X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Backpackers Hostel

Upplandsgatan 2a, 11123, Sztokholm, Szwecja

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz dom znajduje się 19 wieku budynku na placu Norra Bantorget, które można znaleźć około 400 metrów od Dworca Centralnego i Cityterminalen (główny terminal autobusowy). Nasza ulica, Upplandsgatan, jest rozszerzenie Vasagatan, głównej ulicy poza Dworca Centralnego. City Backpackers Hostel znajduje się w pierwszym budynku po prawej stronie Upplandsgatan po przyjeździe od Dworca Centralnego. Nie można przegapić!
Adres: Upplandsgatan 2A

Pociągiem:
Po przyjeździe na Dworcu Centralnym, weź głównego wyjścia na ulicę Vasagatan. Weź w lewo i po Vasagatan około 400 metrów, aż dojdziesz do kwadratowego Norra Bantorget. Tutaj Vasagatan zmienia nazwę na Upplandsgatan. Schronisko jest w pierwszym builing po prawej stronie. Pieszo zajmuje mniej niż dziesięć minut spacerem od Dworca Centralnego. Autobusy 69 i 53 oba zatrzymują się na Norra Bantorget, tuż przy hostelu.

Autobusem:
Większość autobusów zatrzymuje się na Cityterminalen, głównego dworca autobusowego, pięć minut spacerem od City Backpackers. Najbliższa droga do schroniska jest podjęcie przez tylne drzwi z dworca autobusowego, po prostu, gdzie pojechałem autobusy w. Spacer prawo na Kungsgatan, przejść do kasyna, a następnie skręcić w lewo na Vasagatan. Stamtąd można zobaczyć duży kwadratowy Norra Bantorget, i to, gdzie można nas znaleźć!

Jeśli idziesz z dworca autobusowego przez główne wejście, podejmują schody na lewo od zjazdu na most Klarabergsviadukten. Schody wziąć cię w dół do ulicy Vasagatan. Weź w lewo i po Vasagatan do wielkiego placu Norra Bantorget, a zobaczysz nasz duży zielony banderą drugiej stronie placu.

Samolotem:
Jeżeli trafiłeś na lotniskach Arlanda, Bromma, Skavsta lub Vasteras, wziąć lotniska do Cityterminalen. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi powyżej dla gości przyjeżdżających autobusem.
Z lotniska Arlanda można również wybrać się na szybka kolej, Arlanda Express, do centrum miasta. Pociąg jest droższy niż autobus, ale dostaje się do miasta w 20 minut zamiast 40.

Samochodem:
Jeśli przyjeżdżają z południa Sztokholmie na autostradach E4 i E20 można zjazd kierowanie do Fridhemsplan. Na Fridhemsplan skręcić w lewo na S: t Eriksgatan. Po kilkuset metrach zobaczysz znak na prawej stronie z napisem "Norra Bantorget". Pod znakiem skręcić w prawo na Fleminggatan. Postępuj zgodnie z tą ulicą, aż to się skończy i dalej przez most na Kungsgatan. Gdy dojdziesz do skrzyżowania Kungsgatan / Vasagatan skręcić w lewo i wkrótce znajdziesz się na placu Norra Bantorget.
Jeśli przyjeżdżają samochodem z północy, kierować się drogowskazami na S: t Eriksplan. Na placu S: t Eriksplan włączeniu na Torsgatan, a następnie tą ulicą do naszego placu Norra Bantorget. Parkowanie na ulicy Upplandsgatan, poza hostelu, jest dozwolone. To kosztuje 15 SEK za godzinę, ale w nocy jest bezpłatny (z wyjątkiem nocy po środę, gdy parking nie jest dozwolone na wszystkich).