X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do City Center Hostel

Sofiivska Str. Nr 2, apt. Nr 10, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca centralnego traine:
Metrem w Vokzalna i wysiąść na Khreshatik ulicy (3stops). . Po wyjściu z pociągu, skręcić w lewo, w górę ruchomymi schodami i wyjdziesz na ulicy Chreszczatyk - głównej ulicy miasta. Krzyż to, skręcić w prawo i iść naprzód przez około 5 minut w kierunku Placu Niepodległości (Majdan Niepodległości). Niż iść do macdonalds i prawej stronie widzisz Sofiivska Ulica czuwają numerem 2 znakiem ulicy widać drzwi 10k kodu naciśnij. Wprowadź je i wziąć windą na 7 piętrze ap 10. Do zobaczenia.


Z lotniska:

Istnieje kilka sposobów, aby dostać się do naszego hostelu
Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska. W tym przypadku kierowca będzie czekał przy wyjściu zwyczaje na terenie lotniska z tabliczką z nazwiskiem. Cena taksówki jest 26Euro/car. To jest tańsze niż w normalnej cenie na lotnisku. Możesz zapłacić taksówkarzowi bezpośrednio lub zapłacić w hostelu później, jak wolisz.
Lotnisko jest 45 km od miasta, a komunikacja miejska zatrzymuje się na południe, więc szczególnie w tym czasie będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę.

2.There jest także autobus z lotniska do Dworca Centralnego. Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut. Gdy na stacji kolejowej, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.


Z dworca autobusowego:

Przejdź do Lybidska stacji metra (powinno zająć około 10-15 minut), metrem i przejść do stacji Majdan Niepodległości (tj. Plac Niepodległości). Po wyjściu z metra na Placu Niepodległości, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.