X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do City Backpackers Hostel

Upplandsgatan 2a, 11123, Sztokholm, Szwecja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz dom jest 19-wiecznym budynku na placu Norra Bantorget, które znajdują się około 400 metrów od Dworca Centralnego i Cityterminalen (główny terminal autobusowy). Nasza ulica, Upplandsgatan, jest rozszerzenie Vasagatan, głównej ulicy poza Dworca Centralnego. City Backpackers Hostel położony jest w pierwszym budynku po prawej stronie Upplandsgatan po przyjeździe od Dworca Centralnego. Nie możesz przegapić!
Adres: Upplandsgatan 2A

Pociągiem:
Po przyjeździe na Dworcu Centralnym, przyjąć główną zjazd na ulicy Vasagatan. Weź w lewo i po Vasagatan około 400 metrów, aż do placu Norra Bantorget. Tutaj Vasagatan zmienia nazwę ma Upplandsgatan. Schronisko jest w pierwszej builing po prawej stronie. Na piechotę zajmuje mniej niż dziesięć minut spacerem od Dworca Centralnego. Autobusy 69 i 53 oba zatrzymują się na Norra Bantorget, tuż przy hostelu.

Autobusem:
Większość autobusów zatrzymuje się na Cityterminalen, głównego dworca autobusowego, pięć minut spacerem od City Backpackers. Najbliższa droga do hostelu jest podjęcie przez tylne drzwi z terminalu autobusowego, tylko gdzie autobusy pojechaliśmy w. Idź w prawo na Kungsgatan, przejść do kasyna, a następnie skręcić w lewo na Vasagatan. Stamtąd można zobaczyć duży plac Norra Bantorget, i to, gdzie można nas znaleźć!

Jeśli spacer z dworca autobusowego przez głównego wejścia, schodami ruchomymi na lewo od wyjścia na moście Klarabergsviadukten. Schody zabierze Cię w dół do ulicy Vasagatan. Weź w lewo i po Vasagatan do wielkiego placu Norra Bantorget, a zobaczysz naszą wielką zieloną flagę drugiej stronie placu.

Samolotem:
Jeżeli trafiłeś na lotniskach Arlanda, Bromma, Skavsta lub Vasteras, wziąć lotniska do Cityterminalen. Wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami podanymi powyżej dla gości przyjeżdżających autobusem.
Z lotniska Arlanda można również wybrać się na szybka kolej, Arlanda Express, do centrum miasta. Pociąg jest droższe niż autobus, ale dostaje się do miasta w 20 minut, a nie 40.

Samochodem:
Jeśli przyjeżdżają z południa Sztokholmie na autostradach E4 i E20 można zjechać na skierowanie do Fridhemsplan. Na Fridhemsplan skręcić w lewo na S: t Eriksgatan. Po kilkuset metrach zobaczysz znak na prawej stronie napisem "Norra Bantorget". Na znak skręcić w prawo na Fleminggatan. Śledź, że aż do końca ulicy i dalej przez most na Kungsgatan. Gdy dojdziesz do skrzyżowania Kungsgatan / Vasagatan skręcić w lewo i wkrótce znajdą się na placu Norra Bantorget.
Jeśli przyjeżdżają samochodem z północy, kierować się drogowskazami na S: t Eriksplan. Na placu S: t Eriksplan można skręcić Torsgatan, a następnie podążać tą ulicę do naszego placu Norra Bantorget. Parking na ulicy Upplandsgatan, poza hostelu, jest dozwolone. To kosztuje 15 PLN za godzinę, ale jest za darmo w nocy (z wyjątkiem nocy po środę, gdy parking nie jest dozwolone w ogóle).