Uwielbiamy ten hostel! Ma naszą pełną aprobatę za niezmiennie wysoką ocenę klientów i świetną jakość.
Darmowe WiFi

ClinkNOORD

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

12546 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Witamy w ClinkNOORD!
ClinkNOORD znajduje się w odległości krótkiej podróży od głównego dworca kolejowego w Amsterdamie. ClinkNOORD jest idealnie zlokalizowany w tętniącej życiem kulturalnym dzielnicy Amsterdam Noord, po drugiej stronie rzeki IJ i w pobliżu dworca kolejowego Amsterdam Centraal. Krótka przejażdżka promem jest bezpłatna i działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Hostel łączy holenderski styl z kreatywnością i nowoczesnymi udogodnieniami, zapewniając ciekawskim podróżnikom wyjątkowe i zabawne miejsce na pobyt i spotkania towarzyskie oraz idealne miejsce do odkrywania wszystkiego, co Amsterdam ma do zaoferowania. Piękne elementy z oryginalnego budynku z 1920 roku zostały ulepszone, tworząc relaksujące obszary społeczne, wypełnione roślinami atrium, kawiarnię, bibliotekę, dostosowaną do potrzeb kuchnię z własnym wyżywieniem, w której goście mogą przygotowywać i dzielić się jedzeniem, a także elastyczne przestrzenie na spotkania i imprezy. ZincBAR regularnie organizuje muzykę na żywo, występy DJ-ów i przedstawienia. Bilety na atrakcje i wycieczki są również dostępne w hostelu. Personel jest przyjazny, wielojęzyczny i zawsze poinformowany o wszystkich rzeczach związanych z "Dam". Chętnie pomogą ci jak najlepiej wykorzystać swój pobyt. Zakwaterowanie obejmuje mieszankę prywatnych i najnowocześniejszych pokoi wieloosobowych, z których wiele oferuje wspaniałe widoki na miasto, rzekę, drogi wodne lub otaczający park.
CAŁODOBOWA RECEPCJA
Nasza recepcja jest otwarta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc zawsze jest ktoś dostępny, jeśli potrzebujesz pomocy! Przyjeżdżasz późno? Nasz zespół nocny może zameldować Cię bez problemu.
DORADCY
Oferujemy 4-14-osobowe pokoje wieloosobowe mieszane i tylko dla dziewcząt, zarówno z łazienkami, jak i bez. Oferujemy również prywatne pokoje jedno-, dwu- i dwuosobowe z łazienkami i bez. ŁÓŻKA
Wszystkie nasze łóżka są wyposażone w lampki do czytania, porty USB do ładowania urządzeń elektronicznych i bezpieczne szafki na rzeczy osobiste.
PRZYJAZNY RODZINIE
Dzieci w każdym wieku mile widziane (dzieciom poniżej 18 roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła).
BAR
Nasz bar na miejscu (ZincBAR) to miejsce, w którym można zanurzyć się w dźwiękach muzyki na żywo, porozmawiać z przyjaciółmi lub po prostu zrelaksować się przy zimnym drinku.
C-LAB
Artyści, muzycy i pisarze są stałymi bywalcami ClinkNOORD. Można ich spotkać występujących w ZincBAR lub pracujących nad swoimi najnowszymi dziełami w naszej galerii C-LAB.
ŚNIADANIE
Oferujemy śniadania w formie bufetu w cenie 8,90 EUR za dzień (do rezerwacji bezpośrednio w hostelu lub w dniu przyjazdu). Godziny serwowania: 7-10.30 (pon.-pt.) i 8-11.30 (sob.-niedz.).
KUCHNIA Z WŁASNYM WYŻYWIENIEM
Nasza kuchnia dla gości ma wszystko, czego potrzebujesz, aby ugotować smaczną ucztę! Otwarte od 7 rano do północy (12 rano)
PRALNIA
W hostelu dostępne są pralki na monety. 40-minutowy cykl + proszek do prania kosztuje 4,50 EUR.
BEZPŁATNE WiFi
We wszystkich naszych hostelach dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, dzięki czemu można pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną podczas podróży.
BEZPIECZEŃSTWO
Oprócz całodobowego dostępu za pomocą kart-kluczy, każde łóżko wyposażone jest w skrytkę, która zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim rzeczom. W recepcji dostępne są również większe szafki.
PARKING
Nie mamy żadnego parkingu dostępnego w hostelu. Istnieją jednak dwie opcje płatnego parkowania w pobliżu:
1) Na ulicy - Asterweg i Distelweg
Najlepsza rekomendacja BUS + CAR po 19:00 bezpłatny parking Amsterdam North.
Odległość od hostelu: Z ClinkNoord do Asterweg jest 10 minut spacerem.
Koszty: 1,40 EUR za godzinę między 9 rano a 7 wieczorem. Między 19:00 a 9:00 parkowanie jest bezpłatne.
2) Podziemny parking ADAM Toren / EYE Filmmuseum
24-godzinny parking strzeżony - Amsterdam Północny
Odległość od hostelu: Z ClinkNoord do ADAM Tower jest 1 minuta za hostelem. Należy kierować się na Bercylaan i podążać za znakami.
Koszty: 1,15 EUR za 20 minut / 44,00 EUR za 24 godziny. (Tylko karty Maestro i kredytowe)
Przed dokonaniem rezerwacji należy zapoznać się z regulaminem hostelu. W przypadku rezerwacji grupowych (10 lub więcej osób) obowiązują specjalne warunki, które należy spełnić, kontaktując się bezpośrednio z hostelem.
Jeśli chcesz anulować lub zmienić rezerwację i uniknąć pełnych opłat za rezerwację, upewnij się, że powiadomisz nas o tym e-mailem tak szybko, jak to możliwe i co najmniej 48 godzin przed powiadomieniem o dacie przyjazdu. W przeciwnym razie naliczone zostaną pełne opłaty. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

Znakomity
06.12.2023
Great location, pleasant stay.
dwójka, 25-30
8.6
12.09.2023
The staff were very nice and helpful and I liked the atmosphere but the room was very hot and it was very uncomfortable to sleep in this temperature even with a fan. Other than that i really enjoyed my stay.
Kobieta, 18-24
8.9
11.08.2019
Ogólnie pozytywnie. Czysto, cicho - sypialnia po męczacym zwiedzaniu. Wyposazenie pokoju ubogie - brak czajnika, tv, szafy, śniadania płatne oddzielnie lecz za to świetny punkt wypadowy. Jeśli możesz obejść sie bez luksusu to polecam.
dwójka, 41+

Udogodnienia