X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Circus Athens

16 Sarri street, Ateny, Grecja

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 99%Czystość
  • 95%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Miasto Cyrk jest dogodnie usytuowany zaledwie 250 m od dwóch głównych stacji metra (Monastiraki i Thission), z bezpośredniego i częstego serwisu do lotniska i portu w Pireusie.

Z lotniska:
TAXI: Dla stałej cenie EUR35 można złapać taksówkę, która będzie Ci centrum w około godzinę, w zależności od natężenia ruchu.

BUS: Alternatywnie, można skorzystać z autobusu linii X95 AirPort Express, która zabierze Cię do stacji Syntagma być może szybciej niż taksówka. Jest to jedyny serwis z i na lotnisko, który działa w oparciu o 24-godzinnym (EUR5), więc jeśli przyjedziesz za wcześnie (lub za późno) to może być jedyną opcją. Od Syntagma, można dostać się na taksówkę do krótkiej przejażdżki ok.. EUR5 lub schodzić Ermou ul. i przybyć na placu Monastiraki.

Metro: To najszybszy sposób, aby dostać się do centrum miasta. Bezpośrednie połączenie trwa od 06:33 aż do 23:33 i trwa 42min dostać się do Monastiraki, która jest najbliższa stacja metra City Circus. Śledź wyjścia do Athinas ul. i raz na poziomie gruntu należy skręcić w prawo na kilka metrów, aż dojdziesz na Ermou ul. (Główny plac Monastiraki powinny być przed tobą). Skręć w prawo, aby Ermou a następnie znów w prawo w Miaouli ul., Kilka metrów w dół drogi. Keep walking na Miaouli str, aż pojawi się niewielki plac przed sobą. Śledź lewy zakręt ulicy i głowę na celu Agion Anargyron str, która jest drogą dla pieszych. Na koniec, po około 200m, będzie przybywać w Sarri ul. Skręć w prawo, a zobaczysz miasto Cyrk na lewej stronie pod numerem 16.
Z portu w Pireusie:
Taksówką, będzie kosztować około 25 państw i można przyjechać około 30 ', w zależności od natężenia ruchu.

Metro: Możesz także użyć linii 1 (zielony) od stacji metra (EUR1.40) Thission i zatrzymują się na stacji. Jak wyjść z dworca, skręcić w lewo, przejść przejść mały kościół, a po drugiej stronie, znajdziesz Sarri ul. Znajdujemy się w NO16, po około 200m.

W przypadku, masz jakieś specjalne potrzeby transportowe, proszę dać nam znać wcześniej, a my upewnić się uzyskać wszelką pomoc wymagają.