X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Cinnamon Sally Backpackers Hostel

Merkela 1, 3rd floor, Ryga, Łotwa

Mapa i dojazd


96%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Lotnisko:
Wyjść z przylotów i głową po drugiej stronie parkingu do przystanku autobusowego. Autobus 22 jest co 15 - 20 minut, od 5 rano do 1 w nocy. Zapoznaj się z autobusem (przejazd - 0,70 LVL) do przystanku Stockmann - to 2nd przystanek po przekroczeniu Dźwiny. Keep walking tę ulicę w tym samym kierunku co ruch na około 50 metrów. Dojdziesz zestaw schodów prowadzących w dół do tunelu. Zejdź na dół po schodach i wzdłuż tunelu, aż dojdziesz do tego, co jest skuteczne rondo (ze sklepami w środku) z wielu schodów prowadzących na boisko we wszystkich kierunkach. Aby znaleźć się po schodach, aby wziąć, zacząć chodzić wokół tego "ronda" w kierunku wskazówek zegara - biorąc czwarty schody na zewnątrz. Należy powierzchnia na parterze na ulicy Marijas. Keep walking prosto, aż dojdziesz do McDonalds i skręcamy w lewo. Drzwi, które prowadzi do windy, która zabierze Cię do hostelu, to tylko pod literą M na znak, że mówi "McDonalds". Take windą na 3 piętrze. Witamy!

Międzynarodowy dworzec autobusowy:
Autobusy przyjeżdżają na tyłach dworca autobusowego w dużym obszarze przybycia, która jest równoległa do rzeki. Więc należy najpierw wejść do terminalu autobusowego, a następnie wyjść z terminala choć jego głównym wejściem do obszaru, gdzie taksówki czekać. Po wyjściu z terminalu, przejechać przez ulicę, a następnie skręcić w lewo i iść pod most. Kiedy dojdziesz do rogu dużego centrum handlowego Stockman, skręcić w prawo na rogu i zachować pieszo około 50 metrów. Dojdziesz zestaw schodów prowadzących w dół do tunelu. Zejdź na dół po schodach i wzdłuż tunelu, aż dojdziesz do tego, co jest skuteczne rondo (ze sklepami w środku) z wielu schodów prowadzących na boisko we wszystkich kierunkach. Aby znaleźć się po schodach, aby wziąć, zacząć chodzić wokół tego "ronda" w kierunku wskazówek zegara - biorąc czwarty schody na zewnątrz. Należy powierzchnia na parterze na ulicy Marijas. Keep walking prosto, aż dojdziesz do McDonalds i skręcamy w lewo. Drzwi, które prowadzi do windy, która zabierze Cię do hostelu, to tylko pod literą M na znak, że mówi "McDonalds". Take windą na 3 piętrze. Witamy!

Główny dworzec Terminal Ryga:
Po wyjściu z terminalu kolejowego, upewnij się, że spacer w kierunku centrum miasta, a nie w kierunku centrum handlowego. (Będziesz miał dużo czasu, aby odwiedzić to później). Zależności, które wyjście wziąć, wyjdziesz nieco bliżej lub trochę dalej od centrum handlowego Origo, który jest dołączony do stacji kolejowej. Jeśli spojrzeć po drugiej stronie ulicy widać McDonalds na jednym z rogów ulic - to gdzie jesteś pozycji. Jeśli nie widzisz McDonalds, iść w kierunku światłach na końcu Origo, krzyż dwie ulice z sygnalizacją świetlną, jedna po drugiej. Po lewej stronie ulicy, na pewno zobaczyć McDonalds. Na prawo od McDonalds jest wejście do Cinnamon Sally. Drzwi, które prowadzi do windy, która zabierze Cię do hostelu, to tylko pod literą M na znak, że mówi "McDonalds". Take windą na 3 piętrze. Witamy!!

NB.If można się zgubić i zwrócić się do mieszkańców o radę, że nie będą wiedzieć, do schroniska, ale będzie na pewno znają Station McDonalds! :)