X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Cool Hostel

44 La Rambla 2nd Floor, Barcelona, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 70%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od stacji metra Liceu:
Opuścić stację i schodzić La Rambla w kierunku portu. Fajne Hostel znajduje się na lewej stronie pod nr 44 La Rambla, tuż obok Plaza Real.

Od lotniska El Prat w Barcelonie (BCN):
Pociągiem: Czas: 35 minut - 2,50 €. Z korzystania z lotniska pociągiem RENFE R2 i wysiąść na Sants Estación. Następnie podejmuje zielonej linii metra (L3) do stacji metra Liceu. Opuścić stację i schodzić La Rambla w kierunku portu. Fajne Hostel znajduje się na lewej stronie pod nr 44 La Rambla, tuż obok Plaza Real.

Autobusem: Czas: 40 minut - € 5.90. Użyj Aerobusem z terminala B i wysiąść na Plaza de Catalunya znany również jako Plaça Catalunya. Opuścić stację i schodzić La Rambla w kierunku portu. Fajne Hostel znajduje się na lewej stronie pod nr 44 La Rambla, tuż obok Plaza Real.

Z lotniska Girona:
Użyj autobusem do Estación del Nord w centrum Barcelony. Autobusem trwa 1 godzinę 10 minut, czas odjazdu zależy od lotów. i kosztuje € 12.Then podjąć zielonej linii metra (L3) do stacji metra Liceu. Opuścić stację i schodzić La Rambla w kierunku portu. Fajne Hostel znajduje się na lewej stronie pod nr 44 La Rambla, tuż obok Plaza Real.

Od dworca kolejowego Sants Estación:
Użyj zielonej linii metra (L3) do stacji metra Liceu. Opuścić stację i schodzić La Rambla w kierunku portu. Fajne Hostel znajduje się na lewej stronie pod nr 44 La Rambla, tuż obok Plaza Real.

Od dworca autobusowego Estació del Nord:
Najbliższa stacja metra, Łuk Triumfalny znajduje się 5 minut spacerem od dworca autobusowego. Weź czerwoną linią metra (L1) i wysiąść na Plaza de Catalunya znany również jako Plaça Catalunya. Opuścić stację i schodzić La Rambla w kierunku portu. Fajne Hostel znajduje się na lewej stronie pod nr 44 La Rambla, tuż obok Plaza Real.

Buen viaje! Bon viatge! Bon voyage! Buon viaggio! Miłej podróży!