X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Cinnamon Sally Backpackers Hostel

Merkela 1, 3rd floor, Ryga, Łotwa

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 95%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Lotnisko:
Wyjdź z przylotów i głowę po drugiej stronie parkingu do przystanku autobusowego. Autobus 22 przychodzi co 15 - 20 minut, od 5 rano do 1 w nocy. Zapoznaj się z autobusem (0,70 LVL - taryfy) do przystanku Autoosta- to 2nd przystanek po przekroczeniu Dźwiny. Keep walking tę ulicę w tym samym kierunku co ruch na około 50 m. Dojdziesz zestaw schodów prowadzących w dół do tunelu. Zejdź na dół po schodach i tunelem, aż dojdziesz do tego, co jest skutecznie ronda (ze sklepami w środku) z wielu schodów prowadzących na boisko we wszystkich kierunkach. Aby znaleźć się po schodach do podjęcia, zacząć chodzić wokół tego "ronda" w kierunku ruchu wskazówek zegara - przy czwarty schody na zewnątrz. Należy powierzchni na parterze na ulicy Marijas. Keep walking prosto, aż dojdziesz do McDonalds i skręcamy w lewo. Drzwi, które prowadzi do windy, która zabierze Cię do hostelu, to tylko pod literą M na znak z napisem "McDonalds". Take windą na 3 piętrze. Witamy !!!

Międzynarodowy Dworzec autobusowy:
Autobusy przyjeżdżają na tyłach dworca autobusowego w dużym obszarze przyjazdu, która jest równoległa do rzeki. Więc najpierw musisz chodzić do dworca autobusowego, a następnie wyjść z terminalu choć jego głównym wejściem do obszaru, gdzie taksówki czekać. Po wyjściu z terminalu, przejść przez ulicę, a następnie skręcić w lewo i iść pod most. Gdy dojdziesz do rogu dużego centrum handlowego Stockman, skręcić w prawo na rogu i zachować pieszo około 50 m. Dojdziesz zestaw schodów prowadzących w dół do tunelu. Zejdź na dół po schodach i tunelem, aż dojdziesz do tego, co jest skutecznie ronda (ze sklepami w środku) z wielu schodów prowadzących na boisko we wszystkich kierunkach. Aby znaleźć się po schodach do podjęcia, zacząć chodzić wokół tego "ronda" w kierunku ruchu wskazówek zegara - przy czwarty schody na zewnątrz. Należy powierzchni na parterze na ulicy Marijas. Keep walking prosto, aż dojdziesz do McDonalds i skręcamy w lewo. Drzwi, które prowadzi do windy, która zabierze Cię do hostelu, to tylko pod literą M na znak z napisem "McDonalds". Take windą na 3 piętrze. Witamy !!!

Główny dworzec Terminal Ryga:
Po wyjściu z terminalu kolejowego, upewnij się, że idziesz w kierunku centrum miasta, a nie do centrum handlowego. (Będziesz miał dużo czasu, aby odwiedzić to później). W zależności, które wyjście wziąć, wyjdziesz nieco bliżej lub trochę dalej od centrum handlowego Origo, który jest dołączony do stacji kolejowej. Jeśli spojrzeć na drugą stronę ulicy zobaczysz McDonalds na jednym z rogach ulic - to gdzie jesteś pozycji. Jeśli nie widzisz McDonalds, iść w kierunku światłach na końcu Origo, przejść dwie ulice z sygnalizacją świetlną, jedna po drugiej. Po lewej stronie ulicy, na pewno zobaczyć McDonalds. Na prawo od McDonalds jest wejście do Cinnamon Sally. Drzwi, które prowadzi do windy, która zabierze Cię do hostelu, to tylko pod literą M na znak z napisem "McDonalds". Take windą na 3 piętrze. Zapraszamy !!!!

NB.If można się zgubić i zwrócić się do mieszkańców o radę, nie będą wiedzieli, do schroniska, ale będzie na pewno znają Station McDonalds! :)