X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do DC Lofty - Convention Center

1335 11th street NW, Washington DC, Washington DC, USA

Mapa i dojazd


80%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Facebook: http://www.facebook.com/capitalhostel
Twitter: http://twitter.com/ # / capitalhostel
DC SALES TAX 14,5% dodaje się po przyjeździe
Nasza lokalizacja - Śródmieście DC
Autobus 64, zatrzymuje się obok grupy G8

DC Lofty znajduje się 5 minut spacerem od centrum kongresowego (zielona / żółta linia) metra. 1335 11th St NW, Washington, DC 20001
(Uwaga: North West, nie NE na ulicy)

Podatki nie są wliczone w cenę. ONI BĘDĄ DODANE po przyjeździe (14,5%)

Dojazd z Centrum Kongresowe - idź w lewo (na zachód) na ulicy M NW w kierunku zwiększenia liczby dla poprzecznych ulicach. Skręcić w prawo na 11th St NW (po 2 bloki), a zobaczysz, DC Lofty - Convention Center - po prawej stronie. UWAGA AS IT IS nie ma oznak jeszcze zainstalowany

Wskazówki z różnych miejsc:

CHINATOWN PKS (około 15 minut)
Weź zielony / żółty stacji linii metra w kierunku China Town Convention Center metrem (1 przystanek). Jak dostać się, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

Dulles International Airport
Na Curb 2E, wziąć autobus 5A w kierunku Plaza Metro L'Efant. W L'Efant Plaza, metrem zielona linia do stacji metra Convention Center w kierunku zieleni. Jak wyjść z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

Reagan LOTNISKO krajowych (około 30 minut)
Zapoznaj się z żółtej linii metra w kierunku FORT TOTTEN do stacji metra Convention Center. Jak wyjść z metra, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

AMTRAK / Union Square (około 15 minut)
Metrem od stacji czerwonej linii UNII do China Town metrem; przekazane na zielony / żółty metrem w kierunku Centrum Kongresowe. Jak wyjść, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

GREYOUND stacji (około 25 minut)
Chodzić na południe w kierunku Union Station w dniu 1 NE 2-3 bloków wejścia do metra Union Station. Metrem od stacji czerwonej linii UNII do China Town metrem; przekazane na zielony / żółty metrem w kierunku Centrum Kongresowe. Jak wyjść, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.

Baltimore / Washington International Airport (około 1 godzina)
Weź autobus B30 w kierunku stacji zieleni, a następnie podjąć GREEN linii metra do stacji Convention Center w kierunku oddziału Avenue. Jak wyjść, postępuj zgodnie ze wskazówkami do chodzenia.