X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Home Apartment

Rm709, No.5 Building, Saintland Servic Apartment, JiangNing road, Jing An District, Shanghai, Chiny

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google 1. Z Shanghai Pudong International Airport do Cityhome Apartament

1) bezpośredni sposób jest taksówką, cena jest o 180RMB więcej lub mniej. Pokaż taksówkarz dokładny adres w chińskich który wysłaliśmy mailem.
2) Shuttle Bus NO.2 z lotniska Pudong do stacji Airport Shuttle Jing'an autobusowego (cena 19RMB na osobę), a następnie zmienić taksówki, tylko podstawowe cena, 2,3 km (12RMB). Dołączyć, autobus czas pracy od 7:20 do końca dni zaplanowanego lotu.
3) Można również dostać pociągiem Maglev na Pudong do Longyang Maglev Drogowego dworca to nic 50RMB za osobę (ale jeśli pokażesz swój bilet lotniczy, a cena jest 40RMB za osobę), lub można metrem linii 2 od Pudong lotnisku w Longyang Lu Station, a następnie zmienić linię metra 7 do changshou Rd Station (4-5RMB za osobę), należy pamiętać, wysiąść z przy wyjściu No.5, a następnie przejść wzdłuż Xinhui Rd i kierunku wschodnim, kiedy na tutka z XINHUI Rd i Jiangning Rd następnie można zobaczyć 2 naprzeciwko budynek o 25 piętrach, to jest nasze mieszkanie ziemia święta ...

2. Od lotniska w Szanghaj Cityhome Apartament

1) Możesz autobusem NO.941 (2 - 4RMB za osobę) i wysiąść z autobusu na przystanku Xikang Road, tuż przy tym dworca autobusowego, znajdziesz China Construction Bank, nasz apartament tuż za bankiem. Dołączyć, autobus NO.941 czas pracy od 6:00 do 21:30
2) Można również taksówką, to nic o 50RMB mniej lub bardziej

3. Od dworca kolejowego w Szanghaju do Cityhome Apartment.

Wysiąść z pociągu od południowego wyjścia z dworca, a następnie taksówką bezpośrednio przejść do skrzyżowania Jiangning Road i XINHUI Road,. To kosztuje 12RMB, to cena podstawowa w 3kms.

Bus No.112 do narodów placu autobusowego No.830 do XuJiaHui szybko. Piętnaście munites by dojść do dworca kolejowego w Szanghaju.


proszę pamiętać, nasz adres centrum czynna:
Reception Adres mieszkania Center w chińskiej:
江宁 路 1145 弄 圣 天地 酒店 公寓 5 号楼 709 室, 从新 会 路上 进来.
Pokój 709, budynek nr 5, Lane 1145, Jiangning Rd .. Blisko Xinhui Rd ...