X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Cottage Nairobi

3rd Right, Kitale Lane, Off Dennis Pritt Rd, Caledonia, Nairobi, Kenia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Oferujemy transfer zi na lotnisko w cenie $ 35/car jeśli między 0300hrs i 2300hrs GMT. Poza tymi godzinami to 45 dolarów. Sześć-osobowa van jest 50 dolarów i 55 dolarów odpowiednio.

Z centrum miasta do tego, że to około 4 dolarów taksówką.

Od State House:
Aktualnie znajduje się w Kaledonii, na trzecim prawo wejścia na Kitale Lane, najpierw prawym pasie po Szkole Podstawowej Świętego Jerzego, off Dennis Pritt drogi, tuż po skrzyżowaniu alei Rose. Jesteśmy obok hotelu Palacina na czarnym bramy obok czerwony mur z logo Coca-Coli.

Jadąc z JKI Airport:
Skręć w lewo na rondzie w stadium Nyayo Langata drogi, a następnie w prawo w Mbagathi rd w T-Mall rondzie. Idź prosto przeszłości kostnicy miasta do Valley Road i skręcić w lewo na stacji benzynowej w ogółem Argwins-kodhek rd. Na Kenol stacji benzynowej skręcić w prawo i kontynuować i przejść lenana rd w Woodland rd, nadal, i skręcić w lewo na Dennis Pritt rd. St Georges podstawowym wynosi około 30 m po prawej stronie.