X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Lodge Stockholm

Klara Norra Kyrkogata 15, Sztokholm, Szwecja

Mapa i dojazd


66%Ocena

  • 58%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 65%Personel
  • 57%Atmosfera
  • 55%Czystość
  • 59%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Spacery z Terminalu Miasto (autokary lotniskowe i autobusy z innych części Szwecji) lub Arlanda Express (ekspresowe pociąg z Arlanda):
Spacer przez Arlanda Express "zjazd na Vasagatan. Spacer na Bryggargatan prosto i po przejechaniu Vasagatan kolej w pierwszą ulicę w lewo na Klara Norra Kyrkogata. Znajdziesz nas na lewej stronie, pod numerem 15.

Od głównego dworca kolejowego (pociągi z innych części Szwecji):
Od głównego wejścia, wykonaj Vasagatan w lewo. Po około 150 m skręcamy w prawo na Bryggargatan, a następnie przyjąć następną ulicę w lewo na Klara Norra Kyrkogata. Znajdziesz nas na lewej stronie, pod numerem 15.

Samochodem z północy:
Napęd na E4 w kierunku centrum Sztokholmu. Wyjdź na Kungsbron / Kungsgatan, a następnie skręcić w lewo. Przejechać Vasagatan, a następnie skręcić w prawo na następnej ulicy, która jest Klara Norra Kyrkogata. Zobaczysz nas na numer 15 po prawej stronie po zaledwie 100 metrów.

Samochodem od południa:
Napęd na E4 / E20 w kierunku centrum Sztokholmu. Weź drogowego Drottningholmsvgen kierunku Fridhemsplan i skręcić w lewo na S: t Eriksgatan. Skręć w prawo na Fleminggatan a następnie w lewo na Kungsbron / Kungsgatan. Przejechać Vasagatan, a następnie skręcić w prawo na następnej ulicy, która jest Klara Norra Kyrkogata. Zobaczysz nas na numer 15 po prawej stronie po zaledwie 100 metrów.