X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Center Hostel

Sofiivska Str. Nr 2, apt. Nr 10, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


57%Ocena

  • 55%Dobry towar za tę cenę
  • 55%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 45%Personel
  • 45%Atmosfera
  • 45%Czystość
  • 55%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od centrum trainé stacji:
Metrem w Vokzalna i wysiąść na ulicy Khreshatik (3stops). . Po wyjściu z pociągu, skręcić w lewo, w górę ruchomymi schodami i wyjdziesz na ulicę Chreszczatyk - miasto główną ulicę. Krzyż to, skręcić w prawo i iść naprzód przez około 5 minut w kierunku Placu Niepodległości (Majdan Niepodległości). Niż iść do macdonalds i prawej stronie widzisz Sofiivska Ulica Zachowaj oglądania na numer 2, ulica, znak zostanie wyświetlony kod drzwi 10k naciśnij. Wpisz go i wziąć windą na 7. piętrze ap 10. Zobaczenia.


Z lotniska:

Istnieje kilka sposobów, aby dostać się do naszego hostelu
Możemy zorganizować taksówkę, aby przyjść i spotkać się na lotnisku i jechać prosto do schroniska. W tym przypadku kierowca będzie czekał przy wyjściu zwyczaje na terenie lotniska z tabliczką z nazwiskiem. Cena taksówki jest 26Euro/car. Jest to tańsze niż regularne ceny na lotnisku. Możesz zapłacić taksówkarzowi bezpośrednio lub zapłacić w hostelu później, jak wolisz.
Lotnisko znajduje się 45 km od miasta i przystanków transportu publicznego w południe, więc szczególnie w tym czasie, że będzie to lepsze rozwiązanie, aby wziąć taksówkę.

2.There jest także transfer busem z lotniska do Dworca Centralnego. Te autobusy odjeżdżają co 10-15 minut. Gdy na stacji kolejowej, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.


Z centralnego dworca autobusowego:

Idź do stacji metra Lybidska (zajmuje około 10-15 minut), metrem i przejść do stacji Majdan Niepodległości (tj. Plac Niepodległości). Po wyjściu z metra na Placu Niepodległości, należy postępować zgodnie z instrukcjami powyżej.