X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Central International Hostel

No.300 Wuning Road, Putuo District, Shanghai, Chiny

Mapa i dojazd


77%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 82%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 70%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: No.300, Wu Ning drogowe, powiat Putuo, Szanghaj, Chiny 200063
Adres w Chinach: 上海市 普陀 区 武宁 路 300 弄 (武宁 小城 内) 万里 路 酒店

UWAGA: Jeśli metrem, jesteśmy blisko Caoyang Lu na linii 3 i 4 wiersz, po wysiąść z metra, przejdź się przez 6 lub EXIT EXIT 7, skręcić w prawo i iść w dół wzdłuż małej uliczce oprócz Stacja do skrzyżowania Wuning Road. Krzyż Wuning Road, skręcić w prawo i po 20 metrach zobaczysz nr 300 i znak z naszą nazwą. Wchodzę do środka, a zobaczysz nasz hostel.

Z
1. Pudong Airport:

Metrem linii 2 z lotniska i wymiany w Zhongshan Park Station do Line3 lub Line4 i wysiąść na ulicy Caoyang (Shanghai Railway Station) kierunku. Następnie należy postępować jak wyżej.

W chłodnym doświadczenia, można również wziąć Maglev Train (idąc do 430 km / h) z lotniska do stacji metra Longyang. Nie można przenieść do linii 2 i nadal Zhongshan Park. Następnie postępuj jak wyżej. Bilet w jedną stronę wynosi 40 RMB jeśli masz ważny bilet na lot tego dnia.

Świadczymy również usługi autobus na pick-up z lotniska Pudong dla 400RMB (1-3persons), 500 RMB (4-8persons). Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji tej usługi.
Ponieważ wszystkie linie metra przestanie działać od 10:00 do 23:30, trzeba będzie zarezerwować nasz pick-up lub taksówką w nocy.
2. lotniska Hongqiao:

Najprostszym sposobem jest metrem linii 2 do Zhongshan Park, gdzie można przenieść do każdej linii 3 lub 4 (w kierunku dworca Jinshajiang Road) do Caoyang Road. Następnie należy postępować jak wyżej. Jeśli wziąć taksówkę powinno być około 40-50 RMB.

3. Shanghai Hongqiao DWORZEC

Możesz wziąć metro linii 2 do stacji Zhongshan Park, a następnie przejść do linii 3 lub linii 4 i wysiąść na stacji ,, Następnie Caoyang należy postępować jak wyżej. Jeśli wziąć taksówkę bezpośrednio, będzie cię to kosztować około 50RMB.

4.SHANGHAI DWORZEC:

Po wyjściu z dworca kolejowego w Szanghaju (od zjazdu z Południowo-Wschodniej), proszę metrem linii 3 lub 4 (w kierunku Park Zhongshan) do Caoyang Road. należy postępować zgodnie z UWAGĘ powyżej.

Zauważ: metro jest dostępna w godzinach od 6:30 do 22:30. Jeśli chcesz wziąć taksówkę z dworca kolejowego w Szanghaju, należy złapać taksówkę z podziemnego dworca taxi, kosztującej 18RMB do naszego hostelu. Prosimy upewnić się, że bierzesz zarejestrowaną taksówkę i że kierowca włącza miernik dla Twojej podróży.

5. Shanghai South DWORZEC:

Po wyjściu z dworca kolejowego, metrem linii 3 (w kierunku dworca kolejowego w Szanghaju) do Caoyang Road. Następnie należy postępować jak wyżej.

Zauważ: metro jest dostępna w godzinach od 6:30 do 22:30. Jeśli chcesz wziąć taksówkę z dworca kolejowego w Szanghaju Południowej, należy złapać taksówkę z podziemnego dworca taxi, kosztującej 45RMB do naszego hostelu. Prosimy upewnić się, że bierzesz zarejestrowaną taksówkę i że kierowca włącza miernik dla Twojej podróży.