X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do DREAM Story hostel

47 Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Borispyl:

Taksówką: Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska w wygodnym samochodzie. Cena naszego taksówką wynosi 27 Euro / samochód. Możesz zapłacić w schronisku przez przyjazdem. Kierowca spotka się z zarządem "Dream Hostel" w pobliżu bram przyjazdu i odda cię do drzwi naszego hostelu.
Jednakże, można dostać się taksówką na lotnisko bezpośrednio na poziomie 20 EUR, ale nie bierzemy odpowiedzialności za taksówki na lotnisko!

Transportem publicznym: autobus zabierze Cię z lotniska do Dworca Centralnego (stacja metra Wokzalna). Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut i kosztuje około 30 hrywien (około 3 euro).

Z dworca kolejowego:

Transportem publicznym: Take metro! Stacja metra Vokzal'na jest 100 metrów na lewo od dworca głównego wejścia. Chodzić tam, kupić żeton na osobę, zejść schodami ruchomymi i podjąć kierunek prawy pociąg. Przejdź do stacji Khreschatik. Gdy na stacji Khreschatik, zmienić linię do stacji Majdan Niepodległości, a pociągiem do stacji (Respublikansky Olimpiys'ka Stadium). Wyjście z dworca skręcamy w prawo i po 10 m skręcić w prawo, aby wyjść z przejścia podziemnego. Teraz jesteś na Chervonoarmijs'ka St. i trzeba chodzić po prawej stronie ulicy w odległości 250 metrów. Sen Schroniska jest wejście naprzeciwko KАЗКА НОВА, prawda łuku. Zobaczysz nasz mały znak na szare metalowe drzwi.

WAŻNE: Znajdujemy się w budynku nr 47 na 4. piętrze. Pojawi się szary drzwi przeciwieństwo KАЗКА НОВА, po prawej stronie łuku. Kod na drzwiach jest 1 i 6 ściskane (1-6 w tym samym czasie). W niektórych mapach można również znaleźć starą nazwę naszej ulicy - Velyka Vasyl'kivs'ka.