X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Csehi Apartment

Fő street 84., Ordacsehi, Balaton, Węgry

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Możesz przyjść z kierunku Budapesztu i Nagykanizsa to bardzo łatwo do nas trafić. Ordacsehi jest między dwoma większej osadzie zwanej Fonyód i Balatonboglár.
Autostrada M7 lub głównej drogi 7, zjazd 145.

Nasz pensjonat położony jest na południowym brzegu Balatonu, Najłatwiej dostać się tutaj jest samochód.
Możesz przyjść z kierunku Budapesztu i Nagykanizsa to bardzo łatwo do nas trafić. Ordacsehi jest między dwoma większej osadzie zwanej Fonyód i Balatonboglár.
Aby zbliżyć się: autostrada M7 autostrada, która biegnie węgierski od Budapesztu do granicy z Chorwacją w Letenye, osiągając Balaton, a miasto Nagykanizsa w południowo-zachodniej części kraju. Więc M7 autostrada lub droga główna 7 zabierze cię do naszej wioski, gdzie wyjście 145 jest "przesunięcie" na Ordacsehi. Jak wejść Ordacsehi dalej prosto i dojdziesz do placu miasteczka (pub, sklep i kościół będzie po prawej stronie), gdzie nadal będzie cieśninę. Znajdziecie nas po lewej stronie (numer 84).
Jeśli jedziesz z lotniska Ferenca Liszta w Budapeszcie, wyjść z parkingu i skręcić w prawo na główną drogę w kierunku Budapesztu. Trzymaj się prosto i przejdź przez następne wiaduktu. Jechać prosto aż zobaczysz znak dla skrętu w lewo na Petõfi HID, czyli Petofi Most.
Należy przejechać Petofi Bridge (Petőfi HID) i kierujemy się na Balaton (Siófok kierunek, niż Balatonboglár) E71, autostrady M7. Pamiętaj zachować po E71, M7 znaki Balaton, pobyt w głównych dróg. Około 140 km od lotniska, będzie pochodzić z wyjść Odacsehi / Balatonboglár del.

Pociągi (i autobusy) biegnie do Balatonu (do Balatonboglár i Fonyód stacji) z dworca kolejowego Déli Budapeszcie oraz dworca kolejowego Keleti w Budapeszcie. Rozkłady jazdy można znaleźć w Internecie. Oferujemy transport z Balatonboglár lub stacji Fonyód przy wejściu i wyjściu do 5.000 HUF, która jest o 16 EUR na oba sposoby (na 4 osoby).