X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Lodge Stockholm

Klara Norra Kyrkogata 15, Sztokholm, Szwecja

Mapa i dojazd


69%Ocena

  • 64%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 65%Personel
  • 57%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Spacery z Terminalu Miasto (autokary lotniskowe i autobusy z innych części Szwecji) lub Arlanda Express (pociąg ekspresowy z Arlanda):
Spacer przez zjazdu Arlanda Express "na Vasagatan. Chodzić na Bryggargatan prosto i po przejechaniu Vasagatan kolei w pierwszą ulicę w lewo na Klara Norra Kyrkogata. Znajdziesz nas po lewej stronie, pod numerem 15.

Od głównego dworca kolejowego (pociągi z innych części Szwecji):
Od głównego wejścia, wykonaj Vasagatan w lewo. Po około 150 m skręcić w prawo na Bryggargatan, a następnie przyjąć kolejną ulicę w lewo na Klara Norra Kyrkogata. Znajdziesz nas po lewej stronie, pod numerem 15.

Samochodem od północy:
Napęd na E4 w kierunku centrum Sztokholmu. Wyjdź na Kungsbron / Kungsgatan, a następnie przejść w lewo. Przejechać Vasagatan, a następnie skręcić w prawo na następnej ulicy, która jest Klara Norra Kyrkogata. Będziesz zobaczyć nas na numer 15 po prawej stronie po zaledwie 100 metrów.

Samochodem od południa:
Napęd na E4/E20 kierunku centrum Sztokholmu. Weź drogowego Drottningholmsvgen kierunku Fridhemsplan i skręcić w lewo na S: t Eriksgatan. Skręć w prawo na Fleminggatan a następnie w lewo na Kungsbron / Kungsgatan. Przejechać Vasagatan, a następnie skręcić w prawo na następnej ulicy, która jest Klara Norra Kyrkogata. Będziesz zobaczyć nas na numer 15 po prawej stronie po zaledwie 100 metrów.