X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Citi Residence

Jl. Hayam Wuruk 5/B-3, Harmoni, Jakarta Pusat, Dżakarta, Indonezja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Proszę wydrukować naszą mapę w naszej kolekcji zdjęć, pokaż adres do sterownika lub do osobistego wytycznej.

Przez transfer Damri Airport autobusem do stacji 'gambir'. '
Autobus pojawi się w przedziale 15-30 minut i jest gotowy do pracy od 04.00 do 19.00. To zajmuje około 40-50 minut lub więcej z lotniska do gambir stacji. Następnie można podjąć "TransJakarta Bus" do harmoni stacji. Jesteśmy naprzeciwko supermarket Carrefour. Nie zaleca się wziąć taksówkę z Gambir stacji, wiele taksówek są nielegalne, ale zwykle za ich pasażerów znacznie droższe niż powinno być.

Taksówką (koszt jest widoczne z jego metr):
Jeśli wziąć taksówkę, wydrukować mapę zapewniamy w naszej kolekcji obrazów, pokaż mapę / adres do sterownika. W normalnej sytuacji, zajmuje Ci 45 minut, aby osiągnąć nasz adres, koszt może wynosić od IDR.200 000 do IDR.250, 000, zależy od operatorów.

PRZEZ NASZĄ prywatnym samochodem:
Najwygodniejszy sposób dotarcia do naszej lokalizacji jest przy użyciu nasze lotnisko pick up service. To ważne, zwłaszcza, gdy przylot jest późno w nocy. Za usługę odbioru napisz do nas Imię Twój stronÄ i numer lotu. Wyślemy Ci kierowcy signage i swoim nazwiskiem. To kosztuje tylko USD.25.00 (EUR.18.00).