X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do DC Lofty - Convention Center

1335 11th street NW, Washington DC, Washington DC, USA

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Facebook: http://www.facebook.com/capitalhostel
Twitter: http://twitter.com/ # / capitalhostel
DC SALES TAX 14,5% dodaje się po przyjeździe
Nasza lokalizacja - Śródmieście DC
Autobus 64, zatrzymuje się obok grupy G8

DC Lofty znajduje się 5 minut spacerem od centrum kongresowego (zielona / żółta linia) metra. 1335 11th St NW, Washington, DC 20001
(Uwaga: North West, nie NE na ulicy)

Podatki nie są wliczone w cenę. ONI BĘDĄ DODANE po przyjeździe (14,5%)

Dojazd z Centrum Kongresowe - idź w lewo (na zachód) na ulicy M NW w kierunku zwiększenia liczby dla poprzecznych ulicach. Skręcić w prawo na 11th St NW (po 2 bloki), a zobaczysz, DC Lofty - Convention Center - po prawej stronie. UWAGA AS IT IS nie ma oznak jeszcze zainstalowany

Wskazówki z różnych miejsc:

CHINATOWN PKS (około 15 minut)
Weź zielony / żółty stacji linii metra w kierunku China Town Convention Center metrem (1 przystanek). Jak dostać się, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

Dulles International Airport
Na Curb 2E, wziąć autobus 5A w kierunku Plaza Metro L'Efant. W L'Efant Plaza, metrem zielona linia do stacji metra Convention Center w kierunku zieleni. Jak wyjść z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

Reagan LOTNISKO krajowych (około 30 minut)
Zapoznaj się z żółtej linii metra w kierunku FORT TOTTEN do stacji metra Convention Center. Jak wyjść z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

AMTRAK / Union Square (około 15 minut)
Metrem od stacji czerwonej linii UNII do China Town metrem; przekazane na zielony / żółty metrem w kierunku Centrum Kongresowe. Jak wyjść, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

GREYOUND stacji (około 25 minut)
Chodzić na południe w kierunku Union Station w dniu 1 NE 2-3 bloków wejścia do metra Union Station. Metrem od stacji czerwonej linii UNII do China Town metrem; przekazane na zielony / żółty metrem w kierunku Centrum Kongresowe. Jak wyjść, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

Baltimore / Washington International Airport (około 1 godzina)
Weź autobus B30 w kierunku stacji zieleni, a następnie podjąć GREEN linii metra do stacji Convention Center w kierunku oddziału Avenue. Jak wyjść, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.