Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Dar Rabha

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
1084 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Dar Rabha dysponuje pokojami rodzinnymi i apartamentami typu superior, które zadowolą podróżnych poszukujących autentycznego marokańskiego pensjonatu.
Oglądaj lokalnych rzemieślników Fassi handlujących swoimi rękodziełami, słuchaj wezwania do modlitwy rozbrzmiewającego wokół starożytnej medyny Fez z naszego namiotu na dachu i oddychaj powietrzem aromatyzowanym marokańskimi przyprawami. Delektuj się Berber Whisky (herbatą miętową!) podczas relaksu w Dar Rabha i dziel się wskazówkami z innymi podróżnikami w głównym salonie.
Pracownicy Dar Rabha z przyjemnością podzielą się z Tobą naszym wspaniałym, wieloaspektowym miastem! Zapytaj nas o drogę do sekretnego ogrodu, grobowców Merinidów, słynnych garbarni skór w Fezie lub najlepszego miejsca na spróbowanie burgera z wielbłąda. Uwielbiamy nasz Dar (tradycyjny marokański dom mieszkalny) i z niecierpliwością czekamy na powitanie w Fezie i naszym pensjonacie.
Uwaga:
* Anulowanie rezerwacji: 1 dzień przed przyjazdem
* Płatność po przyjeździe: tylko gotówką
* Wymeldowanie: 12 rano
* Śniadanie: 8.45am - 11am
* Brak godziny policyjnej
* Brak zwierząt domowych
Udogodnienia:
* Recepcja 24/7
* Zdalnie sterowana klimatyzacja/ogrzewanie we wszystkich pokojach
* Bezpłatne wi-fi
* Stała ciepła/zimna woda
* Punkt informacji turystycznej (Sahara, Ifrane, jazda konna wokół Fezu, Chefchaouen)
* usługi pralnicze
* lekcje gotowania
* Henna
* Hammam (marokańskie spa) wycieczki (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

• Klimatyzacja
    • Wymiana książek
    • Gorący prysznic
    • Kuchnia
    • Suszarki do włosów do wynajęcia
    • Suszarki do włosów
  • Usługi