X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Circus Athens

16 Sarri street, Ateny, Grecja

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 91%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Miasto Arena położony jest zaledwie 250 metrów od stacji metra dwóch centralnych (Monastiraki i Thission), z bezpośrednim i częste połączenia z lotniska i portu w Pireusie.

Z lotniska:
TAXI: Dla stałej cenie EUR35 można chwycić taksówkę, która będzie Ci w centrum w około godzinę, w zależności od natężenia ruchu.

BUS: Alternatywnie, można skorzystać z autobusu linii X95 Airport Express, który zabierze Cię do głównego dworca Syntagma być może szybciej niż taksówka. Jest to jedyny serwis z lotniska i na lotnisko, który działa w oparciu o 24-godzinnym (EUR5), więc jeśli przyjeżdżają za wcześnie (lub zbyt późno), to może być to jedyna możliwość. Od Placu Syntagma, można dostać się na taksówkę na krótki przejazd ok. EUR5 lub schodzić Ermou ul. i kończą się na placu Monastiraki.

Metro: To najszybszy sposób, aby dostać się do centrum miasta. Bezpośrednie połączenie trwa od 06:33 aż do 23:33 i trwa 42min aby dostać się do Monastiraki, która jest najbliższa stacja metra do miasta Circus. Śledź wyjścia do Athinas ul. i raz na poziomie gruntu należy skręcić w prawo na kilka metrów, aż dojdziesz na Ermou ul. (Główny plac Monastiraki powinny być przed tobą). Skręć w prawo a następnie w prawo Ermou ponownie Miaouli str., Kilka metrów w dół drogi. Keep walking na Miaouli ul aż zobaczysz mały plac przed sobą. Śledź lewy zakręt ulicy i głowy do Agion Anargyron ul, który jest drogą dla pieszych. Na koniec, po około 200m, będzie przybywać w Sarri ul. Skręć w prawo, a zobaczysz Miasto Cyrk na lewej stronie pod numerem 16.
Z portu w Pireusie:
Taksówką, będzie cię to kosztować około 25 państw i będzie przybywać w około 30 'w zależności od natężenia ruchu.

METRO: Możesz także użyć linii 1 (zielony) z metra (EUR1.40) i zatrzymują się na stacji Thission. Jak wyjść z dworca, skręcić w lewo, przejść przejść mały kościół, a po drugiej stronie, znajdziesz Sarri ul. Znajdujemy się w No16, po około 200m.

Jeżeli masz jakieś specjalne potrzeby transportowe, proszę dać nam znać wcześniej, a my upewnić się uzyskać wszelką pomoc wymagają.