X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Cinnamon Hostel Poznan

Gwarna 10/2, Poznan, Polska

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 74%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 69%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do hostelu?

Z lotniska:

Najlepiej jest wsiąść do autobusu numer 48 lub 77 i wysiąść na przystanku o nazwie Ronda Kaponiera. Stamtąd trzeba wziąć Tunel pod rondem na ulicy Świętego Marcina. Weź kierunki w kierunku Starego Rynku, aż dojdziesz do skrzyżowania z Gwarna Street. Skręć w lewo i na końcu ulicy na prawej stronie będziemy pod numerem 10.

Z głównego dworca kolejowego:

Główny dworzec kolejowy znajduje się 10 minut spacerem od hostel.You powinny podjąć ulicy Kołłątaja, który jest dokładnie naprzeciwko dworca i przejść całą drogę prosto do Dominikanski Square.Then skręcić w lewo w ul Kazimierza Wielkiego, a znajdziesz nam na lewej stronie po około 250 przykuwa pod numerem 67.You może złapać tramwaj z przed dworca kolejowego. Wszelkie tramwaj pozycją dla "Galeria Dominikańska" (2 przystanki). Stamtąd należy udać się na zachód na ulicy Kazimierza Wielkiego i znajdź nas na lewej stronie po około 250 meteres.The Dworzec PKP znajduje się 10 minut spacerem od hostelu.
Najprostszym sposobem, aby dotrzeć do nas po przyjeździe pociągiem jest chodzić. Należy postępować ulicy Dworcowej, która jest naprzeciwko dworca i kierujemy się w stronę mostu Uniwersyteckiego. Skręć w prawo na jego końca fo ulicy do ulicy Świętego Marcina. Głowa w kierunku Starego Rynku, aż dojdziesz do skrzyżowania z Gwarna Street. Skręć w lewo i na końcu ulicy na prawej stronie będziemy pod numerem 10.

Można również wsiąść do autobusu numer 51 lub 68 i wysiąść na przystanku o nazwie Zamek. Stamtąd kierujemy się w stronę Opery i skręcić w prawo w ul Fredry obok niego. Contunue przez około 250 metrów, aż do ulicy Gwarna. Skręcić w prawo i po kilku krokach w lewo będzie liczba 10.

Z głównego dworca autobusowego:


To najlepiej iść do schroniska. Po opuszczeniu głowicy stacji Stanisława Matyi kierunku ul. Na skrzyżowaniu w lewo w ul Niezłomnych i po około 70 metrach znowu w lewo w Aleje Niepodległości. Kierujemy się w stronę zamku i skręcić w prawo w ulicę Święty Marcin. Kontynuuj przez około 200 metrów, aż dojdziesz do skrzyżowania z Gwarna Street. Skręć w lewo i na końcu ulicy na prawej stronie będziemy pod numerem 10.

Można również dojechać autobusem. Wsiąść do autobusu numer 71 od ulicy Przemysłowej i wysiąść na przystanku o nazwie Zamek. Stamtąd kierujemy się w stronę Opery i skręcić w prawo w ul Fredry obok niego. Contiunue przez około 250 metrów, aż dojdziesz Gwarna Street. Skręcić w prawo i po kilku krokach po lewej zauważysz, numer 10 i nas.
Samochodem:

Postępuj zgodnie ze znakami Centrum. Nasza ulica (Gwarna) jest dla ruchu, więc trzeba zaparkować na sąsiednich ulicach (Święty Marcin, Fredry i 27 Grudnia). 27 Grudnia ulicy są dwa bezpieczne parkingi.