X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Central International Hostel

No.300 Wuning Road, Putuo District, Shanghai, Chiny

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 77%Czystość
  • 77%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: No.300, Wu Ning Road, dzielnicy Putuo, Shanghai, China 200063
Adres w języku chińskim: 上海市 普陀 区 武宁 路 300 弄 (武宁 小城 内) 万里 路 酒店

UWAGA: Jeśli zdecydujesz się na metro, jesteśmy blisko stacji Caoyang drogowy na linii 3 i 4 linii po wysiąść z metra należy wyjść przez EXIT EXIT 6 lub 7, skręcić w prawo i iść w dół wzdłuż małej uliczce obok Stacja do skrzyżowania Wuning Road. Krzyż Wuning Road, skręcić w prawo i po 20 metrach zobaczysz nr 300 i znak z naszą nazwą. Wchodzę do środka, a zobaczysz nasz hostel.

Z
1. Pudong Airport:

Metrem linii 2 z lotniska i wymiany na stacji Park Zhongshan do Line3 lub line4 i wysiąść na Caoyang kierunku Road (Shanghai Railway Station). Następnie należy postępować jak wyżej.

W chłodnym doświadczenia, można również wziąć Maglev Train (idzie do 430 km / h) z lotniska do stacji metra Longyang. Nie można przenieść do linii 2 i nadal Zhongshan Park. Następnie postępować jak wyżej. Bilet w jedną stronę wynosi 40 RMB, jeśli masz ważny bilet na lot tego dnia.

Oferujemy także autobus na usługę transferu z lotniska Pudong do 400RMB (1-3persons), 500 RMB (4-8persons). Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji tej usługi.
Ponieważ wszystkie linie metra zatrzymane między 10:00 a 23:30, trzeba będzie zarezerwować nasz pick-up service lub wziąć taksówkę w nocy.
2. Hongqiao Airport:

Najprostszym sposobem jest metrem linii 2 do Zhongshan Park, gdzie można przenieść do każdej linii 3 lub 4 (w kierunku dworca Jinshajiang Drogowego) do Caoyang Road. Następnie należy postępować jak wyżej. Jeśli wziąć taksówki powinno być około 40-50 RMB.

3. Szanghaj DWORZEC KOLEJOWY

Możesz wziąć metro linii 2 do stacji Zhongshan Park, a następnie przejść do linii 3 lub linii 4 i wysiąść na stacji Caoyang,, Następnie należy postępować jak wyżej. Jeśli wziąć taksówkę bezpośrednio, będzie to kosztować około 50RMB.

4.SHANGHAI DWORZEC:

Po wyjściu z dworca kolejowego w Szanghaju (od zjazdu z Południowo-Wschodniej), proszę metrem linii 3 lub 4 (w kierunku Zhongshan Park) do Caoyang Road. należy postępować zgodnie z UWAGA powyżej.

Wskazówka: metro jest dostępny od 6:30 do 22:30. Jeśli chcesz wziąć taksówkę z dworca kolejowego w Szanghaju, należy złapać taksówkę z podziemnego dworca taxi, kosztującej 18RMB do naszego hostelu. Proszę upewnić się, że ma zarejestrowaną taksówkę i że kierowca włącza miernik dla podróży.

5. Shanghai South DWORZEC:

Po wyjściu z dworca kolejowego, metrem linii 3 (w kierunku dworca kolejowego w Szanghaju) do Caoyang Road. Następnie należy postępować jak wyżej.

Wskazówka: metro jest dostępny od 6:30 do 22:30. Jeśli chcesz wziąć taksówkę z Shanghai South Railway Station, należy złapać taksówkę z podziemnego dworca taxi, kosztującej 45RMB do naszego hostelu. Proszę upewnić się, że ma zarejestrowaną taksówkę i że kierowca włącza miernik dla podróży.