X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Dahlia Inn

Lipova 20, Prague 2, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google TRANSPORT Z LOTNISKA
Najprostszym sposobem, aby dotrzeć do Dahlia Inn z lotniska taksówką, chociaż transport publiczny może być także używany. 119 Autobus odjeżdża z lotniska, który jest potrzebny do stacji metra Devicka gdzie wziąć zieloną linię do Mustek. Po wyjściu z metra na stronie Vaclavske Namesti, chodzić jeden blok, aby prawo na ulicy Stepanksa, a następnie ją około 8 minut, zanim stanie się ulicą Lipova po przekroczeniu linii tramwajowych. Przewóz gości do iz lotniska mogą być również zorganizowane w firmie CEDAZ, znajduje się w Pradze z lotniska w www.cedaz.cz dodatkowych informacji. Łączny czas podróży z lotniska wynosi około 45-60 minut.
Transport z dworca autobusowego
Z dworca autobusowego Florencji trzeba metrem 4 stacje metra od Florencji do Karlova Namesti następnie przejść się ulicą Ječná przez około 5 minut, aż zobaczysz ulicę Lipova po prawej stronie. Czas podróży to około 20 minut.
Dojazd z dworca PKP
Od Hlavni nadrai - metrem dwa przystanki na czerwonej linii do IP Pavlova i schodzić Jecna przez około 5 minut, aż dojdziesz ulicę Lipova po lewej stronie. Czas podróży to około 20 minut.
Od Nadrai Holesovice - metrem 5 przystanków na czerwonej linii z Nadrai Holesovice do IP Pavlova następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wymienionych powyżej. Czas podróży to około 30 minut.
Od Smichovske nadrai - Metrem na żółtej linii 2 przystanki od Smichovsk 'Nadrai do Placu Karola, a następnie przejść się Jecna aż zobaczysz Lipova po prawej stronie lub masz również możliwość podejmowania tramwaje 22, 23, 4, 10, 16 lub 6 od Placu Karola jeden przystanek do Stepanska zatrzymać. Czas podróży to około 20 minut.
Dojazd samochodem
Gości przybywających poprzez samochodzie znajdziemy szczegółowe wskazówki na www.viamichelin.com, gdzie można wpisać adres początkowy i nasze, "Lipova 20, Praga 2". Garaż, położony 200 metrów od Dahlia Inn, jest dostępny dla naszych gości za dodatkową opłatą w wysokości 20 euro za 24 godziny.