X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do David Inn

Via Ricasoli 31, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Łatwo nas znaleźć, jeśli wydrukować mapę z sekcji zdjęcia!

Z Santa Maria Novella Train Station:
Weź lewą wyjściu z dworca. Przejść przez ulicę i skręcić w prawo. Idź prosto, po dużej drogi Via Panzani. Dalej dzieje się na około pięć minut, aż jesteś po lewej stronie od dużej katedry. Via Ricasoli jest pierwszą ulicę w lewo. W minutę można dotrzeć do nas pod numerem 31, naprzeciwko lodziarni.
Pierścienia sekund brzęczyk pull-dzwon z góry, wyciągnij wpisanego David. Windą i pochodzą z trzeciego piętra. Jeśli zgubi nas zadzwonić!

WAŻNE: Po wysiąść z pociągu nie słuchaj sprzedawców hotelowych! Należy pamiętać, że na dworcu, może być poproszony przez ludzi próbuje skierować cię lub zaoferować inne miejsce. Ci ludzie są bardzo możliwe, złodzieje i prostytutki, więc bądźcie czujni ... nie mamy pracowników opiera się na stacji kolejowej, tak po prostu przyjść bezpośrednio do schroniska lub zadzwoń do nas, jeśli potrzebujesz pomocy.

Od Campo di Marte Station:
Autobus nr 33 tuż przed stacją. Youll przekazać duży plac z ogrodem i łuku, a następnie autobus zabierze długą drogę, która jest via Cavour. Wysiąść na trzecim przystanku na tej drodze, lub po prostu powiedzieć kierowcy chcesz wysiąść na Piazza San Marco.
Nie musisz iść do przeciwległej stronie placu (gdzie można zobaczyć ganek) i youll znaleźć Via Ricasoli - byli pod numerem 31, naprzeciwko lodziarni.

Od Florencji lotniska Vespucci:
Theresa będzie autobus z lotniska do głównego dworca kolejowego Santa Maria Novella. Stamtąd po wskazówki jak wyżej.

Od lotniska w Galilei Pizie:
Pociąg odjeżdża z lotniska do Pisa Centrale, skąd można dojechać pociągiem do Florencji Santa Maria Novella. Stamtąd po wskazówki jak wyżej.