeum archeologicznego bezpośrednio z nami, ale także niektóre inne bilety, które oferujemy bez dodatkowych opłat, z których można korzystać ze zniżek w niektórych z najlepszych restauracji serwujących typowe dania kuchni sycylijskiej, położony w pobliżu naszego domu .
Nasz B & B oferuje zakwaterowanie w jedno-, dwu-, trzy-i czteroosobowych.
Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, ogrzewanie i wszystkie nowoczesne udogodnienia.
Jesteśmy dumni z naszej gospodarki, z życzliwości, z jaką otrzymujemy naszym gościom i gruntownego czyszczenia i higieny pomieszczeń.
Bezpłatny parking na dole.
Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 50 metrów. Wszystkie lokalne autobusy i niektóre z nich dalekobieżne tranzyt tam.
Nasze ceny zawierają:
- Śniadanie;
- Bezprzewodowy Internet;
- Niezależna klimatyzacja i ogrzewanie;
- Pościel i ręczniki;
- Początkowe i końcowe sprzątanie;
Brak dodatkowych kosztów.
Zniżki na dłuższe pobyty.

Sprawdź dostępność

• Dostep do Internetu
    • Przechowalnia bagażu
    • Recepcja 24 godziny na dobę
    • Wymeldowanie o późnej porze
    • Recepcja (ograniczone godziny)
  • Jedzenie i napoje

• Miejsca do zrobienia herbaty / kawy