X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do DREAM House hostel

2D Andriyivskyy Uzviz, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska "Borispyl ':

Taksówką: Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska w wygodnym samochodzie. Cena naszej taksówki wynosi 28 Euro / samochód. Możesz zapłacić w hostelu przez przyjazdem. Kierowca będzie czekał z płyty "Dream Hostel" w pobliżu bram przyjazd i dostarczy do drzwi naszego hostelu.
Jednakże, można dostać się taksówką na lotnisko bezpośrednio na mniej niż 20 EUR, ale nie bierzemy odpowiedzialności za taksówki na lotnisko.

Środkami transportu publicznego: usługa transfer busem z lotniska do dworca kolejowego (stacja metra Vokzalna). Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut i kosztuje 40 hrywien (około 4 euro).

Od dworca kolejowego:

Środkami transportu publicznego: Weź metro! Stacja metra Vokzal'na jest 100 metrów na lewo od dworca kolejowego wejścia głównego. Chodzić tam, kupić żeton na osobę, zejdź na dół schodami ruchomymi i wziąć pociąg w kierunku prawego. Idź do stacji Khreschatik. Gdy na stacji Khreschatik, zmienić linię do stacji Majdan Niepodległości i dojechać pociągiem do stacji Kontraktova Ploscha. Wyjściu z zakrętu w lewo i opuścić pociąg na stację. Zobaczysz Kontraktova Ploscha (kwadrat). Zapoznaj się z prawej strony placu i iść 300 metrów przechodzące Samson mężczyzna pomnik (z lwem) po lewej stronie, a następnie starożytnego kościoła po prawej stronie. Wreszcie, można dotrzeć naszą ulicę - Andriyivskyy Uzviz (zejście). Skręcić w prawo, przejść 80 metrów więcej, a zobaczysz nasz znak!